• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    HEST
    HEST --- ---
    VERONIKA22: jo to máš pravdu, ten web je k pozvracení,ale ta hernička fajn, živé je především ty tábory.. které jsou tedy mimo mé finanční možnosti...bymě zajímalo, kdo jim na to jezdí..ale asi jezdí..mívají stále plno..
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    HEST: no pro nepražáky je důležitá www aby tam vůbec vážili cestu. no já se na té www skoro vůbec nevyznala abych se o té herně vůbec něco dozvěděla. všude texty o příměstkých táborech :o/
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    SWATKA: :-D nejde jinak:)))
    HEST
    HEST --- ---
    VERONIKA22: co ti prislo debilni? ten mimisek? grafiku maj hnusnou, ale hernicku maji bezva-)
    jinak to hriste nad oc smichov muzu take doporucit, me deti to tam maji rady, davam si tam obcas sraz s holkama ze skoly co deti nemaji-)
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    ZEGA: ja chodila 5 let na chodov, mam to u prace a jelikoz chodime vsichni na cviceni v dobe obeda ci rano od 8mi, tak plno byva - samy kancelarsky krysicky:)))....ale to je dan za to, ze to mam z kancelare asi 20 kroku.
    ted jsem zacla chodit znova, v zime vyuziju saunu, to mam rada.
    ZEGA
    ZEGA --- ---
    TETA_JELENA: no chodim tam uz rok a rozhodne tam neni plno... ani v celnici ani na vaclavaku.. ale je pravda, ze nechodim mezi sedmou osmou rano a vecer mezi osmou devatou. zbytek dne tam skoro nikdo neni
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    ZEGA: 6900 + 900 za rucnik (pokud chces) za rok.....parada. a snad muzes chodit do dvou provozoven. je to smesna castka za to, kdyz tam muzes chodit kdykoli. cvicitelky meli odjakziva vyborny, jen byva hodne plno. a hliadni maji taky, ale cenu netusim...
    ANICHQA
    ANICHQA --- ---
    PETATA: diky, nedokazala jsem to tam dohledat.
    CORIOLANUS
    CORIOLANUS --- ---
    ANICHQA: to jsem nevedela.. koukam ze mam zcela nahodne kliku..
    PETATA
    PETATA --- ---
    ZEGA
    ZEGA --- ---
    ANICHQA: worldclass ma ted nejaky akce na rocni clenstvi a rozhodne to stoji za to!!
    ANICHQA
    ANICHQA --- ---
    ANICHQA: tak ted jsem si dohledala, ze hlidani maji pouze na tom cernaku, to je pro me hrozne daleko, jinak ta cena samozrejme jde.
    ANICHQA
    ANICHQA --- ---
    CORIOLANUS: A hlidaji tam dobre? Ja nejbliz mam asi Smichac.
    CORIOLANUS
    CORIOLANUS --- ---
    ANICHQA: ja chodim zrovna do holmesu.. kdyz to clenstvi vyuzivas casto, tak to zase takova palka neni.. navic na cernaku je i bazen, kam chodim s ditetem, takze neutracim za plavani.. pri prumerne navseve 3x tydne posilka + 2x tydne do bazenu me to vychazi na 1200,- mesicne, coz je 60,- za vstup, coz mi prijde na prahu docela laciny.. ale samozrejme ti to nevnucuju, jen nabizim opacny pohled :) strasne moc zalezi na tom, jak casto tam clovek jde, no..
    ANICHQA
    ANICHQA --- ---
    Nejaky kontakt na sportovni zarizeni s hlidanim nemate? Prosim, ne Holmes place, na ten nemam.
    EM303
    EM303 --- ---
    MAYNKA: suprový fotky!!
    RACHEL
    RACHEL --- ---
    když se sem dávají kontakty na mateřská centra a herny, tak mě zaujalo tohle. ale já bych brala spíš břišní nebo latinu než flamenko.

    Novinky | Taneční škola Flamenkeria
    http://www.flamenkeria.cz/index.php?pid=18&news_id=33
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    NIENNA: no to je nádhera. to je na jednom hřišti takových milion věcí? to je sen :o)
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    VERONIKA22: Přímo nad OC je super hřiště (teda spíš několik různých hracích míst pro děti venku) - http://www.prazska-hriste.cz/parky-a-hriste/sacre-coeur.html
    FANTAIL
    FANTAIL --- ---
    FANTAIL: ale je to spise dal od vlaku nu:-(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam