• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MARKYTKAKAKCE PRO DĚTI - Ať se doma nenudíme a také něco ušetříme
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    KOPRETKA: Bylo to super, díky za tip. :-)

    Kdyby jste někdo věděl něco podobného po Praze a přilehlém okolí (dostupné bez auta), tak sem s tím (budu moc vděčná).
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    nemate pls v merku nějaky primestsky tabor, kde je misto? tento tyden, staci jeden den, krom patku. S dobrou dopravou z phy 6 mhd
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    BEDA00: tak včera už tam nic nebylo..) teda v prvním papírek, ve druhém filtry a pak už jenom úkoly pro děti.
    Jinak doporučuji, naprosto super..!
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    KOPRETKA: ok už jsem si odpověděla. Pošlou to hned.. tak my jdem.)
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    BEDA00: super, tak zrovna tyhle věci by maminku příjemně překvapili, sama chodím takto vyzbrojená. za jak dlouho přišel ten návod, popřípadě nemohla by jsi mi ho přeposlat, páč dnes jsme tam měli naplánovaný jíti a já jsem si o to ještě nenapsala.)
    BEDA00
    BEDA00 --- ---
    KOPRETKA: Bylo to supr, ditko se bavilo. Jen pozor pri otvirani krabicek. V prvni jsme mimo razitka a ukolu nasli papirky, v druhy tabak, ve treti huleni a pred koupalistem zapalovac.
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    21. - 26. srpna jsme doma s 5 detmi, bude to tu trochu jako detsky tabor. Pokud se nekdo chcete stavit se svymi detmi, at uz na odpoledne nebo i vic dni, dejte vedet. ;-)
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    KOPRETKA: byly jsme s dětmi (3 a 6 let) na něčem podobném a moc se jim to líbilo, doporučuju.
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    BALAENA: No nevim, dcerku hodne bavilo kreslit ruzne varianty panaku a prodluzovat je do uplne vyskakani dusicky. Ale chapu, ze raubir uprednostni skateboard.
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    GIOMIKY: Jak s kterým exemplářem předškoláka...
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Prijde mi to az prilis primitivni... a asi to uz ma kazdy vyzkousene. Ale s predskolakem se da zazit spoustu zabavy jenom tim, ze mu date kridy a nejaky ten kus vhodneho chodniku.
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    a já půjdu na začátku srpna vyzkoušet toto: http://kouzelny-svet-skritku.cz/...-zdarma/?utm_source=facebook.com&utm_medium=cpc&utm_campaign=r1-1
    nebyl už někdo? reference?
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Jestli nekdo zustal doma, tak doporucuji Stefanikovu hvezdarnu. Zastihl nas na Petrine dest, tak jsme se sli schovat. A objevili jsme tu prijemny program pro deti. Jednak vystava, ale i pohadka o Mesickovi nemela chybu (promitani).
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    SEVERINE: Je vyborne sledovat, jak jedna loutkarka stihne odehrat pet postav a do toho kroti detske divaky.
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    GIOMIKY: Dorka Bouzková je výborná, díky za připomenutí!
    QUAACA
    QUAACA --- ---
    GIOMIKY: díky za tip!
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Minuly vikend jsme navstivili Festival bloumajiciho divaka. Hezka akce. Kazdorocni. Co me ovsem fascinuje doted... bylo vystoupeni Loutek bez hranic. S povedenym kusem "Pribehy male Lupitiny Gonzales". Jestli nekde budete mit prilezitost (snad to hraje Minor), tak vrele doporucuji.
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    GIOMIKY: moc pěkný a to pro všechny věkové kategorie
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    MEDVED007: Jake to bylo, to jsem bohuzel proavihl.
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Pro mlade techniky (vstup 10+) doporucuji navstivit vyrobu skody v mlade boleslavi. Robotizace ve svarovne 98%. Pote bude sledovani Terminatora cajickem pro batolata.

    Fotoseriál: Jak se vyrábí Škodovky? — Motoristi.cz
    http://www.motoristi.cz/1120/fotoserial-jak-se-vyrabi-skodovky/

    Ve svařovně moc lidí nepotkáte, většinu práce s prefabrikovanými díly zde vykonávají stroje. Zaměstnanci tady přes obrazovky ovládají a kontrolují hladký průběh výroby.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam