• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    poťahauka s Nastym: Krom toho, že nasty si pokaždý přál být low tier, radary a letadlouky, tak většinou bez radarů a bez liatadiel, většinou TopDogs a (překvapivě) jsme kvanta her vyhráli na jejich nulu páč to byli naprostý kreteni (takže opak normálního stavu, asi skvrny na slunci...)

    Ale většinou v tabulce první, dokonce jsme v osmičkách povodili BLACKA v T10ce :D (jako jedinej jsme umřel, aby jim to nebylo tak trapný)

    BTW pokud někdo chce slyšet na jakou situaci NASTY reagoval "netlač ma do piče, netlač ma do piče" ať si pustí replay ;)





    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    VOMETAK: Drsný :-) Dobrá práce. je zajímavé, že já mám DMG rekord taky se Saint-Louise.

    VOMETAK
    VOMETAK --- ---
    potaháno :-D

    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    Aktuální olej půjde na Coal nebo Steel port. Nic jiného.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    dneska nekdo? je dalsi faze clan battles, nezapomente na ENABLE! Budu tak v osm-devet, piva je dost, huleni zadny :D
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    _OZZY_: Cítím Undirect nerf :-) ale jinak dobrá zpráva....
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Btw: WG oznamilo, ze zastavilo testovani presunu Giulio Cesare z T5 na T6... Giulio zustane na T5 a nebudou ho nerfovat ^_^
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    WASPER: Myslíš 6 slot ? Tak určitě reload...
    WASPER
    WASPER --- ---
    Zdravim pánové odborníci. Myslite si ze na Friederika má smysl dát spíš reload nebo jet sekundary?
    Radeji reload boost nebo radeji palebni pocitac?
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    MIXI23: ja vcera vyjel jako frajer s montanou na dve, co mely pulku hp a ja byl plnej. O dve minuty pozdeji sem mel asi 10% a miril vstric nebesky brane. Nakonec teda obe chciply, s pomoci teamu, ale bylo to o prsa korejsky zeny
    BLAAZEN
    BLAAZEN --- ---
    BTW jak ty lidi může bavit hrát hru, když kotvíš celou hru nespotnutej za ostrovem s nějakým Minotaurem a jen střílíš... to je snad pak větší zábava moorhuhn ne ?
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    LIQUIDFREAK: neasi :-) jako mě přišlo v prvních bitvách, že ty děla nic nedělají.... jako dávat do boku Eugena za 3500 mi nepřišlo moc ok... v dalších bitvách se to ale naštěstí podalo. V předposlední a poslední bitvě už citošky jen lítaly.... dokonce jsem dal i 3 naráz do Musashi, Ale to bylo na point blank range a pak následoval RAM :-) dohromady jsem mu dal za 86 000 během dvou minut :-)
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    MIXI23: jako povazuju alasku za dost neprijemnyho soupere. Na muj vkus je az prilis tvrda, a kouse teda nehorazne. Tedy do doby nez ji zas bude mit more lidi a ponerfujou ji :D wg logic
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    schoval se svině za ten ostrůvek co je na tom obrázku dole.
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    První 4 bitvy totální tragédie... jen prohry. Větší lemply v desítkách jsem nepotkal ani nepamatuju. myslel jsem že to vypnu... pak jsem dal ještě 5 a to už byly výhry a poslední se myslím povedla nejvíce :-) Kraken mi ušel o 50 hp co zbylo Haidě.



    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    HONZA_1980: Vono to je lod od lode no, treba montana s presnosti nastrili ve finale vic nez s rychlejsim reloadem.
    HONZA_1980
    HONZA_1980 --- ---
    SALO: to sou zase moudra toto :-) já všude dávám modul na přesnost a taky bych mohl říkat k čemu že mi je reload když hovno trefím :-)
    YORK
    YORK --- ---
    MIXI23: Já ho taky mám jen na Khabovi (s Wustrem a Conquerorem se blížím).
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    YORK: Jooo legendary moduly :-) slyšel jsem o tom, ale myslel jsem, že je to mýtus :-) někde na to mám možná nesplněný mise...
    YORK
    YORK --- ---
    MIXI23: Khaba ma modul na kormidlo? Ja měl za to, ze jen reload :)

    Kormidlo nepotřebuje, s legendary modulem to sype z 15 km a zatáčí jen díky rotaci Země ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam