• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    da se nejak prodat nebo sesrotovat premiova lod?
    YORK
    YORK --- ---
    _OZZY_: Nelson je právě jedna z bitevek, u kterých můžeš v pohodě střílet čistě jen HEčka. Neříkám, že má špatný APčka, ráže 406 je ráže 406, o tom žádná.
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    YORK: jenze podminka je T6+ a ty ja mam akorat premioveho Nelsona a Hooda. Zvsak to taky zkousim s tim Nelsonem, ale 1) Nelson ma daleko lepsi pouzit AP a 2) kdyz uz se mi podari zalozit pozar, tak si ho hned uhazi a druhej se mi uz zalozit nepovede. proste jsou to bitvy, kde mam i s nelsonem 2-5 k na bitvu (tech 5k je kdyz se fak joooo zadari).
    SALO
    SALO --- ---
    YORK: tj...
    YORK
    YORK --- ---
    SALO: S Kiddem se AFAIK nedá jezdit Operation Dynamo a nekoupil bych ho za 3 stovky.
    SALO
    SALO --- ---
    YORK: Kidd
    YORK
    YORK --- ---
    _OZZY_: Však to můžeš jezdit s bitevkama. Na zapalování nic lepšího než britský bitevky pomalu není. Nelson FTW :)
    YORK
    YORK --- ---
    _OZZY_: Jo, protože primárně chci lovit sestřely na mise. Torpéda při tom jen tak volně vypouštím do prostoru ;-)
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    ...ale jinak je to dneska vazne prehlidka retardovanych tymu. Uz 7 proher v rade.
    A tu misi na Exetera "zpusobte 100k dmg pozarama z britskych DD, CL a BB" taky vymejslel nejakej chytrak - snazim se od patka a mam ani ne 2/3.
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    YORK: ty jezdis s tema pomalejma, ale dlouhejma? Ja jezdim s tema kratkejma... Kdyz te nekdo pushuje, neni problem je pouzit ^_^
    YORK
    YORK --- ---
    SALO: Tak jsem toho Simse nakonec přece jen pořídil - a měl jsi pravdu je dost slabej, ale přesto nelituju.

    Teď jsem měl v bitvě 18 sestřelů (když jsem konečně přestal zapomínat mačka defensive AA, dost se to zlepšilo ;-)). Většinou mívám míň, ale i tak je to asi nejlepší řešení na mise na sestřely - ddčko se jako jediné může vcelku svobodně pohybovat po mapě a jezdit letadlům naproti. Sims je zrovna celkem svižnej, na to, že je to Amík, což se na tohle hodí.

    Zajímavý je, že při tom, jak jezdím sem tam po mapě a moc nesleduju průběh bitvy, mívám docela dost damage, capů a podobně. Ta pomalá torpáda jsou zrádná - málokdo je čeká.
    SALO
    SALO --- ---
    Asashio main confirmed. (po 19 hrach)

    SALO
    SALO --- ---
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Tak stejne sou rozhodujici hvezdicky, tak je to asi jedno. Taky sem si dal prvni za 2k se schichorsem a attemp za 300 :D
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    taky me nasralo ze sednu do Minotaura ze neco vyjedu, dam hned 2k base a ono to pricte jen 1550.. :(
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    MUADDIB: jj cool, ja jen esi si nezapomnel. Ja prave dal jednu a koukam ze to bylo jen za 300xp, coz teda ten system nak nechapu ale prdim
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    LIQUIDFREAK: ne, já si počkám až tam budou vyšší lvl, na 300XP to nechám ostatním azamakám zítra večer ;) mám všechny třídy, všechny národy... tak zamakám tam kde zůstanou mezery :D
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Jinak "hrajem" proti FATE, zatim 18-24. To sem zvedavy jak todle dopadne :D
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    MUADDIB: ty sis nedal enabled ne? Ze tam vidim jen nastyho
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    WASPER: frederika má smysl buď prodat, nebo skipnout...

    Jinak já zkoušel obojí, obě napiču ale víc fun je to na CQB (taky je to jediná loď se kterou mám asi 4 kily na secs)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam