• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MARKYTKAKAKCE PRO DĚTI - Ať se doma nenudíme a také něco ušetříme
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    BALAENA: když jsi tak zběhlá v těch hrách, nemáš nějaký tip i pro ty starší 6+? třeba i něco s tou angličtinou?
    TULENI
    TULENI --- ---
    HANUMA: ja je asi vezmu esli je este mas :)
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    VERONIKA22: Aha...promiň, to jsem nepostřehla...jsem myslela, že to nechceš unisex.... neutrální...
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    NIENNA: jde mi o vzor. koukni na to co jsem dávala níže. jsem takovej ten náročnej rodič co asi žere marketingový blbinky.
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    VERONIKA22: a co tohle? Jen nevím, jestli rozměry OK... http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/90197455/#/50197462
    KRKA
    KRKA --- ---
    me se zase prave libej :)
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    ááá velmi děkuji to jsem fakt neviděla. no stejně mě neuchvátily ty neutrální vzorky.
    SPIRALOID
    SPIRALOID --- ---
    VERONIKA22: dalsi jsou v textil pro miminka. ty jsou levnejsi pac jsou do malych postilek. zalezi jaky rozmer chces
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    tak šíleně se mi líbí toto
    Dětské povlečení | Fler.cz
    http://www.fler.cz/zbozi/detske-povleceni-2877416
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    KRKA: koukám tedy znova a fakt jen: dětská ikea/povlečení na jednolůžko 449kč-499kč
    KRKA
    KRKA --- ---
    VERONIKA22: ja vidim samy za 299 kc cca
    HANUMA
    HANUMA --- ---
    VERONIKA22: v divadle spejbla a hurvinka v praze, dejvicka
    MAIKKA
    MAIKKA --- ---
    VERONIKA22: ale pozor.Ikea má jiné rozměry povlečení,než ten klasický rozměr.Nevím teda jak do dětských postýlek,
    SPIRALOID
    SPIRALOID --- ---
    VERONIKA22: ja mam kluka a ty jejich zviratkove designy se mi moc libi. a vim ze je kupuji mamky i holkam. ale pokud chces neco hodne ruzoveho tak to asi nic. akorat to srdickove za 350 je vic holcici. cenove jsou fajn.dají se sehnat i levnejsji ale tam byva tenka bavlna nebo primesy a za par prani je muzes vyhodit.
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    na MALL.CZ mají 25% slevu na všechno "jídlo" od výrobce Hami
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    VERONIKA22: no ujde to, ale je to všechno takové neutrální, já bych klidně brala něco holčičího s obrázkama a ikea má asi ty ceny nejníž co ? 450-500Kč jsou normální ceny?
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    tak ikea mám blízko ale tam nemají hezké dětské vzory ne? jdu kouknou na ten web
    SPIRALOID
    SPIRALOID --- ---
    VERONIKA22: ja kupuju v ikea. vím, chtěla si eshop ale ikea ma supr ceny a jsou moc pěkný. je fakt škoda že nemají svůj eshop.
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    tak ještě mám dotaz, chtěla jsem koupit i povlečení a ráda bych dětské a ale tisícovky za to nedám. ráda bych nějakou normálně nízkou cenu. můžu se zeptat v jakém eshopu kupujete povlečení?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam