• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MARKYTKAKAKCE PRO DĚTI - Ať se doma nenudíme a také něco ušetříme
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    Příměstský tábor s přírodovědeckou fakultou v Praze pro děti 6-10 let
    Příměstský tábor s Přírodovědeckou fakultou UK - Aktuality | Přírodovědci.cz
    https://www.prirodovedci.cz/aktuality/primestsky-tabor-s-prirodovedeckou-fakultou-uk
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    ALDEMIK: my byli dneska a fakt není nejlepší nápad jít hned ráno, protože školy tam jsou....my je naštěstí chytly tak, že za chvíli odcházeli...ale i tak to stačilo...když se tam rozběhne 30 školkových dětí a mydlí do všeho, tak je to teda rachot...ale pak už klid, konečně jsme slyšely i tišší nástroje a holky si mohly zkusit hrát na různé nástroje různé skladby, i když měly třeba pentatonickou stupnici....tak tam si zahrály čínskou písničku ze sboru :-)
    ale osobně mi to přijde jako výstava pro větší děti, které už tak nějak pochopí, o co jde....byli tam lidi s mrňavým klukem tak 2 roky a ten nechápal o co jde a vydrželi tam snad 10 minut
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    NIENNA: Tak zaplaceno, prihlaska poslana.
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    Hele to zni dobre, proberu to s Majdou. :-)
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    MARKYSHA: ROZHODNĚ!!! :-)
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    NIENNA: hm..že bych vyslala Toníčka? :-)
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    MEDVED007: Díky... to zní optimisticky... :-)
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    NIENNA: tak di dáme vědět!
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    NIENNA: česání bych jako problém neviděla, 5 leté holce určitě pomůžou...naše holky jezdily na takový dívčí sportovní tábor a vím, že tam každé ráno probíhala česací akce, kde se česaly hromadně všechny holky....byl to tábor pro děti 5-10 let a snad úplně všechny holky měly vlasy dlouhé....
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    NIENNA: to by bylo skvělý, kdyby jeli spolu. já právě pořád váhám a cyklo tábor na týden by byl takový dobrý kompromis, než ho dát na 14 dní rovnou pod stan
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    SINSEMILLA: ještě čekám jestli jí odhodlání jet vydrží... ale to by na seznámení nemuselo mít vliv... :-) a v dubnu už to budu vědět určitě.... :-)
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    SINSEMILLA: Jsem rozhodně pro seznámení!!! Od dubna bych měla být dostupnější.... :-)
    Lenka už asi čtrnáct dní žadoní o vytažení kola.... Myslím, že cyklo tábor ji nadchl i z tohoto důvodu... Zatím vidím jako největší obtíž (krom financí - kéž se zítra dozvím, že nám přidali), že se neumí učesat sama... :-(
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    NIENNA: a koukám, že je to trochu cyklo tábor, eri miluje ježdění na kole... to mě dost zaujalo a je to jen na týden, to by byl takový kompromis. a kdybyste jeli, neseznámíme je, aby tam případně někoho alespoň malinko znal?
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    SINSEMILLA: Jo a tábor je od pěti let... a Lenka bude mít pět na konci dubna... :-)
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    SINSEMILLA: Příští rok bude předškolák...:-)
    Holky s Vodníčkem plavou... A Lenka tam našla letáček, ptala se, co to je... vysvětlila jsem, že tábor s kolem.... a ona , že chce jet... tak jsem vysvětlovala, že na tábor se jezdí bez tatínka a bez maminky a bez Lucinky... tak prý zná tetu Jitku.... a najde si tam kamarády.... tak za mě ok... jen musíme najít finance.... Manžel se včera pokusil přesvědčit svou matku, že finanční příspěvek na to, co holky baví, je lepší než pytel krámů... A poprvé to vypadá, že máme šanci uspět... tak doufám....
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    NIENNA: a ty budeš dávat lenku na tábor? taky vás čeká škola příští rok nebo ještě ne? právě přeýšlím o táboru a nějak pořád nevím
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    Kdyby někdo hledal tábor (nějak nevím, kam ten odkaz dát).

    tábory | dkvodníček
    http://www.dkvodnicek.cz/tabory/#row_letni_tabor
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    MAGGIE: no... mne osobne se ta vystava vic libila loni v malostranské besede, tady mi to samotne prostředí nepřišlo tak hezke. Vystava sama je fajn, ale hodne záleží na diteti. Meho pětiletého technika to moc nevzalo, ac tu knihu jsme cetli a bavila ho, petileta dcera kamarádky nadsena.
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    ANNAWA: a stojí to za návštěvu? Na jak dlouho to asi tak je?
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    MAGGIE: byla.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam