• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MARKYTKAKAKCE PRO DĚTI - Ať se doma nenudíme a také něco ušetříme
    MAIKKA
    MAIKKA --- ---
    XMARGE: jj,je to tak. Taky jsem byla v supermarketu a neměli je tam vůbec)
    XMARGE
    XMARGE --- ---
    Ta akce na TESCO pleny asi platí jen v HYPER tesco. Dneska jsem byla v Tesco supermarketu (o něco větší než ten express) a pleny sice měli, ale akci ne.
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    KRKA: jistě, prostě na celej nákup, jak ho vyskládáš na pás (maximálně můžou mít nějaký omezení na jedničkový mlíka nebo tak)
    KRKA
    KRKA --- ---
    BALAENA: ale hodi se to, jeste k tomu na nakup plen v akci - pisou tam ze to plati i na zbozi v akci
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    KRKA: je to reklama, v zimě udělali totéž v Pardubicích. prostě do (údajně) každé schránky v (údajně) každém domě strčili jeden ten aršík, aby nahnali lidi do Rossmanna
    KRKA
    KRKA --- ---
    VERONIKA22: ja o zadnem nevim .. to sme meli ve schrance proste :-)) kuponky 10% sleva na cely nakup, celkem 6 kuponku, podle me to je reklama, zadnej klub
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    LANTHAL: ale tesco po praze vozí zboží ne? třeba se ti to vyplatí když vezmeš i nějaké potraviny
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    KRKA: a oni mají taky nějaký klub? já netušila, že jde sehnat taky nějaké další slevy :o(
    MARKYTKAK
    MARKYTKAK --- ---
    MARKYTKAK: i když většinou jsem viděla jen do trojky. a jeste ty mala baleni.
    MARKYTKAK
    MARKYTKAK --- ---
    LANTHAL: mají, ale nejsou v akci.
    LANTHAL
    LANTHAL --- ---
    hm, dík, nepotěšily jste mě ...
    KRKA
    KRKA --- ---
    LANTHAL: tam maji jen ty levny bily myslim a ty sou priserny
    XMARGE
    XMARGE --- ---
    LANTHAL: Já v těch menších tesco prodejnách (express) pleny neviděla.
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    LANTHAL: To bych spíš řekla že nemají. Alespoň si nic takového z tesco express nevybavuji.
    QUAACA
    QUAACA --- ---
    LANTHAL: to netuším, ale zkus si najít leták toho konkrétního obchodu zde http://www.itesco.cz/
    KRKA
    KRKA --- ---
    VERONIKA22: ja mela jeste ve schrance kuponky do Rossmanna na 10% slevu na cely nakup, 6 kuponku :) tak se zasobim
    LANTHAL
    LANTHAL --- ---
    QUAACA: nevíte, jestli je maj i v těch menších tesco (express)? do velkýho se asi nedostanu :/
    QUAACA
    QUAACA --- ---
    LENIEUX: nám též, už jsem na to čekala
    LENIEUX
    LENIEUX --- ---
    QUAACA: skvelyy :) dochazej doma!
    QUAACA
    QUAACA --- ---
    v tescu akce plenky Baby Essentials 2 + 1 balík zdarma
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam