• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    Neseďme doma. Nestěžujme si, že nemáme s kým vyrazit ven provětrat svoje ratolesti a že nás to s nimi samotné nebaví...spojme se a vyražme! Na nástěnce je seznam baby friendly míst a bmaminek/tatínků s dětmi v dané lokalitě, klub slouží k poznávání se mezi sebou a plánování společných výletů a procházek ;)

    Hlásit se na nástěnku můžete příspěvkem v diskuzi ve formě: Nástěnka, ID, Kraj, Město (v případě velkých měst i příslušnou část, v případě "pidiobcí" nějaké větší město pro orientaci), jméno, měsíc a rok narození dítěte/dětí.
    Příklad: "Nástěnka, ZRK, Hl. město Praha, Praha 7 - Letná, Maxmilian 12/2011" (dodržujte, prosím, formát - ať to mohu pouze kopírovat a nemusím se s tím u každého přepisovat)

    rozbalit záhlaví
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    ZRK: huraaaa, nejdu do prace, tak dorazime!
    ZRK
    ZRK --- ---
    ZEGA: To nevím, ale Myslím, že do šesti určitě, takže nějakej cvak stihnete;)

    A tímto tedy připomínám i ostatním zítřejší piknik;)
    [ ZRK @ Klub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí ]
    ZEGA
    ZEGA --- ---
    Nenajde se tu někdo , kdo bouldroval? Chvi chodit dopoledne do BB - úterý a čtvrtky i s malou (nikdo tam dopoledne není). Bohužel mě to úplně samotnou neba a bylo by dobrý, aby někdo zamezoval tomu, aby moje dítě lezlo při lezení pode mne.
    Tak jen, kdyby tu byla nějaká taková, co by se přidala, budu ráda! Jo a lezu jen žlutý, takže žádnej stres :)
    ZEGA
    ZEGA --- ---
    ZRK: do kolika tam máte v plánu být?? máme od 16-1630 plavání, tak zda se tam mám pak ještě táhnout.. mohla bych tam být tak na půl šestku nejdřív. dík za info
    FANTAIL
    FANTAIL --- ---
    ZEGA: akorát jsem to chtěla psát :) urcite se pridame :)
    ZEGA
    ZEGA --- ---
    chtěla bych zkusit aquapark na barandově .. nepřidáte se někdo?třeba příští čtvrtek, pátek dopoledne?
    ANICHQA
    ANICHQA --- ---
    RACHEL: mne zajimaji jen hriste, cviceni a krouzky nevedem.
    ZRK
    ZRK --- ---
    TORUVIEL: Pořád mi nikdo nebyl schopen pomoci s realizováním toho rozbalování na nástěnce a vlastně se zatím nepřihlásil ani nikdo, kdo by mi pomohl s doplňováním nástěnky. Všechno dělám sama a teď zrovna moc času nemám. Včera jsem nad tím přemýšlela, že kromě kaváren by tu mohla být vypsaná i krytá hřiště nebo i fakt velká venkovní hřišťátka s občerstvením. Ale teda zrovna to cvičení nebo jiné kroužky...to už by toho tu asi bylo fakt hodně.
    Nebo to tu pojmout vyloženě Pražsky jenom?
    RACHEL
    RACHEL --- ---
    ANICHQA: jo taky jsem nad tím předevčírem přemýšlela, jak celý den pršelo.

    my asi budem jezdit na Budějovickou, tam je velká herna (Človíčkov), pak máme cvičení, přemýšlím ještě o jednom dni, pak asi občas plavání a hlavně dítě nabalim a pokud nebude -10 anebo pršet, tak holt budem chodit venku.
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    Nestálo by za to tyhle cvičení atd. pro děti taky hodit na nástěnku? Zatím se mě to sice netýká, ale...
    LORAIN
    LORAIN --- ---
    HEST: Little gym je bezva! Nenašla jsem jinou nevýhodu kromě ceny.
    HEST
    HEST --- ---
    ANICHQA: coby jen ho víc přioblíkneš-) Holky co jsou auto mobilní jezdívaljí so Sloníkova, Koala Café, pak je jedna hernička u Andělu, Lefíkov v Holešovicích.

    Pohyb dětem je fajn, pak kamarádka bude otvírat v Karlíně baby balet..ale takové spíš cvičení pro děti i mamky na bázi baletu, zajímavé kroužky má Acentrum.
    Také se chystá na Harfě Monkeys gym, nedokážu pososudit jaké to bude, a také jestli to konkurence Little gym.
    A my se synem jdeme do Sokola-)

    Dřív jsem chodila na plavání, ale se dvěma dětma už je to horší, když člověk nemá hlídání.
    ANICHQA
    ANICHQA --- ---
    prosim vas, potrebuju najit na praze 2 neco na zpusob detskeho hriste, ale krytou verzi. Jinak nevim, co budu delat s extremne zivym rocnim ditetem v zime ;-))
    MAIKKA
    MAIKKA --- ---
    RACHEL:
    FANTAIL:
    chodila jsem se starším synem na yamahu rok a pul)první kručky k hudbě) a tedka jsem začala s tím mladším.Hodiny mi přijdou v pohodě,ale je pravda,že je to hodně o lektorce. My zatím máme štěstí)
    RACHEL
    RACHEL --- ---
    LORAIN: díky za info.

    my jsme spokojení tady
    Cvičení pro děti | POHYB DĚTEM
    http://pohyb-detem.cz/
    ale řikám si, že ted na zimu bych ještě něco přidala, abysme se doma nenudili.
    LORAIN
    LORAIN --- ---
    RACHEL: Tyhle tři zrovna Krožcích na Vltavě. Taneční hodiny/ balet se tehdy (podle mě zcela nevhodně) jmenovaly tanečky a pohybové hrátky, takže jsme tam šli s očekáváním Pásla ovečky a Kolo mlýnský, což bylo úplně mimo mísu :-) kdo čeká balet, bude tam správně - holčičky v tylových sukýnkách, hudba beze slov, chůze a hopkání před zrcadlem.

    Yamaha - záleží velmi na lektorce, ta naše byla střelená, ale nebývala připravená, vařila často z vody, zbývalo jí dost volného času a hlavně- neměla bohužel pochopení pro děti a zřejmě ani příliš zkušeností s nimi, do konce jsme vydrželi ve třech, nikdo nadšeně, ostatní to vzdali dřív.
    A Ostrov pokladů byl fajn, jen se nám nehodil časově. Syn má ale paní na hlídání, která ho tímto stylem vzdělává prakticky pořád, tak mi to ani nebylo líto.
    Chodili jsme tam nakonec na Výtvarku Patla a Matla, to se mi líbilo moc, tvořily sice hodně matky, ale bylo to bezvadně připravené, celá řada různých technik a člověk opravdu žasnul, co takoví prckové můžou dokázat. A dál na Pracovnu Montessori, to bylo takové rozpačitější - ze strany všech dětí, ale myslím, že zrovna našemu synovi to dalo dost.

    Letos chci zkusit Trampolínky, protože už na dopolední kurzy kvůli školce nemůže.
    FANTAIL
    FANTAIL --- ---
    ZEGA: škoda, že až od 4 let :(
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    ZRK: to je mi jasny a je to skoda.....tak asi zkoncim driv v praci:)))
    ZRK
    ZRK --- ---
    TETA_JELENA: Tak to je fakt škoda:( Snad někoho seženu.

    TETA_JELENA: Pošli hold muže, jestli se nás nebude bát. Jindy to samozřejmě jde. Není problém udělat ještě nějaký podzimní sraz, nebo i něco mezi tím. Teď jsem se ale musela držet termínu díky tomu plánovanýmu překvapení...
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    FANTAIL: ja mam info, ze drahy a narvano. ze si to ty deti neuzijou.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam