• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MARKYTKAKAKCE PRO DĚTI - Ať se doma nenudíme a také něco ušetříme


    Tipy pro rodiče s dětmi na různé společenské akce, divadélka, tipy co s dětmi aktuálně podniknout, zajímavé programy, výlety, tábory, ale i tipy na výhodné nákupy dětského zboží. Prostě vše co by se rodičům a dětem mohlo líbit a hodit.
    rozbalit záhlaví
    KRKA
    KRKA --- ---
    VERONIKA22: nemusis se registrovat, ja tam registrovana sem, objednavam tam porad, takze abych to nemusela porad dokolecka vyplnovat :-) kdyz objednas rano/dopoledne, tak mam pocit, ze to mas jeste ten den na vydejni pobocce odpoledne, jinak do druhyho dne a poslou ti email a i smsku, ze to je k vyzvednuti, fakt super :)
    VERONIKA22: tak mi dej vedet, az je vyzkousis, jak chutnaly
    ZRK
    ZRK --- ---
    VERONIKA22: Dřív nemá smysl tam chodit. Oni Ti sami dají vědět, že máš zboží připravené buď mailem nebo telefonicky ;) Jinak nic moc nevím, já objednávala teď od nich po x letech poprvý a ani jsem se neregistrovala
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    XMARGE: díky ale ty špaldové a jiné "přírodní" mě nelákají, a beru jen mléčné. MM ze sebe nedostanu a abychom měli ještě větší spotřebu UM není nutné.

    ZRK: téda píšou tam stodůlky tak to beru :o), tak já se tam zaregistruju a kde se můžu dočíst o pravidlech objednávání, nevím kolik dnů dopředu aby to tam pro mě měli připravený. a zasílají novinky email? předem díky za rady ta stránka je dost obsáhlá a vidim ji podruhé v životě.
    nebo mi to někdo napiště do pošty ať to tady neplníme zbytečně :o) předem velmi díky!
    XMARGE
    XMARGE --- ---
    VERONIKA22: já kupuju instatní kašel od Nominy ve zdravý výživě. (třeba toto http://www.nominal.cz/instantni-kase/instantni-kase/spaldova-kase-nomina.html?vmcchk=1 ). Není to určený výhradně pro děti, ale děti to můžou taky:o) Míchám to s MM.
    ZRK
    ZRK --- ---
    VERONIKA22: Mají docela dost možných odběrných míst, koukni jim na stránky, třeba je máš taky blízko a nevíš... ;) Nebo hold dělej velké nákupy třeba s někým jiným a pokud se nevlezete nad částku osvobozující od poštovného tak se aspoň složíte ;)
    KRKA
    KRKA --- ---
    VERONIKA22: jj urcite budes platit postovne, ale kdyz si nakoupis velkou zasobou, tak i tak se to podle me vyplati (kdyz bude treba akce 3plus3 zdarma), ja si to vyzvedavam osobne, mam to ani ne 10 minut autem..

    ty kase Hipp maji i v Dmku, ale to nevim kolik stojej, mam pocit ze kolem stovky za pul kila

    a hlidam si to tam casto, maji tam prave akce na presnidavky, kase a tak :-) takze me se to urcite vyplati
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    a když tu padla zmínka o mall
    mám hlídat akce ještě v nějakém eshopu? nakupujete někde často? že mají akce takové, že se i poštovné ztratí?
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    KRKA: no jo ale z mall zaplatim ještě poštovný? nebo pražáci si to někde můžou vyzvedávat osobně?
    tak zkusim i rosmana a hipp jsem si vlastně nevšimla. je to i v DM? asi ne co?
    KRKA
    KRKA --- ---
    VERONIKA22: v Rossmannu maji ty jejich Babydream, ty stoji mam pocit dokonce 30kc 250g, ale osobne mam od nich vyzkousene jen prikrmy a presnidavky, kase ne. Ja kupuju vetsinou kase Hipp, ty pulkilovy (to vyjde taky 50kc za 250g cca), ale hlidam si akce na tom mall.cz, kde maji casto akce napr. 3 plus 3 zdarma, tak se pak vzdycky zasobim :)
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    existují ještě nějaké dětské instatní kaše za 50kč než jen babylove? sem tam koupím v akci hami ale moc těch akcí nebejvá :o(, sunarka bývá častěji ale tu odmítám neboť se nedá rozmíchat a 5min tomu věnovat nebudu.
    nemaj něco i v rossmanovi? či fakt všichni kupujete ty krabice za 70kč co doma vydrží 4-5dnů?
    ZRK
    ZRK --- ---
    no jako lepší to bejt mohlo, ale zadarmo mi přijdou docela hezký...:)
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    ZRK: nepekne:)
    SPIRALOID
    SPIRALOID --- ---
    ZRK: taky jsem je poridila. ale to miminko na nich je docela seredne teda :D
    ZRK
    ZRK --- ---
    V DMku mají za 30 bodů zdarma dřevěné kostky s obrázky. Docela pěkné;)
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    MARKYTKAK: mohla bys, ne? :-)
    MARKYTKAK
    MARKYTKAK --- ---
    VERONIKA22: supr odkaz. Mám doma jen tištěný leták, a tohle mě nenapadlo. Loni jsme jeli mikulášskou jízdu a zážitek velký. Teď máme v plánu tu Kacovskou pout, ale z Tynce
    MARKYTKAK
    MARKYTKAK --- ---
    TRISSIE: ja kousu jo :D
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    KRKA: já mám LIDL jako nejbližší větší prodejnu potravin, pokud nejedu až do Prahy, takže jejich akce sleduju - některé věci jsou super, drží barvy i tvar, nežmolkovatí - ale zase jedna sada body byla skoro průhledná a vytahala se a jedno tílko, co jsem si koupila pro sebe, fakt šlo z pračky do popelnice.
    a dost off-topic, než mě správcová zakousne :-)
    KRKA
    KRKA --- ---
    TRISSIE: ja tam zatim koupila obleceni jen jednou a to tricka Krystofovi (prisla sem na ne v tomto klubu mimochodem) a sou dokonaly.. xkrat vyprane a porad stejne, zadny zmolky, nevytahany, barvy krasny a to stalo jedno 45 kc
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    kudy jezdí parní mašinky
    Akce
    http://parnijizdy.ic.cz/akce/akce.htm
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam