• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MARKYTKAKAKCE PRO DĚTI - Ať se doma nenudíme a také něco ušetříme
    KRKA
    KRKA --- ---
    N_I: a proc nechces toho Nesvadbu? Podle me je teda prisernej, ale vsechny deti co znam ho milujou
    IBERIA
    IBERIA --- ---
    IBERIA: oprava Neni zoubek jako zoubek
    IBERIA
    IBERIA --- ---
    PETATA: moje znama studuje cosi na damu pro deti a pozval si ji Ondrej Havelka na narozeninovou party sveho potomka. Hrala tam cosi jako neno zoubek jako zoubek a mela uspech pry u deti i Havelky. Nevim zda by utahla celou akci, ale mozna tip poptat nekoho ze studentu.
    PETATA
    PETATA --- ---
    tak pak uz jen nejake no name party/jedinci
    N_I
    N_I --- ---
    porad sem doufal ze treba o nekom pouze nevim....chjo...
    QUAACA
    QUAACA --- ---
    ještě že už nežije strýček jedlička, ten byl asi nejhorší!
    QUAACA
    QUAACA --- ---
    N_I: fuj, to je ale hnusná fotka :D
    je to tristní, co je pro ty děti v nabídce, fakt.
    N_I
    N_I --- ---
    takze koukam nikdo jinej jako nesvadba neni...:/
    majda alkoholicka?porad lepsi nez krejci nebo patrasova...nebo proboha ty maxici...



    Maxim Turbulenc mají k rocku daleko. Jaká poloha vám tedy sedí nejvíc?
    Jako muzikant se nejlíp cítím v muzikantské pozici, takže nebudu říkat, jestli to jsou Maxíci, rock nebo country. Muziku mám prostě rád a dělím ji jen na dvě části, na tu špatnou a na tu dobrou. A já osobně se snažím dělat tu dobrou, ať už je určená pro děti, rockery nebo babičky, jako byl projekt Čecho Decho.
    QUAACA
    QUAACA --- ---
    majda vypadá jako alkoholička, nepřijde vám taky? :)
    PETATA
    PETATA --- ---
    Na karnevale jsme meli tuhle nadheru, ale zadna slava tedy
    Inka Rybářová - www.inkarybarova.cz - písničky a pořady pro děti
    http://www.inkarybarova.cz/
    N_I
    N_I --- ---
    a existuje vubec nekdo dalsi jako je nesvadba a majda?
    PETATA
    PETATA --- ---
    N_I: co jsme delali v praci mikulaskou pro deti, vystridali se tam za ty roky Dada, Upir (nejhorsi, namachrovanej blbec), Majda a Nesvatba, ktery byl fakt uzasny a byli z nej vedle jak deti, tak rodice. Fakt dokazal udelat skvelou show
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    N_I: no jo, když má přijet celej ansámbl a ne jedna Dáda Trapasová, musí se to nutně prodražit... :/
    N_I
    N_I --- ---
    prosim poradte - je nejaka vyrazna osobnost kterou maji deti radi?

    potrebuju na jeden detsky den nejakou personu

    // poptal jsem nesvadbu, majdu, molavcovou, uhlire, skoumala /

    maxiky a ani angels5 a takovy, dadu, to je na nas moc vulgarni...

    napadne vas jeste nekdo koho deti fakt zerou a neni to uplnej jouda jako upri krejci? tam se bojim ze by nam prave tyhle lidi celou akci jen schodili..

    /kasparek v rohliku je fajn ale je nejdrazsi v cely evrope asi :)))///

    dik za jakykoliv tip...
    MARKYTKAK
    MARKYTKAK --- ---
    KOPRETKA: jo vstupné tam je, my jsme ale loni neplatili nic, z nabřeží je toho vidět dost, jak vystavené lodě, tak závody na vodě a dětem se to líbilo :)
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    MARKYTKAK: hele mě se teda ten odkaz nezobrazuje celý, ale minulý rok tam bylo docela hustý vstupný, pokud si pamatuji(a nepletu s něčím podobným).. jsme šli náhodou kolem, nábřeží uzavřený, ochranka a vybírání vstupného, a né zrovna levného. tak to jen tak pro info, že tam se asi neušetří...
    MARKYTKAK
    MARKYTKAK --- ---
    ZRK
    ZRK --- ---
    Kdyby nekdo chtel, mam tu dva lupeny na veletrh for kids. Predani na Dejvicke;)
    KETHAMINA
    KETHAMINA --- ---
    MALKE: jasný, já zas neumím číst. viděla jsem označení zastávka metra a žiju v tom, že bude u Krče a naproti Sape ,)
    MALKE
    MALKE --- ---
    MALKE: (Ale díky za odkaz na stránky MČ! Já furt nějak žiju v tom, že je to Kamýk, a ona už Libuš, nenapadlo by mě to tam hledat.)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam