• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    RACHEL
    RACHEL --- ---
    když se sem dávají kontakty na mateřská centra a herny, tak mě zaujalo tohle. ale já bych brala spíš břišní nebo latinu než flamenko.

    Novinky | Taneční škola Flamenkeria
    http://www.flamenkeria.cz/index.php?pid=18&news_id=33
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    NIENNA: no to je nádhera. to je na jednom hřišti takových milion věcí? to je sen :o)
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    VERONIKA22: Přímo nad OC je super hřiště (teda spíš několik různých hracích míst pro děti venku) - http://www.prazska-hriste.cz/parky-a-hriste/sacre-coeur.html
    FANTAIL
    FANTAIL --- ---
    FANTAIL: ale je to spise dal od vlaku nu:-(
    FANTAIL
    FANTAIL --- ---
    VERONIKA22: jj v ocsmichov je v 1.patre u h&m takove odpocivadlo pro matky s detmi. a hezke hriste je nedaleko tramvaji na ujezde;-)
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    HEST: co to je za debil....www? potřebovala bych do OC smíchov zajít tuto neděli. může mi někdo poradit zda je tam herna pro děti a zda tam někde může sedět rodič? pohlídat děti nepotřebuju ale potřebuju místo kde si budou chvíli hrát než pojedeme domů.
    popřípadě nejsou někde u smíchovského vlak. nádraží nějaké houpačky/prolejzačky?

    předem díky každému!
    HEST
    HEST --- ---
    TACHIBANA_UKYO: tam jsme pečení vaření
    HEST
    HEST --- ---
    RACHEL: www.mimisek.cz

    jsem netušila, že vOC smíchov také něco je-) tím líp
    HEST
    HEST --- ---
    CORIOLANUS: my taky nemáme kolem sebe moc dětí, 2.5 a necelý 1.5 -)
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    CORIOLANUS: jeee, to je skoda. mohla ses pripojovat k nam. ale ja nastupuju zitra do prace a na materskou jde tatinek, ten se schazet s mamcama nebude:)))
    LORAIN
    LORAIN --- ---
    SEVERINE: Na houpacim koni už, pokud vím, jako herna nefunguje. Od té doby, co ji přesunuli, funguje už jen pro kroužky.

    Herna/hlídací koutek je v OC Smíchov, 1. Patro vedle WC. Možno nechat dítko samotné nebo tam být s ním.
    CORIOLANUS
    CORIOLANUS --- ---
    holky, moc prosim, nemohli bychom se k vam s honzinem nekdy pripojit.. zaciname v praze zoufale pocitovat nedostatek deti kolem dvou let (a pricetnych maminek techto deti).. prijedeme prakticky kamkoliv, kam jezdi mhd :)
    RACHEL
    RACHEL --- ---
    HEST: prosím, kde u Anděla je ta herna? potřebovala bych najít něco v téhle lokalitě, díky moc
    FEMMEFATAL
    FEMMEFATAL --- ---
    MAYNKA: maruško, nádhera. nejsem matka, ale tohle je dobrej poutač pro všechny, kdo třeba váhaj. všechny matky totiž vypadají hrozně krásně, spokojeně a žensky. i když je mi jasný, že každodenní realita bude asi jiná:))
    RACHEL
    RACHEL --- ---
    ZRK
    ZRK --- ---
    Chtěla bych poprosit, abyste si oficiálně na Facebook vkládaly fotky až po tom, co si necháte doupravit ty tři fotografie, ve kterých si pak Maynka zaslouží označení jakožto autorka snímku. Tak se jí totiž vlastně odvděčíme - reklamou. Děkuju ;)
    ZRK
    ZRK --- ---
    MAYNKA: Nádhera!!! ;)
    XMARGE
    XMARGE --- ---
    MAYNKA: díky!:o)
    Teď by to chtělo ještě popisky s vysvětlivkama. U nadpolovčiní většiny jsem netušila (a netuším), kdo to vlastně je:o)
    KOCKUT23
    KOCKUT23 --- ---
    MAYNKA: úžasný fotky, moc to všem maminkám a ratolestem sluší :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam