• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    KURE: ser na měřítko !!! Yamato !!!!
    YORK
    YORK --- ---
    KURE: Ta délka to dost omezuje, do toho se vejdou tak ponorky a torpédový čluny, možná ddčko (to bych musel googlit).
    KURE
    KURE --- ---
    z jineho soudku, je tu nejaky fanda přes lodě a historii? :D
    potřeboval bych poradit loď jako vzor pro model.
    pozdější wwii,
    pokud možno "slavnou" aby bylo dost materialu jako předloha,
    ne moc velkou tak 100-120m dlouhou, aby šla udělat v měřítku 1:87 a model by byl rozumě velkej.
    (měřítko je to jako maji vláčky, tak existuje fůra věciček, a panacci jsou dost velky)
    a pochopitelně hezkou. :)
    KURE
    KURE --- ---
    CHA1NDLER: ty mysliš, že touha po tom aby umřela nepřátelska loď je hate? oh.
    KURE
    KURE --- ---
    CHA1NDLER: Aby tvůj příměr seděl, muselo by to být tak, že se snažím někde dělat doktora, nejde mi to, a při tom ještě píšu, že támhle ten doktor to dělá blbě.
    jednak přesně to děláš, a druhak to není podstata toho příměru, ty nejsi doktor ty seš pajdavej.

    právo na zábavu ti nikdo nebere, naopak, čim vic budes hrat a min mudrovat, tim lip pro vsechny.
    YORK
    YORK --- ---
    Jako Potato Quality je hustej týpek, rád koukám na jeho videa, ale argumentovat zkušenostma a ukázat tabulku, že s jednou letadlovkou má celkem 8 bitev a se druhou 24, je celkem slušný faux pas ;-)

    Plus sám říká, že před reworkem ho letadlovky nebraly vůbec, zatímco po reworku je trochu hraje. A taky je fakt, že prd víme o tom, co si o tom myslí většina hráčů.
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    XLACHTAN:Naprostej souhlas ve všem.
    KURE
    KURE --- ---
    CHA1NDLER: názor je jako díra do prdele, každej má nějakej. Dokonce i ty.
    A Jediný, co dělá nějakej názor hodnej pozornosti, je expertiza dany oblasti. Tak svět funguje.
    když chci vědět proč mě bolí noha, jdu doktoru, když mi nejede auto, jdu do servisu a když chci vědět něco o hře, zepam se někoho kdo ji umi hrat.
    A vzhledem k tomu že ty ne, jak neustale dokazuješ,
    a) nikoho nezajima tvůj názor,
    b) aby se to mělo šanci změnit, vyndej si hlavu z prdele, a koukej co by ses od něj, nebo doslova kohokoliv jinýho naučit. A nebo se na to vyser uplne.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Poslusne hlasim ze mam vse odjeto (vlocky) a navic koupenyho newskeho. A mohu zacit resetovat lajny. Kdybych si tak jen pamatoval jak to je, a jak mi to ozzy asi dvacetkrat vysvetloval :D
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    XLACHTAN: Tady jen vidis jaky prase je FDR v dobrejch rukach. Chandlerovi by ani ten nepomoh :D
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    HONZA_1980
    HONZA_1980 --- ---
    XLACHTAN: hned v druhé minutě je CHA1NDLER vyloučen z jakékoliv další diskuze :-)
    YORK
    YORK --- ---
    LIQUIDFREAK: Georgiu
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    BIO23: Mno ja furt nevim esi georgiu nebo moskvu. Tezky rozhodovani :D
    BIO23
    BIO23 --- ---
    BLUMIR: Gergia je naprostý top co se týká zábavnosti. ta přesnost, rychlost i armor.. fakt super
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    BIO23: Tůdle nůdle. :) A taky ho nemám.
    Ale ten London musí bejt dobrej. Výhoda malýho dostřelu je taky v tom, že když střílíš, nejsi vidět po celý mapě. U řady lodí mně paradoxně přílišnej dostřel vadí...

    Co Georgia? Já s ní na nový rok překonal rekord v DMG...
    BIO23
    BIO23 --- ---
    BLUMIR: vyměním za bayarda :)
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    BIO23: A nemá náhodou opravy, smoke a dost dobrý camo? Já si nechal Devonshire pro srandu a používám ho jako přepadový křižník, London má navíc smoke, chtěl bych ho, nemůžeš mi ho poslat? :)
    BIO23
    BIO23 --- ---
    já včera dostal z kontiku tier VI brit. křižník London s deseti kapitánem - má to ale pomalej reload a dostřel jen 13,6km... sice 203mm kanon ale i tak velká bída
    Makarov teda mnohem zábavnější
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam