• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HC_Šijeme dětem
    MAAJAA
    MAAJAA --- ---
    CAMELLA: mrkni do kkibu šijeme si sami - šicí stroje...
    tam se dá hodně vyfiltrovat, doptat a je celkem živý =)
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    Je to tu trochu mrtvé, ale zkusím dotaz: pokud byste si teď měly kupovat první stroj, jaký by to byl? Mám hned na začátku ledna narozeniny (a prodala jsem vytírač podlahy), tak bych si chtěla cca do 5k pořídit první stroj. Šít chci hlavně pro děti, možná nějaké jednoduché sukně pro sebe, nic extra, uvidíme, zda mě to chytí...
    Zatím mám vybraný tento https://www.materialistic.cz/sici-stroje/brother-bq-2500/
    ESELVIRA
    ESELVIRA --- ---
    NIENNA: to mi připomnělo

    Company Turns Kids’ Drawings Into Stuffed Plush Toys
    https://www.youtube.com/watch?v=fk_qfTqCrSI
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    Nějak nevím, kam s tím... a mám obrovskou radost, že jsem to KONEČNĚ dokončila...
    Pro tři sourozence na přání tři ovečky - sestřičky:

    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    vybírám u caramilly střih na prcka, 86/92, chci letní lehký kalhoty do gumy na písek, je hubenej, ale nosí ještě látkovku. A nechci turky. Nemáte jich některá vyzkoušenejch víc? Moc tam z těch rozdílů nejsem chytrá. Jinak ušetřím, protože sama nejsem schopna vybrat :-D Dík.
    ADD
    ADD --- ---
    SKLIBA: Tak to je fajn. :-)
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    INUSHKA: tak jasně, ale už to nebude zkoušení na pět až deset neplatných pokusů s laděním problémů :-)
    INUSHKA
    INUSHKA --- ---
    SKLIBA: I tak bych ho napřed ozkoušela na levnějším materiálu ;-)
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    ADD: vypadá to, že nebudu muset, sehnala jsem střih :-)
    ADD
    ADD --- ---
    SKLIBA: Tak to zkoušej na jiným materiálu, ne? :-) Jinak bohužel neporadím, plenky jsem nešila a nevybavuju si nikoho, kdo by je šil (teda někdo jo, ale zapomněla jsem, kdo).
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    Ahojte, jdu s dotazem. Najde se tu někdo, kdo šil natahovací svrchní PUL kalhotky na plenu? Sháním střih a nedaří se mi a dělat to zkusmo se mi vzhledem k ceně materiálu fakt nechce
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    SOLEI: píšu si, že s tím se nikdy nechci potkat .-)

    (právě jsem skončila s opravama jídelního stanu pro naše skauty - našívání sucháčů na přichycení ke konstrukci po obvodu plachty 4x3 metry. vlastně... zlatej viskozovej úplet, ten je aspoň lehkej! :-)
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    TRISSIE: dokud nezazijes bambusový úplet, neni důvod skuhrat. To i hedvábný úplet se choval slušněji.
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    MAAJAA: když jsem přestala hledat na mobilu a začala na pc, už se mi tihi taky podařilo dopátrat, každopádně díky :-)
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    jo a mám další finiš (mezi bylo pyžamo, ale to odjelo na tábor dřív, než jsem si ho stihla vyfotit) - nesnáším viskózový úplet! A to mě to čeká ještě jednou až dvakrát, minimálně pro druhé dvojče a možná i pro Báru.


    MAAJAA
    MAAJAA --- ---
    SKLIBA: dle popisu:" vhodné na plastové druky velikostí T3, T5 a T8 Nástavec na druky – vhodný na kovové druky velikosti T5 " tipuji, že nastavené budou z prodeje na T5
    druky se dají objednat i z alliexpressu vyhledávej: KAM T5/3/8
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    SKLIBA: nene, to je nějaká stařičká Burda kids - 2014, tuším. Mám rozsáhlý archiv :-)

    (a na střihy jsem levá, umím pracovat s tím, co je nakreslené, ale na vlastní si netroufám)
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    Prosím pěkně, nevíte, jaké druky jsou kompatibilní s kleštěmi, co teď prodávají v tchibu? Moje googlefu očividně není v kondici

    TRISSIE: krásné šaty, střih vlastní?
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    GUDRUN: děkuji, však jsem si na obojím dala záležet :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam