• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    uz asi 10 bitev trcim 2 vitezstvi od rank 1 gold league.. tak snad zitra..
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    YORK:
    CABA: no jooo. na to jsem nepomyslel ... :) ok . nechám si tu věc !
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    Jedna z lodí, které bych nikdy neprodal. :D
    YORK
    YORK --- ---
    ELDOUGO: A opovaž se prodat jednu z mejch nejoblíbenějších lodí ;-)
    YORK
    YORK --- ---
    ELDOUGO: Jak říká Caba. Lodě pořízený za free xp se nedaj zpátky prodat za kredity ani za goldy.
    CABA
    CABA --- ---
    ELDOUGO: protože byl za jeden stříbrnák :)
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    není někde napsáno proč se nedá prodat Nelson ? (ano,chci prodat premiovou loď) Je tam prodej za 0 a to neni moc dobrej obchod
    VOMETAK
    VOMETAK --- ---
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Uz se naucit hrat Chandler ty letadlovky? :)
    CtrlV.cz | Nejrychlejší ScreenShot a PrintScreen online
    https://ctrlv.cz/tC9u
    Dnes posledni bitva, po dlouhy dobe sem jich dal vic a pohoda, dik Ozzy za divku! Realne sme vyhrali asi 10 a prohrali 1. Takze to o o vikendu raci zapinat nebudu :D
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Hele jaky ste teda nahodili buildy na ty nemecky bitevky? Ja ted zkousel s tirpem ten secondary build a docela slusny. Nakych 28k ohne, 20k dmg ze sekundaek
    YORK
    YORK --- ---
    _OZZY_: Možná je jednodušší si vyjezdit nějaký free expy, ty pak můžeš plácnout kamkoliv ;)
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    ELDOUGO: pokud nedostanes lod v predbeznem pristupu (nejake kontejnery nebo ja nevim, co zase vymysli - jestli vymysli), tak bys mel vyjezdit body krizniku toho tieru, co bude prvni bitevka...
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    ví někdo jak budou ty těžký italové ve stromu ? je to od 4 tieru. tak jestli vyjet dopředu nějaký expy na křižníku a na jakým ?
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    LIQUIDFREAK: ty prvni dve bitvy byly proti T8, pak tam byla nejaka, kde jsem byl mid-tear a minimalne jedna, kde jsem byl top, ale prijde mi, ze to byl docela normalni MM. V jedne bitve nase jedine DD melo 280 bitev a 35% WR, jejich jedine DD melo 3k bitev a 49% WR (a taky to tak vypadalo). V te posledni bitve zase nebylo zadne DD (to byla T5-6 bitva, nevim, jestli tam byla nejaka T7), ale byla CV a tak jsem s creeping smokem zahral na DD (bez torped, jel jsem do capu).
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    _OZZY_: _OZZY_: twe, esi to ma premium MM, jak vsichni tvrdi, mozna budu ochoten investzovat tech par stovek. vyzkousime zitra a o vikendu, a pak se uvidi :D
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    ...a dneska to celkem slo :) (i kdyz asi ve 2-3 pripadech si ten nas tym vyhru nezaslouzil, ale nepritel udelal vse proto, aby mu ji dal)

    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Jsem si poridil Mysore a musim rict, ze docela povedena lod. Takovy klon mezi Leandrem, Perthem a Fiji... Skoda, ze nema torpeda, ale to uz by asi byla OP.


    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    BLUMIR: To je prave ono! Coop ftw, jak zminuje york. Na tu lod nemusis pul roku sahnout ale ocel, uhli, kontejner se dycky hodi. Vzhledem k tomu, ze kazdej jedinej tady mame premiaku pokokot, kredity fakt problem nesou takze proc neco prodavat? Pokud vylozene nekapes a tu desitku kterou si prave vyexpil bytostne chces?
    THEODORT: Cg, zavist, pac sem zrovna otevrel reset a este sem nic nereset. Bojim bojim, mam lajny ktery fakt nechci jezdit znova.
    BLAAZEN
    BLAAZEN --- ---
    ELDOUGO: Já jo, je to ryclá věc, nešlo ji trefit jak uhýbal
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    ELDOUGO: má to děl jak prase...to asi budu chtít. už se s tím někdo potkal ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam