• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MARKYTKAKAKCE PRO DĚTI - Ať se doma nenudíme a také něco ušetříme
    KRKA
    KRKA --- ---
    od stredy budou mit v Hyperalbertu Pampersky (ten velkej balik) za 299Kc :)
    ZEMINO
    ZEMINO --- ---
    VERONIKA22: tak hřiště máme určitě blíž než zoo,ale tu půl hodinku tomu obětuju..
    na hřištích mi totiž vadí,že není možnost si zajít kam na záchod a dát si třeba navíc kafe :)
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    ZEMINO: áááá to je vlastně jiná. mít zoo tak daleko jako hřiště tak chodím taky radši tam. já bydlím mimo prahu i mimo plzeň :oD, a plácat benzín na nucené okukování zvířátek nehodlám
    ZEMINO
    ZEMINO --- ---
    VERONIKA22: tak já mám do Zoo dokonce pernamentku,u nás je Zoo tak na 3hod i s cestou ke vchodu zpátky.. takže prostě pěkně zabité dopoledne.. jednou jsme došli ke kozám,jednou k opicím,zasekli se na houpačkách..s pernamentkou mi to nevadí!a než sedět na pisku u baráku,radši půjdu do Zoo.
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    KRKA: my pro změnu byly v plzeň. zoo, a musím říct, že se na ty prohlídky zoo těšim až bude dětem 5-8let a né s těmato mrňousama. vůbec nejsou pořádně nadšený, fascinovaný, všechno jim člověk musí sáhodlouze ukazovat a pobízet ať se kouknou i do dalších výběhů a terárií. je jim naprosto ukradený, co rodič mine a neukáže. takže spíš taková vycházka pro dospělé a to zase já až tak nemusim. jít očumovat všem známé žirafy atd.
    KRKA
    KRKA --- ---
    VERONIKA22: ja ji videla, ale omylem, vubec jsem o tom nevedela :-)) ale malyho ho to moc nezajimalo, tomu se zatim libej hlavne tramvaje
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    tak kdo dneska byl koukat na parní mašinku co jela z braníku směrem na křivoklát :o) ?
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    FILOMENA: už jsem si je oblíbila a pokusím se jich držet. jsou fajn :o)
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    SPIRALOID: já vím, ale 999Kč v jednom měsíci nezvládáme :o(
    SPIRALOID
    SPIRALOID --- ---
    VERONIKA22:
    FILOMENA: na Hapy maji dobrou akci i v Mall. megabaleni 328ks za 999,- tedy 3,-/ks
    http://www.mall.cz/plenky-bella-happy/
    FILOMENA
    FILOMENA --- ---
    VERONIKA22: tyjo tady globus neni a my si zrovna happy oblibili, zrovna dochazej..
    MARKYTKAK
    MARKYTKAK --- ---
    VERONIKA22: vubec ne, bavilo to i ty nase rocni spunty a o triletem a ctyetwm jsme skoro nevedeli ;) idealni
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    MARKYTKAK: manžel shledat. že s 2letým tam ještě nepojedeme :o/, ale ty obrázky mi přišli fajn, že by se děti nemuseli nudit. tak snad jsem se moc nesekla :o)
    MARKYTKAK
    MARKYTKAK --- ---
    VERONIKA22: my jsme špatně sešli ze stezky, takže jsme si to pěkně obešli kolem řeky a výšlap na Křivoklát :D ale o to to bylo asi lepší :)))) akorát jsem tedy myslela, že doporučuješ něco odzkoušeného :)

    Jinak na Křiklát jezdíme pravidelně v říjnu na Křivoklání. Mají hezký program, akorát je tam vždy docela dost lidí. A taky tam jezdí z Braníka parní lokomotiva.
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    MARKYTKAK: moc díky - já tam ještě nebyla. ale napravím to :o)
    MARKYTKAK
    MARKYTKAK --- ---
    VERONIKA22: opravdu super. Včera jsme navštívili a byl to moc fajn den. Dík.
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    tak konečně jsem načnula ten balík plenek Háppy a vypadají fakt dost dobře. dokonce mají gumičku přes břicho a celkově mi přišlo, že i kolem zadku ke stehýnkám to nějak hezky kreje ( takovej baculatej střih )
    a k tomu mi došlo, že jsem minule jen tak kvůli slevě koupila dámské vlož. od té samé firmy Bella a pochvalovala jsem si je víc než Allways.....a víc od tématy diskuze odbočovat nebudu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam