• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MARKYTKAKAKCE PRO DĚTI - Ať se doma nenudíme a také něco ušetříme
    PETATA
    PETATA --- ---
    kdyz uz jsem to psala i vedle, tak i sem dam tip vylet do Dobřichovic

    vlak jezdi ze Smichova ci Hlavaku
    z nadrazi, cca 15-20 min pesky, s kocarkem 10 min
    skvela sportovni hala, kde se muze prcek vyradit, podlaha je cela odpruzena, jsou tam trampoliny, air track, doakokova dira s molitamama, lezecka stena atd
    dal je tam koutek pro nejmensi se skluzavkou, balonkama v bazenku a dalsima hrackama
    a nejvetsi atrakce je detsky hrad.. tripatrovy hrad, odkud deti uz nikdy nedostanete

    dopoledne maji happy hour, kdy hodina stoji snad 40 kc, odpo 80 kc, plati se po minute
    je u toho kavarna s vybornym obcerstvenim
    az budete planovat vylet, zkontrolujte jejich FB, obcas jsou tam rezervace na hrad ci na halu (napr utery a ctvrtek tam chodi 10:30-11:30 skolka, v hale je nekdy cviceni)

    JojoGym – Sportovní a zábavní centrum Jojo Gym Dobřichovice
    http://www.jojogym.cz

    pripadne je pak ve meste dalsi vynikajici kavarna s detskym koutkem Cafe Dorty Cerny a restaurace Zamecky had primo na zamku, kde je cela mistnost pro deti
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    LADY_MYSKA: Zemědělské taky doporučuji, nemohla jsem odtamtud děti dostat (tehdy 6.5 a necelé dva) a dali jsme i piknik na střeše
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    MAGGIE: tak vyhoda tehle vystavy je, ze kdyz deti nebude zajimat, vzdy muzes odejit a nemusis litovat penez za vstup.
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    QUAACA: naši jsou 7,5 a 6,5, nemyslím, že by je to nadchlo.. ale jsem zvědavá, co budeš referovat, třeba to pojali nějak "moderněji", než jen jako výstavu nějaké sbírky
    QUAACA
    QUAACA --- ---
    MAGGIE: miminům asi ne :) ale větší děti to možná ocení. zkusíme to o víkendu na exemplářích skoro 5 a 7 a pak poreferuju :)
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    QUAACA: ale to je, se vší úctou, spíš pro rodiče, resp. pamětníky, ne? nevím, jestli by se našim miminům líbilo koukat na vystavené hračky, aniž by si s nimi třeba mohli trochu pohrát
    QUAACA
    QUAACA --- ---
    dostala jsem tip na tuto výstavu :)

    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    PETATA: ja osobne jsem si Ladu uzila, ale byla jsem tam sama bez deti a tak jsem si mohla v klidu podivat na obrazy.
    PETATA
    PETATA --- ---
    LADY_MYSKA: ja jsem myslela Ladu :)
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    TRISSIE: vystava se prestehovala.
    Od 13. 4. – 16. 9. 2018 se bude jmenovat "KONÍRNA IMAGINÁRNÍ" a bude v jicinskem muzeu :-)
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    PETATA: Muzea pry za navstevu stoji a to i opakovanou navstevu. Ja je mam na seznamu, ale Praha je docela z ruky, takze zatim jen planuji.
    Zemedelske muzeum mam na seznamu uz pres rok. Deti znovu chteji jit do zoo
    PETATA
    PETATA --- ---
    LADY_MYSKA: diky za info
    my se tam porad chystame, ale jestli to za to nestoji, tak radeji vyrazime jinam :)
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    PETATA: na vystave jsem byla sama, ale asi jsem byla na jine vystave. Vystava ma 4 patra a tri byli o obrazech a v Ladove pracovne cedulky, ze se nema na nic sahat.
    V detskem patre ( ve sklepe) bylo jen pexeso a nejake podivne sochy ( auto a hrad), jelo tam i video - nic z toho by moje deti asi moc neuchvatilo.

    Hodne ctu chvalu na zemedelske a technicke muzeum v Praze
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    univerzita prvního věku, mohlo by někoho zajímat, koná se to v klementinu: http://www.labyrintvedeni.cz/
    PETATA
    PETATA --- ---
    my jsme tam byli take v patek a prijde mi na techto vystavach super, jak si vsechno muzou deti vyzkouset, osahat a nemusime je porad okrikovat "at na to nesahaji"

    urcite budu rada za dalsi tipy na podobne akce
    na podzim jsme byli ve Chvalskem zamku na Krtkovi a to bylo take moc fajn

    dneska psala kamaradka na FB, ze je super tato vystava, treba to nekomu prijde vhod, pripadne sem prosim pak napiste recenzi :)
    Výstava "Sedmičky Josefa Lady" | Tančící dům, Praha | Úvod
    https://www.sedmickyjosefalady.cz
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    TRISSIE: Taky rozhodně doporučuju, stihli jsme dnes a bylo to boží.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    připojuju se k ALDEMIK s nadšenou recenzí na výstavu Zámecké imaginárium v Roztokách.
    Výstava končí 11. února, takže neváhejte!

    Absolvovala jsem sama s hyperaktivním šestiletým, skoro pětiletými dvojčaty a miminem (pozor, s kočárkem se dovnitř nedostanete, chce to nosítko) a zvládli jsme to na výbornou - děti se perfektně zabavily, jak se na všechno může sahat a prakticky vše snese i ne-úplně něžné zacházení, tak jsem pro jednou neměla pocit, že bych se měla rozčtvrtit, abych mohla hlídat každé dítě zvlášť, aby něco neprovedlo.

    Muzeum je hned vedle vlakového nádraží, autobusové zastávky a odstavného parkoviště, takže velmi dobře dopravně dostupné.
    PETATA
    PETATA --- ---
    nemate prosim tip na vystavu pro deti, neco jako byva ve Sladovne v Pisku, ale trosku bliz Praze?
    hledame na zitra program/ vylet, ale naopak ne akci "vysvedceni", ale neco klidnejsiho
    ZEMINO
    ZEMINO --- ---
    KOPRETKA: taky beru malého od první třídy do knihovny..je pravda,že ted s druhým dítětem jsem přestala chodit do knihovny i já,bo není kdy číst,ale až dočteme vánoční várku,tak malý zase začne určitě chodit,za těch pár korun co to stojí.
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    KOPRETKA: my chodíme celá rodina společně :-) a teda už od....no já nevím, prostě odjakživa....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam