• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MARKYTKAKAKCE PRO DĚTI - Ať se doma nenudíme a také něco ušetříme
    PIZMA
    PIZMA --- ---
    Zdravím,

    pokud byste neměli se svými dětmi co dělat v Praze o víkendu 1.12.2018, přijďte do Studia Alta na KompostFEST- akce je zaměřená na životní prostředí a na své si přijdou jak maminky (výroba adventních věnců, praktický workshop na balení dárků jinak), tak bude spousta programu i pro děti- moštování, mikroskopování, žížalí TV, dílna proutěné rybičky.
    Nebude chybět jídlo, hudba, tombola a vyhlášení výsledků netradiční soutěže o kompost roku. Akce je zdarma od 14 do 22 hodin, hlavní program a aktivity pro děti budou probíhat cca do 18-19 hod, večer pak bude koncert, tombola.




    https://www.facebook.com/events/1954300781284577/
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    RACHEL: já se chystám až po Novém roce, až to nebude zadarmo:)
    BLANCHE1
    BLANCHE1 --- ---
    MARKYSHA: Dekuju za doporuceni, presne to mam v planu na sobotu !
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    BLANCHE1: my tam byli nedávno na https://planetarium.cz/?cat=107 a bylo to nádherné, můžu jen doporučit.
    BLANCHE1
    BLANCHE1 --- ---
    RYNA: Dekuji, planetarium je fajn napad. Pohadku v nedeli uz bohuzel nestihnem, ale jako tip je to super!
    RACHEL
    RACHEL --- ---
    VALENTINA: dik za info, snad to do konce roku bude lepsi.
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    VALENTINA: neprijemna situace, na Narodni muzeum jsme si myslela
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    MARKYSHA: k tomu Národnímu muzeu ani nechoďte, pokud nechcete stát frontu na hodiny..pracuju kousek a ty fronty jsou tu pořád
    RYNA
    RYNA --- ---
    BLANCHE1: Zrovna jsem koukala na program planetária, v neděli od 11 je tam nějaká pohádka, prý ideální pro děti v 1. a 2. třídě.
    BLANCHE1
    BLANCHE1 --- ---
    Tušíte někdo, prosím, zda se bude dít něco zajímavého teď o víkendu v Praze?
    Jedu se syny 5 a 7 let na víkend. Našla jsem pár divadel, vím o Noci divadel, ale třeba dá nekdo tip na něco jiného zajímavého? V zemědělském muzeu už jsme byli. Pokud bychom chtěli do Národního muzea, tak asi lepší v pátek než o víkendu, že?
    Díky za případné tipy a nápady!
    RACHEL
    RACHEL --- ---
    My takhle vcera vzdali Narodni muzeum, hrozna fronta.
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    VENIKA: chápu, taky to nemám ráda. Spoustu takových jistě zajímavý, ale hromadných akcí radši oželím, než děti na něco natěšit, pak strávit většinu času nervozně ve frontě na něco a/nebo zjistit, že to zajímavý už beztak není k mání...
    VENIKA
    VENIKA --- ---
    SEBIEN: nevyrazili. Presne z toho jsem mela strach, pak jsem z toho akorat otravena... Tak to mam trochu radost, ze jsme nesli :)
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    VENIKA: vyrazili jste nakonec? My cestou domů potkali sousedy, kteří tam byli a prý bylo narváno, materiál na workshopy byl prý rozebrán za hodinu, takže pak už tam nebylo prakticky nic
    VENIKA
    VENIKA --- ---
    SEBIEN: nebyli jste tam nahodou? ja jen jak to vypada s mnozstvim lidu.
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    MARKYSHA: akorat to chce pockat, az opadnou trosku fronty, vcera jsem sla okolo a masakr :)
    HUJERKA
    HUJERKA --- ---
    NIENNA: Rokle plná pohádek v Modřanech http://www.splz.cz/akce
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    Nevíte někdo něco zajímavého na sobotu? Ideálně pod střechou, ale beru všechno... (značka - když najdu dost zajímavý program pro prarodiče a děti, tak budu moct s manželem na rande a do kina).
    Praha a přilehlé okolí...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam