• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    SALO
    SALO --- ---
    Asashio main confirmed. (po 19 hrach)

    SALO
    SALO --- ---
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Tak stejne sou rozhodujici hvezdicky, tak je to asi jedno. Taky sem si dal prvni za 2k se schichorsem a attemp za 300 :D
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    taky me nasralo ze sednu do Minotaura ze neco vyjedu, dam hned 2k base a ono to pricte jen 1550.. :(
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    MUADDIB: jj cool, ja jen esi si nezapomnel. Ja prave dal jednu a koukam ze to bylo jen za 300xp, coz teda ten system nak nechapu ale prdim
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    LIQUIDFREAK: ne, já si počkám až tam budou vyšší lvl, na 300XP to nechám ostatním azamakám zítra večer ;) mám všechny třídy, všechny národy... tak zamakám tam kde zůstanou mezery :D
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Jinak "hrajem" proti FATE, zatim 18-24. To sem zvedavy jak todle dopadne :D
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    MUADDIB: ty sis nedal enabled ne? Ze tam vidim jen nastyho
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    WASPER: frederika má smysl buď prodat, nebo skipnout...

    Jinak já zkoušel obojí, obě napiču ale víc fun je to na CQB (taky je to jediná loď se kterou mám asi 4 kily na secs)
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    SALO: pointa BB je tankovat a yolovat na sekundáry!

    Můj WR v bitefkách to potvrzuje

    MIXI23: u bitevek krom JAP a GB jedině kundáry!

    HONZA_1980: k čemu mi je přesnost, když křižníky dodgujou na 10km+ každou lavu a když náhodou ne, tak mně pojebe RNG! :D
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    poťahauka s Nastym: Krom toho, že nasty si pokaždý přál být low tier, radary a letadlouky, tak většinou bez radarů a bez liatadiel, většinou TopDogs a (překvapivě) jsme kvanta her vyhráli na jejich nulu páč to byli naprostý kreteni (takže opak normálního stavu, asi skvrny na slunci...)

    Ale většinou v tabulce první, dokonce jsme v osmičkách povodili BLACKA v T10ce :D (jako jedinej jsme umřel, aby jim to nebylo tak trapný)

    BTW pokud někdo chce slyšet na jakou situaci NASTY reagoval "netlač ma do piče, netlač ma do piče" ať si pustí replay ;)





    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    VOMETAK: Drsný :-) Dobrá práce. je zajímavé, že já mám DMG rekord taky se Saint-Louise.

    VOMETAK
    VOMETAK --- ---
    potaháno :-D

    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    Aktuální olej půjde na Coal nebo Steel port. Nic jiného.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    dneska nekdo? je dalsi faze clan battles, nezapomente na ENABLE! Budu tak v osm-devet, piva je dost, huleni zadny :D
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    _OZZY_: Cítím Undirect nerf :-) ale jinak dobrá zpráva....
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Btw: WG oznamilo, ze zastavilo testovani presunu Giulio Cesare z T5 na T6... Giulio zustane na T5 a nebudou ho nerfovat ^_^
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    WASPER: Myslíš 6 slot ? Tak určitě reload...
    WASPER
    WASPER --- ---
    Zdravim pánové odborníci. Myslite si ze na Friederika má smysl dát spíš reload nebo jet sekundary?
    Radeji reload boost nebo radeji palebni pocitac?
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    MIXI23: ja vcera vyjel jako frajer s montanou na dve, co mely pulku hp a ja byl plnej. O dve minuty pozdeji sem mel asi 10% a miril vstric nebesky brane. Nakonec teda obe chciply, s pomoci teamu, ale bylo to o prsa korejsky zeny
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam