• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Pekny vikend hosani, a nezapomente na ENABLE. GL, ja se k tomu asi nedostanu pac work
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Tak at tu porad jen nefnukam: taky jedna podarena bitva s Jervisem... Uz dlouho se mi nepodaril kraken.

    RIVEEK
    RIVEEK --- ---
    TIGERLOVER: hele, teď jsem se v Kuřbuřtovi potkal s Kremlinem. Vjel mi do dosahu sekundárek, dostal požár, chtěl se točit, jak jen trochu ukázal bok (to ani nebyl přesně kolmo ke mě) padaly mu tam citadely 3x po 25k dmg, když se víc naúhloval, tak jedna salva kolem 15k dmg (vtipně pak dohořel na požáry ze sekundárek) - celý se to odehrálo na 11-10 km. Takže jo, jde to i v desítkách.
    HONZA_1980
    HONZA_1980 --- ---
    MADDOGCZ: mně teď SC s 15k uhlím :-)
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    RIVEEK: to ukazuje uplne hrozny blbosti. Standardne 0 cv a ja mam v bitve 4 apod :D
    RIVEEK
    RIVEEK --- ---
    ve fronte 52 bitevek, dva krizniky a dve DDcka, vyskakuju z fronty s bitevkou a beru Lightninga : bitva v desitkach, osm DDcek, radary, rekt jak svin :-/
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    MADDOGCZ: YORK: neprovokujte oba, chybi mi 150k :D (hrubeho, kupon inc) :D
    YORK
    YORK --- ---
    MADDOGCZ: Hej, neprovokuj. Rozhodl jsem se počkat do neděle na kupón na slevu, tak teď už to musím vydržet ;)
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    Včera mi padnul kontík 3 x400 uhlí, tak dneska večer bude Georgia :-)
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Nasty, lachtan, ozzy, muad mate admin prava na discu.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    _OZZY_: Povidej mi o tom :)
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    Teď jsem se v bitvě dozvěděl, že hráči, kteří nejsou v klanu jsou největší zlo a že to kazí hru. :DDDD
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Pro predstavu, jak me MM posledni dobou troli. Muzete se snazit, jak chcete, ale vyhrat to nejde... Takze takhle dopadl muj vylet za hranici 54% WR




    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    MUADDIB: mas ho podepsanyho? ^_^
    naznal jsem, ze si ho asi uziju vic (Atlanta me bavi), nez Blacka (Fletchera ani Gearinga zas tolik nehraju) a za chvilku si stejne nahrabu dost oceli i na toho Blacka. Z tech zbivajicich lodi za ocel me zadna moc nelaka. Samozrejme, ze Stalingrad by byl supeer na OP trolling, ale je to cista fantazie. Flint a Black aspon byly skutecne postavene a obe bojovaly.
    SALO
    SALO --- ---
    TIGERLOVER: netusim ako je to v ceskom rozhrani, ale je to typ bitky "Training room" a tam si mozes v menu nahrat botov a vybrat si, ci sa budu hybat a strielat po tebe. asi myslis to iste, len si si nevsimol, ze sa tam daju nahrat aj boti. :)
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    SALO: To je dobrý nápad, akorát kde si mám nahrát lodě do tréningové místnosti? Vím jen o "Vícviku" a tam potřebuji jíné hráče.
    SALO
    SALO --- ---
    TIGERLOVER: preštuduj si v prístave armor scheme, nahraj si lode do tréningovej miestnosti a skúšaj.
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    SALO:
    RIVEEK: Já tu mluvím o top tierech. Potkám Kremlina pěkně zboku, tak mu to tam pošlu. Citadelu jsem ještě neviděl a dmg v průměru max 7000, co jsem mu snad dal.
    RIVEEK
    RIVEEK --- ---
    TIGERLOVER: musis strilet vic nad vodu, me tesne nad carou ponoru vsechno odrazi torpedovou obsivkou - ale citadely maj celkem vysoky, kdyz ukaze bok, necha se to
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam