• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    YORK
    YORK --- ---
    _OZZY_: Možná je jednodušší si vyjezdit nějaký free expy, ty pak můžeš plácnout kamkoliv ;)
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    ELDOUGO: pokud nedostanes lod v predbeznem pristupu (nejake kontejnery nebo ja nevim, co zase vymysli - jestli vymysli), tak bys mel vyjezdit body krizniku toho tieru, co bude prvni bitevka...
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    ví někdo jak budou ty těžký italové ve stromu ? je to od 4 tieru. tak jestli vyjet dopředu nějaký expy na křižníku a na jakým ?
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    LIQUIDFREAK: ty prvni dve bitvy byly proti T8, pak tam byla nejaka, kde jsem byl mid-tear a minimalne jedna, kde jsem byl top, ale prijde mi, ze to byl docela normalni MM. V jedne bitve nase jedine DD melo 280 bitev a 35% WR, jejich jedine DD melo 3k bitev a 49% WR (a taky to tak vypadalo). V te posledni bitve zase nebylo zadne DD (to byla T5-6 bitva, nevim, jestli tam byla nejaka T7), ale byla CV a tak jsem s creeping smokem zahral na DD (bez torped, jel jsem do capu).
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    _OZZY_: _OZZY_: twe, esi to ma premium MM, jak vsichni tvrdi, mozna budu ochoten investzovat tech par stovek. vyzkousime zitra a o vikendu, a pak se uvidi :D
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    ...a dneska to celkem slo :) (i kdyz asi ve 2-3 pripadech si ten nas tym vyhru nezaslouzil, ale nepritel udelal vse proto, aby mu ji dal)

    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Jsem si poridil Mysore a musim rict, ze docela povedena lod. Takovy klon mezi Leandrem, Perthem a Fiji... Skoda, ze nema torpeda, ale to uz by asi byla OP.


    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    BLUMIR: To je prave ono! Coop ftw, jak zminuje york. Na tu lod nemusis pul roku sahnout ale ocel, uhli, kontejner se dycky hodi. Vzhledem k tomu, ze kazdej jedinej tady mame premiaku pokokot, kredity fakt problem nesou takze proc neco prodavat? Pokud vylozene nekapes a tu desitku kterou si prave vyexpil bytostne chces?
    THEODORT: Cg, zavist, pac sem zrovna otevrel reset a este sem nic nereset. Bojim bojim, mam lajny ktery fakt nechci jezdit znova.
    BLAAZEN
    BLAAZEN --- ---
    ELDOUGO: Já jo, je to ryclá věc, nešlo ji trefit jak uhýbal
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    ELDOUGO: má to děl jak prase...to asi budu chtít. už se s tím někdo potkal ?
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    zajímavá záležitost.

    THEODORT
    THEODORT --- ---
    hele co mam! uz nic neresetuju pokud mi nahodou nedojdou vlajky..
    btw secondary buildy ze jsou mrtvy? Pche!

    YORK
    YORK --- ---
    BLUMIR: Tohle samozřejmě jezdím v coopu, odehrát 200+ lodí v randomech by pro mě bylo na měsíc hraní ;-)
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    YORK: No, a to je ono. Tobě to za to stálo, mně ne. Já se nebudu snažit s lodí kterou nehraju a se špatným kapitánem o výhru jen proto, abych dostal nějakou ocel/uhlí nebo nějakou další s tisíce měn kterou WG vymyslí... :) Ale proč ne.
    YORK
    YORK --- ---
    BLUMIR: Jo tak to nevim. Na lodích, který prakticky nehraju, fakt neřeším, kolik bodů má kapitán ;-)
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    YORK: A to máš na každý lodi kapitána? Kolik bodů tak v průměru mají?
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    HONZA_1980: cca 1/12-1/6 roku kazdej rok.. coz je stale nasobne casteji nez povedenej update
    HONZA_1980
    HONZA_1980 --- ---
    YORK: tak to zase prrr, tohle bývá hodně málo, rozhodně ne často
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    LIQUIDFREAK: Nojo, těš se :)

    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    BLUMIR: Viz vyse jak pise york. Jako pravdu mate asi oba, ale ja si myslim ze stresujes :D Pockej az nabehnu o vikendu ja, to bude teprve stresu a place :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam