• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    VOMETAK: Drsný :-) Dobrá práce. je zajímavé, že já mám DMG rekord taky se Saint-Louise.

    VOMETAK
    VOMETAK --- ---
    potaháno :-D

    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    Aktuální olej půjde na Coal nebo Steel port. Nic jiného.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    dneska nekdo? je dalsi faze clan battles, nezapomente na ENABLE! Budu tak v osm-devet, piva je dost, huleni zadny :D
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    _OZZY_: Cítím Undirect nerf :-) ale jinak dobrá zpráva....
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Btw: WG oznamilo, ze zastavilo testovani presunu Giulio Cesare z T5 na T6... Giulio zustane na T5 a nebudou ho nerfovat ^_^
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    WASPER: Myslíš 6 slot ? Tak určitě reload...
    WASPER
    WASPER --- ---
    Zdravim pánové odborníci. Myslite si ze na Friederika má smysl dát spíš reload nebo jet sekundary?
    Radeji reload boost nebo radeji palebni pocitac?
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    MIXI23: ja vcera vyjel jako frajer s montanou na dve, co mely pulku hp a ja byl plnej. O dve minuty pozdeji sem mel asi 10% a miril vstric nebesky brane. Nakonec teda obe chciply, s pomoci teamu, ale bylo to o prsa korejsky zeny
    BLAAZEN
    BLAAZEN --- ---
    BTW jak ty lidi může bavit hrát hru, když kotvíš celou hru nespotnutej za ostrovem s nějakým Minotaurem a jen střílíš... to je snad pak větší zábava moorhuhn ne ?
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    LIQUIDFREAK: neasi :-) jako mě přišlo v prvních bitvách, že ty děla nic nedělají.... jako dávat do boku Eugena za 3500 mi nepřišlo moc ok... v dalších bitvách se to ale naštěstí podalo. V předposlední a poslední bitvě už citošky jen lítaly.... dokonce jsem dal i 3 naráz do Musashi, Ale to bylo na point blank range a pak následoval RAM :-) dohromady jsem mu dal za 86 000 během dvou minut :-)
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    MIXI23: jako povazuju alasku za dost neprijemnyho soupere. Na muj vkus je az prilis tvrda, a kouse teda nehorazne. Tedy do doby nez ji zas bude mit more lidi a ponerfujou ji :D wg logic
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    schoval se svině za ten ostrůvek co je na tom obrázku dole.
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    První 4 bitvy totální tragédie... jen prohry. Větší lemply v desítkách jsem nepotkal ani nepamatuju. myslel jsem že to vypnu... pak jsem dal ještě 5 a to už byly výhry a poslední se myslím povedla nejvíce :-) Kraken mi ušel o 50 hp co zbylo Haidě.



    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    HONZA_1980: Vono to je lod od lode no, treba montana s presnosti nastrili ve finale vic nez s rychlejsim reloadem.
    HONZA_1980
    HONZA_1980 --- ---
    SALO: to sou zase moudra toto :-) já všude dávám modul na přesnost a taky bych mohl říkat k čemu že mi je reload když hovno trefím :-)
    YORK
    YORK --- ---
    MIXI23: Já ho taky mám jen na Khabovi (s Wustrem a Conquerorem se blížím).
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    YORK: Jooo legendary moduly :-) slyšel jsem o tom, ale myslel jsem, že je to mýtus :-) někde na to mám možná nesplněný mise...
    YORK
    YORK --- ---
    MIXI23: Khaba ma modul na kormidlo? Ja měl za to, ze jen reload :)

    Kormidlo nepotřebuje, s legendary modulem to sype z 15 km a zatáčí jen díky rotaci Země ;)
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    SALO: Počkat... ono se tam dá dát na 6 slot něco jiného než modul na Reload ? :-) Nikdy jsem na žádné lodi ani neuvažoval o ničem jiném - max na Khabu dát modul na kormidlo :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam