• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MARKYTKAKAKCE PRO DĚTI - Ať se doma nenudíme a také něco ušetříme
    BEDA00
    BEDA00 --- ---
    výtěžek z této akce bude použit na opravu zámku Daňkov, doražte :)

    VILICUS, o.s.
    http://www.vilicus.cz/



    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    Vstup na celý den do báječného dětského světa Lvíček | Slevomat.cz
    http://www.slevomat.cz/...ewsletter_tag&utm_campaign=newsletter_tag_2013_09_10&hash=a4adce7aa2e0d529
    TWILIGHTZONE
    TWILIGHTZONE --- ---
    Jste me tu tak vydesily z nedostatkovosti holinek v lidlu, ze se nam doma sesly dvoje :)

    takze kdyby mel nekdo zajem o 24/25 tm. modre/zelene at se prosiim mi ozve do posty
    vyzvednuti by bylo mozne praha centrum, pripadne dohoda jista
    FIFO
    FIFO --- ---
    wtf did I just read ?
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    Jo a perla na závěr: dcerka má nakázáno, že chlupaté holinky bude nosit až bude sníh. ( ví že sníh bude až spadne listí ). dneska se tedy už 4x ptala kdy to teda už bude :oD
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    QASHQAI: bylo to ráno i vtipné. všichni tam vtrhli a nikdo nešel normální trasou ale okamžitě většina letěla nejlepší možnou zkratkou mezi regály s oblečením :oD, ale jako i dospělí pro bundy a holinky.
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    TRISSIE: já tam též byla v 6:55 a růžových párů holinek měli 12párů. což znamená že od každé velikosti 2-3ks?
    to zboží je prostě jen taková perlička na dortu....přijďte hlavně nakoupit jídlo.
    KRKA
    KRKA --- ---
    KEBAB: Tak možna asi jenom v Kolíně :)
    KEBAB
    KEBAB --- ---
    Lidl Hostivice - před chvíli jsem šla kolem a mají stále mraky všeho.

    KRKA: Já tam chodím celkem často před zavíračkou, i v neděli, a nikdy tam zboží z následujícího týdne nebylo. Sice tam všichni kmitají, pilně připravují akce na ráno, ale chystají akorát cenovky a vyprazdňují regály.
    KRKA
    KRKA --- ---
    Me mama tvrdí, ze pry to dávají na krám uz v neděli navečer... Ze to tam kolikrát koupila o den driv.
    QASHQAI
    QASHQAI --- ---
    TRISSIE: Muž taky byl dneska ráno pro ty dětské bundy a vel. na Mařenu (98-104) byla už poslední, po sedmý ráno...
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    Lidl je takovy stejnokroj do skolky:). jeste ze je tam ta cedulicka na jmeno:)
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    Lidl na Chodove - Bund tam maji spousty, 98/104 namaji ty kalhoty do pasu a manzestraky. Jinak vse ok.
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    TRISSIE: Já byla v Lidlu Hornoměcholupská a bylo tam asi 15 lidí, parkoviště poloprázdné, sehnala jsem co jsem chtěla. Dá se tu sehnat oblečení po akci ještě klidně týden, ale probrané samozřejmě.
    ZEGA
    ZEGA --- ---
    lidl u bile labute uplne cajk. byla jsem v 8. velikosti 98/104 hojne na vyber. predpokladam ze behem dne a zitrka najdete co potrebujete.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    tak jsem byla dneska v 7:10 v tom LIDLu (jet ráno, než muž odejde do práce, byla jediná šance, jak se tam dostat bez dětí dřív než o víkendu) a parkoviště narvaný a 90% nakupujících u toho stojanu s dětskýma věcma! Velikost 98/104 a u bot 24/25 značně probraná (buď tak, nebo jí objednali o hodně míň, než ostatních velikostí) - počítám, že v deset už tam nebude ani kousek. Já jsem teda ulovila, co jsem chtěla, tak aspoň tak.
    Ale náš LIDL obecně tyhle akce nezvládá, to už jsem si všimla. Snad to bude jinde lepší.
    ZRK
    ZRK --- ---
    ZORBOVA: Zajímají mě ty mínusky - to jako že to sem nepatří nebo má někdo negativní zkušenost?
    MARKYTKAK
    MARKYTKAK --- ---
    V podstatě jsem byla poprvé, ale show to byla fakt pěkná :) ale koukám, ze už to platí jen 2 hodiny
    http://www.slevomat.cz/sleva/281203-uzasny-zazitek-v-cirkusu-original-berousek
    ZORBOVA
    ZORBOVA --- ---
    Znama si otevrela detske centrum. Zenska je to primova a prostory ma taky fajn, tak kdybyste potrebovali kratkodobe i delsi hlidani, nevahejte se ozvat!

    www.dcbublina.cz

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam