• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    Neseďme doma. Nestěžujme si, že nemáme s kým vyrazit ven provětrat svoje ratolesti a že nás to s nimi samotné nebaví...spojme se a vyražme! Na nástěnce je seznam baby friendly míst a bmaminek/tatínků s dětmi v dané lokalitě, klub slouží k poznávání se mezi sebou a plánování společných výletů a procházek ;)

    Hlásit se na nástěnku můžete příspěvkem v diskuzi ve formě: Nástěnka, ID, Kraj, Město (v případě velkých měst i příslušnou část, v případě "pidiobcí" nějaké větší město pro orientaci), jméno, měsíc a rok narození dítěte/dětí.
    Příklad: "Nástěnka, ZRK, Hl. město Praha, Praha 7 - Letná, Maxmilian 12/2011" (dodržujte, prosím, formát - ať to mohu pouze kopírovat a nemusím se s tím u každého přepisovat)

    rozbalit záhlaví
    ZEGA
    ZEGA --- ---
    ZRK: do kolika tam máte v plánu být?? máme od 16-1630 plavání, tak zda se tam mám pak ještě táhnout.. mohla bych tam být tak na půl šestku nejdřív. dík za info
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    ZRK: Eri, ja uterky a ctvrtky makam do konce zari. pak uz jsem uplne out of srazy, pac se vracim do prace. takze se bude druzit manzel, ktery jde za me na materskou. ale moc rada bych se jeste sesla, neslo by udelat nejakou slezinu i jiny den prosim? at vas zase s holkama vidim. dik.
    ZRK
    ZRK --- ---
    Tak tedy přišel čas na ten slibovaný pinknik.

    Ráda bych vás tímto pozvala v úterý 18.9. do Stromovky.
    S sebou deku, děti, dobrou náladu, případně nějaké dobroty, co si na místě sníte.
    Sraz v 15:00 hod u Šlechtovky (pro pozdějí příchozí: přesuneme se pouze cca 100m hlouběji do Stromovky k vrbám - budeme v dohlednu)

    Dle prozatímní předpovědi by mělo být jasno a asi 23°C, což je úplně ideální. Tak snad to tak taky bude! ;)

    Pokud vše půjde, jak má, bude i překvapení! ;)
    EDNA_JEDNA
    EDNA_JEDNA --- ---
    MAIKKA: Tady by melo neco byt;) http://www.jahodaweb.cz/
    MAIKKA
    MAIKKA --- ---
    holky nemáte někdo nějaký tip na dětské hřiště,či kavárna s dětským koutkem - praha horní počernice nebo černý most?
    díky moc
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    RACHEL: ještě jsem nezkusila, ač jsem chtěla - http://www.cafeclik.cz/ - a ten web maj dlouho neupravenej, tak radši ověřit jestli to funguje
    RACHEL
    RACHEL --- ---
    prosím, můžete něko doporučit nějakou kavárnu s dětským koutkem v Praze v okolí Karlova náměstí? díky
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    ZRK: My to stihli až v půl 6, Barča dlouho vyspávala, ale chystáme se tam častěji, je to tam fajn.
    ZRK
    ZRK --- ---
    Tak jsem nakonec byla jen od čtyř do pěti... Max byl nějakej protivnej a byla jsem tam s ním sama. Ale je to tam opravdu fajn;)
    SYMAQ
    SYMAQ --- ---
    ZRK: ty jsou super a maji nejlepsi cervene -=]]
    ZRK
    ZRK --- ---
    TORUVIEL: Tak se budu těšit já tam budu asi taky tak :)
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    ZRK: No my tam dneska jdeme, budem tam asi 16-18, nebo tak nějak.
    ZRK
    ZRK --- ---
    Zašla bych do Divokých matek, nepřidáte se někdo? Max i já se doma dneska dost nudíme a na pobyt venku to zas až tak nevypadá...
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    EVIANAIVE: (fun) na to je ideální pořídit dítěti zvířátko nebo sourozence :) :) :) (/fun) .. a co hřiště ve stínu? já to tam u vás neznám, ale třeba tohle hřiště je velmi fajn - http://www.detska-hriste.ds-soft.info/hriste-praha-3-pod-kaplickou
    EDNA_JEDNA
    EDNA_JEDNA --- ---
    jo jinak jsem dostala tip na nekurackou kavarnu na tachovskym namesti, ale jeste jsem tam nebyla, kdyby nekdo neco, info zde:
    Kaiw13
    http://www.kaiw13.cz/
    SYMAQ
    SYMAQ --- ---
    LACHAUER: strasne studena voda .... Isa tam nastydla v utery tak, ze ma hnusnou rymu
    LACHAUER
    LACHAUER --- ---
    Tak přidám další tip: chodíme se koupat k Veselíkům do šárky. Je tam taky brouzdaliště, nějaké ty skluzavky, trampolína.... v "dospělých" bazénech je hodně studená voda, takže koupaliště nebývá přecpané.

    Koupaliště Divoká Šárka
    http://koupaliste-sarka.webnode.cz/
    KRKA
    KRKA --- ---
    EVIANAIVE: no vidis, tak mas o starost min :)
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    Snad nebude vadit, když to dám sem.
    Doporučuju návštěvu bazénu Hloubětín. Uvnitř se nachází bazén a brouzdaliště, venku pak další bazén, plácek k sezení a prolézačky. Voda není chlorovaná, ale slaná, smí se sem i s několikaměsíčními dětmi, je jen třeba mít speciální pleny do vody (k zakoupení např. v DM). Možnost celodenního vstupného, otevřeno v létě denně od 10 do 18 hodin.
    KRKA
    KRKA --- ---
    EVIANAIVE: nebo, ze bysme se nacpaly k nekomu, kdo ma doma bazen :)))
    RACHEL
    RACHEL --- ---
    EVIANAIVE: já vymýšlím, kam se zítra zavřem, má být 38 stupňů, tak se bojím, že celý den doma prcek nevydrží v klidu a nejspíš se půjdem procházet po nějakým obchoďáku...
    ZRK
    ZRK --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam