• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    Neseďme doma. Nestěžujme si, že nemáme s kým vyrazit ven provětrat svoje ratolesti a že nás to s nimi samotné nebaví...spojme se a vyražme! Na nástěnce je seznam baby friendly míst a bmaminek/tatínků s dětmi v dané lokalitě, klub slouží k poznávání se mezi sebou a plánování společných výletů a procházek ;)

    Hlásit se na nástěnku můžete příspěvkem v diskuzi ve formě: Nástěnka, ID, Kraj, Město (v případě velkých měst i příslušnou část, v případě "pidiobcí" nějaké větší město pro orientaci), jméno, měsíc a rok narození dítěte/dětí.
    Příklad: "Nástěnka, ZRK, Hl. město Praha, Praha 7 - Letná, Maxmilian 12/2011" (dodržujte, prosím, formát - ať to mohu pouze kopírovat a nemusím se s tím u každého přepisovat)

    rozbalit záhlaví
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    ZRK: tak to tam dej s nějakým NE, špatný, nebo něčím podobným před tím ,-) - podle mě i tohle je užitečný info, ať tam někdo zbytečně nechodí znova ..
    ZRK
    ZRK --- ---
    RACHEL: Tak děkujem za upozornění;)
    Jen teď nevím...mám to taky dávat na nástěnku? Nebo tam prostě budem dávat jen ty dobrý?
    RACHEL
    RACHEL --- ---
    tak jsem včera googlila nějakou restauraci/kavárnu s dětským koutkem v centru, abych mohla jít s kamarádkou na kafe.

    varování - Café Therapy ve Školské ulici na Praze 1 sice dětský koutek má, ale ten má svá nejlepší léta dávno za sebou! na netu se uvádí: hezky vybavený, skluzavka... tak to tam rozhodně není.
    Restaurace vstřícné k maminkám (Portál hlavního města Prahy)
    http://www.praha.eu/jnp/cz/home/zivot_v_praze/praha_bezbarierova/maminky/maminkam_pratelske_restaurace.html

    teď tam jsou dva malé stolečky, u každého jedna židle a počmárané omalovánky - a asi tři pastelky, co píšou a nejsou zlomené. toť vše. jo a jeden oslintanej malej plyšák. takže malýho to bavilo pět minut. jsou tam asi tři jídelní stoličky, když byste chtěli prcka nakrmit.tím to končí. jo a sice je tato část nekuřácká, ale do kuřácké byly otevřené široké dveře, takže to tam taky smrdělo :(
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    ZRK: já mám bohužel omezené vycházky na neschopence právě na tuhle dobu, no... ale už potřebuju někam vypadnout taky, tak třeba jindy, na Letnou jedem zas v pondělí, tuším...
    ZRK
    ZRK --- ---
    RENFRI: To jsme akorát na plavču, jinak bych vás ráda viděla zas...
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    někdo něco zítra odpoledne 15.00-17.00 ?
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    EVIANAIVE: nbo sloníkov butovice, herna pro prcky docela velká, jídlo pití pro matky.) vstup kilo něco mám dojem
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    nemáte někdo krom venčení i zájem o hlídání?.)
    [ MOC PĚKNÝ HLÍDÁNÍ ]
    LACHAUER
    LACHAUER --- ---
    LACHAUER: odpovím si sám, pro případné další zájemce:

    Šporkovský palác - jeden malý výtah na celou budovu, takže při lidnatých akcích stále v permanenci a přivolatelný jen s velkým štěstím.

    Kafkův dům - větší výtah, ale zato stojí jen v mezipatrech. půl patra nutno dojít po schodech.

    Takže obě místa s kočárkem zvládnutelná, ale úplná pohoda to není.
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    WERCA23: verci, tehle vikend sme nemohly, ale az bude zase oskllivo a nuda, tak se rady pridame.
    WERCA23
    WERCA23 --- ---
    Nebo pokud by někdo chtěl venčit děti zítra či pozítří...
    WERCA23
    WERCA23 --- ---
    Ahoj, mám doma nudící se dítě...nechce někdo něco podniknout? Navrhuju nějakou krytou hernu nebo nějakej prostor kde ho můžu vypustit lezouna....
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    EVIANAIVE: Mně se líbí divoký matky (karlín), na jiném místě s dětským koutkem (místností v tomto případě) jsem zatím nebyla...
    LACHAUER
    LACHAUER --- ---
    Netušite, jestli se da na designblok jit bez problemu s kocarkem? Jmenovite do Sporkovskeho palace a Kafkova domu? diky
    HEST
    HEST --- ---
    VERONIKA22: jo to máš pravdu, ten web je k pozvracení,ale ta hernička fajn, živé je především ty tábory.. které jsou tedy mimo mé finanční možnosti...bymě zajímalo, kdo jim na to jezdí..ale asi jezdí..mívají stále plno..
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    HEST: no pro nepražáky je důležitá www aby tam vůbec vážili cestu. no já se na té www skoro vůbec nevyznala abych se o té herně vůbec něco dozvěděla. všude texty o příměstkých táborech :o/
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    SWATKA: :-D nejde jinak:)))
    HEST
    HEST --- ---
    VERONIKA22: co ti prislo debilni? ten mimisek? grafiku maj hnusnou, ale hernicku maji bezva-)
    jinak to hriste nad oc smichov muzu take doporucit, me deti to tam maji rady, davam si tam obcas sraz s holkama ze skoly co deti nemaji-)
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    ZEGA: ja chodila 5 let na chodov, mam to u prace a jelikoz chodime vsichni na cviceni v dobe obeda ci rano od 8mi, tak plno byva - samy kancelarsky krysicky:)))....ale to je dan za to, ze to mam z kancelare asi 20 kroku.
    ted jsem zacla chodit znova, v zime vyuziju saunu, to mam rada.
    ZEGA
    ZEGA --- ---
    TETA_JELENA: no chodim tam uz rok a rozhodne tam neni plno... ani v celnici ani na vaclavaku.. ale je pravda, ze nechodim mezi sedmou osmou rano a vecer mezi osmou devatou. zbytek dne tam skoro nikdo neni
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    ZEGA: 6900 + 900 za rucnik (pokud chces) za rok.....parada. a snad muzes chodit do dvou provozoven. je to smesna castka za to, kdyz tam muzes chodit kdykoli. cvicitelky meli odjakziva vyborny, jen byva hodne plno. a hliadni maji taky, ale cenu netusim...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam