• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STEMBUSDUAL SIM - mobilní zařízení všeho druhu - podělte se o zkušenosti
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    STEMBUS: Máš s tou gorilou zkušenost? Já četl že žádná sláva zatim, nicméně prej gorila 2 má už bejt dost slušná. Dobře, tak V970 na něj! :)
    APIN
    APIN --- ---
    FEDAJKIN: A789 už mám 2 týdny a prostě musím nabíjet denně. Samsung možná bude mít odladěnější android a tudíž by i mohl mít menší spotřebu, ale to těžko soudit. Prostě nedokážu si představit, že bych dokázal fungovat celý den s 1500mAh baterkou... I těch 2000mAh v Lenovu je hrozně málo...
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    FEDAJKIN: tak zas by měl mít víc RAMky, což je dle mě o dost důležitější než 1 nebo 2 CPU (to je vcelku "marketingovej" tah bych řekl akorát :) a s tou baterkou - zas ty 2 CPU toho asi sežerou taky o dost víc, takže bych se nedivil kdyby na tom byli oba stejně (špatně :) asi jako každej android...

    já bych spíš uvítal například gorilla glass...
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    STEMBUS: Baterka, CPU žádná sláva. A tolik lidí se na něj těšilo. A789 na ně!
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    Tak už je v prodeji v CZ

    Galaxy S DUOS - SPECIFIKACE | SAMSUNG
    http://www.samsung.com/cz/consumer/mobile-phone/mobile-phone/touchphone/GT-S7562UWAETL-spec
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    FEDAJKIN: a přes koho/jak jsi ho teda kupoval? a za kolik? :)
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    STEMBUS: Rozhodně zábavnějších než v Barceloně kde to měli naházený v akvárku jen s vodou. Teda když pominu jak sem to pak na hajzlikách musel oplachovat, aby to přestalo lepit tak docela prdel jak ten dispelj svítí skrz pěnu :)

    Na aukru mi k tomu hodili copilota zadarmo a jestli mi něco na tom mobilu zatim vadí, tak je to přesnost GPS, +-3 metry to často nebývá.
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    FEDAJKIN: jak to dopadlo? :)
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    Tak hrdě můžu oznámit, že A660 je doma, hezky v češtině a rovnou Vám řeknu co se stane, když budete v hospodě u PIVA básnit kámošum jak je perfektně vodotěsná :D
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    MELOUN: soukromý a služební...
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    MELOUN: asi 99% lidí má služebák a soukr

    osobně využívám dokonce 3 simky, ale jen dva telefony nosim u sebe, třetí leží v práci a choděj na něj sms z banky atd...je to moje nejstarší číslo, mám ho přes 10 let, takže je mi ho líto zrušit :)
    HELVETE
    HELVETE --- ---
    MELOUN: pro mě soukromý telefon a telefon z práce a nechuť tahat 2 zařízení (což mám teď). Stále čekám na dualSIM, který by mi vyhovoval, se vrůstající nabídkou to ale asi brzo přijde :)
    MELOUN
    MELOUN --- ---
    Celkem mě zajímá jak a proč dualsim používáte..

    - logicky tu budou lidé kteří pendlují mezi dvěma státy, tam je důvod jasný
    - pak tu bude asi skupina která využívá výhod dvou tarifů/operátorů a to by mi právě docela zajímalo.. jaké?
    - nějáký další důvod?

    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    Vodotěsný telefon s DualSIM? Lenovo A660 « Svět Androida Novinky ze světa mobilního operačního systému Android
    http://www.svetandroida.cz/vodotesny-telefon-s-dualsim-lenovo-a660-201209

    APIN
    APIN --- ---
    Můj přechod z hloupého na chytrý telefon a rovnou dual-sim
    Dual sim Lenovo A789 v kapse | Apinův kekel
    http://www.apinuv.kekel.cz/2012/dual-sim-lenovo-a789-v-kapse/
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    to zni jako bezna vydrz smartphonu :)
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    ROENICK: nemám srovnání s běžnym smartem, ale mě to LG vydrží tak dva dny pokud jen volám a píšu sms, když ale internetuju, gpskuju, posloucham hudbu tak jsem schopnej rano nabitej telefon mít večer vybitej....

    co se zabezpečení týče, tak pokud tam máš fyzicky tlacitko na switch, tak se ti muze stat ze si omylem prepnes samosebou.....

    samsungy maj moznosti i takový, ze reknes "odpovídej ze sim na kterou ti to prislo" nebo "odpovidej vzdy ze sim x" - co se dat týče, tak jak LG tak samsung má (aspon podle mějch zkusenosti) data vzdycky z ty sim, kterou mas nastavenou jako primary, cili pokud chces jet data z druhy, tak se na ni dycky musis prepnout (coz nema zadnej vliv na jakykoliv jiny fce)
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    jak je to vubec u tehle dualsim smartphonu s baterkou, jeste horsi nez u jednosim? a je to spolehlivy co se tyce nastaveni "volej jen z tyhle sim, net pouzivej z ty druhy" ?
    ADITU
    ADITU --- ---
    STEMBUS: vypada tak ... no, uvidim, co bude na trhu, az doslouzi novej Galaxy Ace Duos :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam