• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MARKYTKAKAKCE PRO DĚTI - Ať se doma nenudíme a také něco ušetříme
    HUJERKA
    HUJERKA --- ---
    NIENNA: Rokle plná pohádek v Modřanech http://www.splz.cz/akce
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    Nevíte někdo něco zajímavého na sobotu? Ideálně pod střechou, ale beru všechno... (značka - když najdu dost zajímavý program pro prarodiče a děti, tak budu moct s manželem na rande a do kina).
    Praha a přilehlé okolí...
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    BERUTHIEL: ale koukala jsem jenom přízemí a první patro, tam je co?
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    IKARIE: NEVÍM, díky!
    BERUTHIEL
    BERUTHIEL --- ---
    SINSEMILLA: To se synovi vůbec nedivím. Maminka v Klementinu pracovala když jsem byla malá a mě se tam hrozně líbilo, chodila jsem po chodbách s schodištích a hledala "poklad"
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    a narodni muzeum od zitrejsi slavnostni otviracky az do konce roku taky zdarma, ale to asi vsichni vite :)

    my se dneska chystame na draky sem: https://www.starehrady.cz/zpravodaj-podzimni-prazdniny-s-draky-pojdte-s-nami-do-pohadky-detail-324
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    PETATA: Teda, to vypadá fakt dobre, upřímně teda nevím, kam dřív skočit, protože nás láká i nedělní den otevřených dveří v klementinu, kde pracuji, a po rekonstrukci se otevírá matematický sál a syn projevil zájem, strašně ho to tam baví, jak je tam spoustu schodišt a chodeb jako v bradavicich

    (Taky zdarma)
    PETATA
    PETATA --- ---
    tak dneska je dokonce zemedelske muzeum zdarma, kdo by chtel jeste vyrazit
    PETATA
    PETATA --- ---
    doporucuji a kor s chlapeckama, navstivit dneska Letnou
    na cele letenske plani jsou tanky, vojenska auta, hasici, zachranka, policie, pyrotechnici a stanky vsech techto instutici a spoustu dalsich
    nase deti jsou v sedmem nebi.. a to jsme puvodne sli do zemedelakeho nlmuzea, o tomhle jsme nevedeli
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    SINSEMILLA: Potvrzuju, byla jsem tam pracovně s dětma ze školy (4. a 7. třída), měli jsme to i s programem a děti byly nadšené.
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    s dětmi jsme byly asi před rokem na výstavě NaFilm, což je aktivita studentů FAMU. Podařilo se jim získat prostor pro stálé Národní muzeum filmu a shánějí finance, pokud byste je chtěli podpořit, tak tady: https://www.hithit.com/cs/project/5431/otevreme-filmove-muzeum-nafilm

    (a opravdu je doporučuji, byli jsme nadšení)
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    No já tam zajdu nejdříve sama. Mám hyperaktivní pubertačku, co neposlechne a vůbec, ta je pro otestování tamních poměrů naprosto dokonalá.
    ZEMINO
    ZEMINO --- ---
    my byli někdy v dubnu a všechno bez problémů,děti si užili válení těsta i traktory..a že dovedou být hlučné ažaž
    je pravda,ale že tam nikdo nebyl,byli jsme přes týden dopoledne
    PETATA
    PETATA --- ---
    mate prosim nejaky tip na aktivitu/zajimavost na trase Praha-Sumava (smer Vimperk)
    meli jsme v planu navstivit Mraveniste ve Sladovne v Pisku, ale zrovna zitra maji az od 17h

    deti uz jsou natesene, tak jim chceme pripravit zajimavy program

    diky za napady
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    SEVERINE: lego mají i v Alze
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    Nevíte někdo o hračkářství na Praze 7? budu tam mít dneska hodinku volna (kluci na kroužku) a zároveň misi "nakupuju dárek", nejspíš lego pro osmiletýho spolužáka R. dík.
    LADAVAZA
    LADAVAZA --- ---
    KOPRETKA: Já jsem za tři návštěvy nic takového nezazila.
    IBERIA
    IBERIA --- ---
    KOPRETKA: Nejlépe, aby napsal každý. My tam tedy ještě nebyli, ale nic negativního v tomto směru jsem od dvou kamarádek neslyšela.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam