• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MARKYTKAKAKCE PRO DĚTI - Ať se doma nenudíme a také něco ušetříme
    QUAACA
    QUAACA --- ---
    PETATA:... třeba hezká je kouřim... sice je tam patrná taková ta zašlá sláva dříve slavnýho města, ale je tam skanzen http://www.skanzenkourim.cz/
    proklikej si odkazy na turistické mapě zde https://mapy.cz/s/1A5Jr
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    PETATA: Aha... my právě když někam jedem, je to většinou směr Beroun :-D Co Mirákulum? A kamarádka si pochvalovala výlet někde u Suchdola, že jeli přívozem.
    PETATA
    PETATA --- ---
    RYBKA: diky, to jsem zapomnela napsat, ze ne smerem na Beroun, tady bydlime a mame to tu prochozene skrz na skrz a i ja se tesim, ze se podivam nekam jinam :)
    Chtela jsem je vzit sem www.jojogym.cz Da se to pronajmou cely a fakt si to uzit, ale to nechame na zimu
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    PETATA: Chuchelská minizoo, medvědi a rozhledna (případně muzeum u náměstí) v Berouně. Ale ve srovnání s hasičema je to slabota...
    PETATA
    PETATA --- ---
    nemate prosim tip na vylet v okoli Prahy, idealne vlakem pro oddil deti, vekove dost velke rozmezi, predskolaci v doprovodu rodicu, az cca desetilete
    nechteji nam moc chodit pesky, takze tak 2-3 km ideal a hlavne chceme nejaky zajimavy cil
    napadla nas Kolinska reparska draha, ale doprava tam je mizerna a vlak daleko
    Solvayovy lomy taktez, v dole Mayrau a v hornickem muzeu Pribram uz jsme byli, minule jsme meli objednanou ukazku dobrovolnych hasicu a u toho byli vsichni nadseni
    nenapada vas prosim neco?
    QUAACA
    QUAACA --- ---
    Zatím jsme nebyli, ale chystáme se. Tip mám od kolegyně z práce, její děti byly nadšené.

    Ara Kakadu‎
    SDÍLEJTE: ukázka proletu a výcviku 6 arů, 3 kakadu, žaka, eklekta
    Cena 200 Kč za osobu i s focením se všemi papoušky.
    v dubnu: soboty+neděle od 15.00, úterky+pátky od 17.00
    http://ara-kakadu.eu/akce-pro-verejnost
    604608777 denně 8 - 22 hod, nepřijaté hovory obvolám
    Nutná telefonická rezervace.
    Adresa: Mezi rybníky 231, Praha 4 -Šeberov, 1 km z dálnice D1, exit 2 nebo metrem C na stanici Opatov, pak autobusem 165, 326, 327 nebo 385 tři stanice na st. Pod vsí.

    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    BEBERA: Jeee, tak to jsem rada, ze se vám tam líbilo, mam radost. Kdyz jsme tam byli v týdnu my, tak tam taky nebylo moc lidi, to je fajn
    BEBERA
    BEBERA --- ---
    SINSEMILLA:dik za tip,byli jsme dnes. Klukum (6 a 4) se tam moc libilo.Ctyrlety koukal Vic na pohadky,zatimco jsem sestiletemu vysvetlovala,jak Disney kreslil postavicky v pohybu. Film SI peclive udelali oba a vlacek se stiny bylopravdu kouzelny. Meli jsme ale stesti,ze tam nebylo moc lidi a kluci mohli vsechno zkoumat do sytosti. Nejdriv mi to prislo trochu male,sotva jsme zacali a uz byla posledni mistnost. Tam jsme nakonec ale stravili asi hodinu,mozna I dele :)
    ALDEMIK
    ALDEMIK --- ---
    IBERIA: Já jsem právě celkem zvyklá, že se kradou nebo blbě zdrojujou fotky (a taky se mi s tím stal trapas, kdy mi prostě bylo blbě, nechtěla jsem se s tím crcat, tak jsem použila něco, co jsem neměla s tím, že se vyspim a vyřeším to, a ráno bylo pozdě :-)). Ale komplet plakát mi přijde trochu maso...
    IBERIA
    IBERIA --- ---
    ALDEMIK: tohle mě vždycky nadzvedne! Hnus. I když se to děje pořád:( No nic, cítím s Roztočem.
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    LORAIN: Uz jste byli jo? Fantasticky, mam radost, ze se vám to taky líbilo
    LORAIN
    LORAIN --- ---
    SINSEMILLA: Díky, můžu potvrdit, je to super! Přesně to, co jsem hledala :-)
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    ALDEMIK: ne, jen jsem ho našla na webu
    BEBERA
    BEBERA --- ---
    O_THREE: Já tam šestiletého syna zapsala, je teda o půl roku starší než tvůj, ale je to opravdový mladý přírodovědec, myslím, že si to tam fakt užije. Mluví o tom každou chvíli a strašně se těší...
    ALDEMIK
    ALDEMIK --- ---
    MAGGIE: Jako, jsou hustý.
    Ten plakátek je náš (Sdružení Roztoč), kreslila ho pro nás asi před patnácti lety Miládka Boraros, stále ho používáme... že ho někdo vyloženě celý použije pro svoji akci by mě fakt nenapadlo. A ještě hnusně (ty loga nahoře).
    Svátek světel | Roztoč
    http://www.roztoc.cz/nabidka-akci/akce-2016/914-svatek-svetel/
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    HUJERKA: tak pět? ale záleží, jak jsou asi zvyklí chodit do muzeí, my chodíme hodně, takže to zná. tím, že je tam ten průvodce, který to ukáže, tak si myslím, že těch pět je už dobrých, že si i z toho může odnést informaci, že film je vlastně hodně obrázků za sebou
    HUJERKA
    HUJERKA --- ---
    SINSEMILLA: A od jakého věku by se na té výstavě zvládly myslíš zapojit?
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    SINSEMILLA: a ještě dodatek - je to jen do konce dubna, o prodloužení uvažují
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    SINSEMILLA: jo a je to tak akorát, není to moc dlouhý, ani moc krátký, jako starší děti by toho zvládli asi i víc, ale pro tyhle trochu menší to není ani časově moc náročný, my tam byli tak ke dvoum hodinám, protože erik chtěl jít ještě znovu a já se zapovídala s organizátory. dělají to studenti z filmové vědy na UK a mají fakt moc sympatický pohled na výstavnictví (jsem z oboru)
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    LORAIN: doporučuju výstavu projektu NaFilm, mají výstavu na národní třídě o tom, jak vzniklo rozpohybování obrazu. k dispozici je tam průvodce, který vše vysvětlí, ukáže, na všechno si může sáhnout, mají tam virtuální realitu, může si udělat animovaný film, mají tam na ovládání instalaci s vláčkem, pouští tam krásné animované staré filmy, fakt super

    NaFilM - Národní filmové muzeum
    http://www.nafilm.org/vystavy/

    fakt doporučuju byli jsme tam s šestiletým a 16 měsíční a oba byli nadšení a o malé jsem ani nevěděla, takže jsme si to mohli všechno vyzkoušet se starším
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam