• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MARKYTKAKAKCE PRO DĚTI - Ať se doma nenudíme a také něco ušetříme
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    MEDVED007: mi jdem dnes se podívat na Mírák, Jiřího z poděbrad.. zítra pak asi rozhlednu, kampu a okolí. Co jsem tak zaregistrovala v okolí, všichni řeší počasí, jako že se jim při dešti nechce a že raději budou někde zalezlí, takže snad bude večer pršet a těch lidí bude málo.
    BEBERA
    BEBERA --- ---
    MEDVED007: Napsala jsem jim do Německa, uvidím, co odpoví...
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    BEBERA: myslím, že to chceš trochu moc....mně by zcela postačovalo, kdyby se prodavačky netvářily jak můry, když jim ty věci vracím.....
    BEBERA
    BEBERA --- ---
    ZEMINO: já vím, proto by to z části vyřešilo napsání rozměrů přímo toho výrobku. Kdybych věděla, že ta bunda je široká tak, jak je, nekoupila bych ji :)
    ZEMINO
    ZEMINO --- ---
    BEBERA: hele na internetu mají možnost napsani mír a řekne ti to velikost, ALE jak se tu už psalo jeden rok je oblečení na hubenoury a další rok na deti, co se nebojí najíst ;-)
    Takhle podle velikosti si už netipnu ani na sebe bez vyzkoušení neco koupit, natož na dite. . Když jdu něco Matymu koupit bez něho, tak jedině s metrem v ruce, velikost je jen orientační
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    BEBERA: moc lidí tj. hlavní zásada....vyhýbat se expozicím, které jsou někde v úzké ulici....na staromáku to bude v pohodě, tam se vejde i víc lidí, ale na karlově mostě to byla vloni katastrofa....fakt o ušlapání
    BEBERA
    BEBERA --- ---
    TRISSIE: polovina tady toho zkoušení a vracení by se vyřešila, kdyby na internetu a obale uváděli míry jako prodávající na mimibazaru - délka, šířka, délka rukávu, nohavice apod. Asi jim napíšu...
    BEBERA
    BEBERA --- ---
    MEDVED007: To neznám, díky. Tím o život myslíš příliš mnoho lidí?
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    jiné téma....byl už jste někdo s dětma na signal festivalu, který dnes začal ? my byli vloni a byl to šílený masakr....myšlenka mi přijde super, ale místy to fakt bylo o život....a stejně mě to zase láká :-(
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    V Horoměřicích bylo v půl osmé na parkovišti peklo a vevnitř toho dětského obrovský výběr.
    Ale oni mají asi nového manažera, co objednává víc, už jak byly ty zateplené nepromokavé věci pár týdnů zpátky, tak jsem si všimla, že jich tam byl ještě dost výběr o tři dny později - já to kupovala na Budějárně a tam už v 7:05 jsem nesehnala tu barvu, co jsem chtěla :-(

    A jinak teda asi taky vypadám jako překupník, protože krom svých tří dětí nakupuju ještě pro tři děti od ADD a ta si většinou vymyslí, že chce radši dvě velikosti na dítě, aby viděla, která bude sedět :-)
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    U nás v Lidlu v půl deváté chumel ženských. Dokonce s tím "obchodují" na krámě. Naberou si do košíků x párů bot a pak je mezi sebou vyměňují. Šla jsem tam koupit pečivo a citróny a při tom jsem vzala pro syna jednu mikču a roláky, ale k soupravám a botám jsem se raději vůbec nepřibližovala.
    ZEMINO
    ZEMINO --- ---
    Tak u nás (ostrava) je asi Lidl moc drahý pro lidi, protože i druhý den jsem schopna koupit oblečení na dite a to ve velikosti 128 a jsem teda za to ráda. .nebo to chodi poctive matky vracet hned druhý den ;-)
    BEBERA
    BEBERA --- ---
    MEDVED007: Tak jasně, když vezmeš pět věcí, máš už plnou náruč, je toho hromada, taky jsem táhla dvoje ponožky, kalhoty, bundu a mikinu a sotva jsem to v náručí pobrala. Ale tohle byl zarovnaný vozík a ještě půl dalšího vozíku navršeno nahoře. Jak psala Balaena, asi to fakt prodávají...
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    BEBERA: no až uvidíš mně, jak tam vleču obr tašku s věcma vrátit, tak se sklátíš :-) mám tam bundu a oteplovačky na starší a prostě ne, je jí to velké....stejně jako mikina....je to letos prostě na nějaké silnější děti, ne na naší špejli.....ovšem na mladší obryni zas věci nepotřebuju....no pakárna....ale věřím, že se to rychle zase udá :-)
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    BEBERA: Taky jsem nestačila zírat. Přestěhovali jsme se z Prahy do menšího města a v Praze to rozhodně nebyl takovej mazec. Tam bývalo jestli 20 lidí celkem, tady tak 50 minimálně, a přicházeli další. Ani jsem nebyla schopna se tam na nic podívat a davy neopadaly.
    BEBERA
    BEBERA --- ---
    BALAENA: aha, no vidíš, a já si myslela, jestli to třeba není hospodářka nějakého dětského domova,nebo tak něco...
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    BEBERA: to víš, doba je zlá, bude je prodávat s přirážkou na mimáči
    BEBERA
    BEBERA --- ---
    MEDVED007: v osm tam byly přesně dvoje klučičí oteplováky ve větších velikostech. Pak ještě nějaké šťastné maminky našly další poházené různě v ovozelu a na chlaďácích s masem... Nikdy by mě nenapadlo, že uvidím paní, jak tlačí vozík plný vrchovatě plný jen zimních věcí....
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    BEBERA: já tam byla v osm a bylo tam dost lidí, ale šlo to......letos ovšem jsou lyžařské kalhoty na tlouštíky....mladší sedí parádně, starší v tom plave neskutečně....a to potřebuju zrovna spíš pro tu starší....takže i bunda je starší děsně široká.....je v tom jak yetti....takže to zrovna pakuju, že tam skoro vše vrátím....
    BEBERA
    BEBERA --- ---
    MEDVED007: Tak jsem se dneska nechala vyhecovat a v sedm přišla do Lidlu. Takové peklo jsem ještě nezažila, raději jsem nakupovala potraviny, když jsem tam tu melu viděla a k oblečení jsem přišla až později, až opadla první psycho-vlna. Po celém Lidlu byly poházené rozbalené bundy, nechápu. Nakonec jsem staršímu vzala jedny rezervní kalhoty a mladšímu bundu, tentokrát pro změnu kalhoty sedí perfektně, ale bunda je dole strašně široká...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam