• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    Volba vítězné strany je v této hře to nejdůležitější...

    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    YORK: vyzkoušíme,dík
    YORK
    YORK --- ---
    ELDOUGO: Jo a ještě jedna věc: Jestli to nepoužíváš, tak si v UI zapni dynamic crosshair. Hodně to při míření pomůže.

    (Od základního se liší v tom, že "čárky" na zaměřovači berou v potaz vzdálenost cíle. Takže nemusíš řešit, jak je cíl daleko, odhaduješ jen jak rychle pluje).
    YORK
    YORK --- ---
    ELDOUGO: Není.

    Nepodceňuj lidi, kteří to hrají několik let a mají na to talent. Je to blbý, ale začátečník nebo příležitostný hráč má v tomhle dost velkej handicap, no.

    Aimbot by ti ve skutečnosti nijak zvlášť nepomohl, protože jestli se v lodích trefíš nebo ne je většinou o tom, jestli správně odhadneš, co protivník v nejbližší chvíli udělá.
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    tak nějak si začínám vzpomínat proč jsem přestal hrát.
    Tahle umrdanost je prolezlá aimbotama jak málo která hra. :(
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    zla_televize_edna
    CABA
    CABA --- ---
    A nick v lodičkách máš jaký? , šéf nejsem , ale přijnout tě umím.
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    kdo je šéf nyxu v lodích ? posílal jsem si žádost o vstup . koukněte na to. dík
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Tak jo... Dnesni skore: 4 vyhry, 9 proher, 3x reportovan
    Kdyz hraju za DD, tak zjistim, ze vsechny nase lode se schovavaj za ostrovem a nikdo me nesupportuje. Ja spotuju nepratelske DD, hlasim "strilejte po nem" PET MINUT a myslite si, ze po nem nekdo byt jedinkrat vystrelil? Ale urcite je to moje chyba a zaslouzim si byt reportovan...

    Jinak Jutland se zatim ukazuje jako hodne pouzitelne DD i bez IFHE (zatim 3 vyhry ze trech bitev). Republique se zda byt docela prijemna bitevka (reload 21 s dava skoro pocit krizniku...), ovlada se mi trosku lip, nez Alsace a mam s ni pocit veciho dopadu na bitvu, jen trpi na dementni tymy (2 prohry ze 2 bitev).
    RIVEEK
    RIVEEK --- ---
    XLACHTAN: super, díky moc. Tak to zas tak strašný není, vlajek a kamufláží mám tři prodloužený záda + z duplikátů aktuální sbírky si můžu dát rovnou její dokončení a dva dny prémia z toho (čekám na vhodnou příležitost, kdy se to bude takhle hodit). Jenomže mě chytl Fallout 76 a na lodě nějak nemám tolik čas...
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    YORK: j no to je hned, zao 20m a uz to jede :D
    XLACHTAN: ja bohuzel ete hniju na predchozi direktive. Holt sem za posledni dva dny dal pet bitev no
    YORK
    YORK --- ---
    LIQUIDFREAK: To jsem měl před vánocema taky. A pak jsem koupil Zao, Moskvu, Roona a nějaký menší tiery k tomu a teď jsem zase na nule :-)
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    Ty kredity jsou v pohodě :) USA jsem dal včera Salem + 2x Missouri, IJN jsem začal a za dvě prohry v Musashi tam mám 2.3 mio, takže tu dodělám dneska a začnu francouze s JB. Samozřejmě všechno je full vlajky + camo.

    Ty další tři budou horší :) asi Krondstat / Lo Yang / Cossack + Nelson.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    YORK: aha 6 tak. No nevim jak to dam, ale uvidime. Asi to spis zase nedam :D
    YORK: mam 41micu, od doby co mam tirpa a ted uz i mushasi tak neni o kredity nouze, zatim
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    RIVEEK: direktiva na PEF je do 22. 1. pokud se nepletu, mise na ocel s PEF je do 25. 1. a kampaň nějak podobně
    YORK
    YORK --- ---
    Kromě toho je to dobrá motivace vyjezdit si kredity (a za každou splněnou misi v tý direktivě je 400k kreditů, takže dohromady na tom vyděláš 2,4m kreditů jako bonus). Plus pak můžeš jezdit kampaň, kde jsou t6 lodě ze stromu jako rewardy - nebo plná cena v kreditech, pokud už je máš.
    YORK
    YORK --- ---
    LIQUIDFREAK: Ee, je to 6x 4m (s každým národem najezdit 4m kreditů a potřebuješ to splnit 6x).

    Není to tak strašný (pokud máš vlajky na kredity, premium account a high-tier prémiový lodě u 6 národů) - když máš něco mezi 500k-1m kreditů za bitvu, tak je to 5-6 bitev s každým národem, tj. 30-36 bitev celkem.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    YORK: jaj ja myslel ze to je 40mil, 6x a vono je to 4mil x2. Tak to je cool celkem, to se da
    YORK
    YORK --- ---
    Tady je to kdyžtak detailně:
    Prinz Eitel Friedrich: Winter Event, Campaign and Rewards! | World of Warships
    https://worldofwarships.com/en/news/development/prinz-eitel-friedrich/
    YORK
    YORK --- ---
    RIVEEK: AFAIK do 25. 1.

    Pokud myslíš mise na získání PEF, tak na to stačí dojezdit ty direktivy - v tý poslední sadě je 6x 4m creditů, což není zas takovej problém, pokud máš prémiový lodě a nějaký kamufláže a vlajky na kredity.

    Tím si pak otevřeš navazující kampaň (kde jsou jako rewardy šestkový lodě ze stromu) a mission chain na 4x 500 oceli. Což bude dost drsnej grind a fakt nevím, jak to budu stíhat.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam