• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    ZRK
    ZRK --- ---
    TRISSIE: No jasně, já jsem 85tej, takže fakt :)
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    ZRK: včera v rádiu říkali, že to začali stavět 1986, tak si to můžeš spočítat :-)
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    ZRK: to je ono:DDD
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    diky vsem... do divokych matek se chystam, ode dneska mam konecne i tramvajenku, tak nebudu muset resit, zda "si tenhle tyden muzu dovolit koupit jizdenku" (jo, zni to uchylne, ale jsem divne uzkostliva :D...
    dneska mame sraz na chodove a docela mne zamrzelo, ze nemame kde deti "vypustit" treba na chvili na deku, at se pofackuj a socializujou jinak, nez mrkanim z kocarku, coz uz je nemuze moc bavit...
    ZRK
    ZRK --- ---
    TETA_JELENA: Jéžiš, to bylo rozestavěný co jsem snad na světě, že by už konečně? :D
    RACHEL
    RACHEL --- ---
    HABRENKA: a na Kroužcích v Braníku je herna pro děti od tří let a nahoře v patře jsou dva molitanový bazénky pro lezoucí děti. do jednoho roku to mají zadarmo.
    tady jsou zrovna vyfocený velký děti, ale někdy se to tam sejde, že tam jsou jen lezoucí mimina http://krouzkynavltave-cz.vasestranky.cz/wp-content/uploads/2012/07/bazen_466396_7143857_o_1.jpg
    když lezl Matěj, tak jsem si s ním sedla dovnitř a hlídala ho, aby na něj ty větší náhodou nešlápli. ale třeba dopoledne jsme tam kolikrát byli sami.
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    v prosinci se otvira novy aquapark Sutka v Kobylisisch....zatim web moc nefunguje, ale na fotkach, co jsem videla, to vypada dobre.

    AQUAPARK ŠUTKA PRAHA 8 - Úvod
    http://www.aquaparksutka.cz/
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    HABRENKA: S takhle starým dítětem jsem chodila do divokých matek v Karlíně, líbilo se jí tam, je tam celá místnost pro děti s hračkami, ohrádka, jinak je to kavárna. https://www.facebook.com/pages/divok%C3%A9-matky/139123239520447
    SPIRALOID
    SPIRALOID --- ---
    HABRENKA: když začal syn lozit byl ten správný čas začít chodit do dětské herny.takže zkoušíme všechny možné.někde mají děti do 1roku vstup zdarma. třeba dětský svět na letné, tam je dokonce i velká ohrádka s balónky a hračkami pro nejmenší, takže nemusíš ani do prostoru velké herny.dále se mu hodně líbí v kotvě. a vůbec jakákoliv kavárna co sem hází tipy je vhodná.takže zkoušíme. postupně.nevím jak je tvoje dcera pohyblivá ale lozící, stavějící se nebo kolem něčeho chodící dítě si už tyhle místa užije dost.
    CHANA
    CHANA --- ---
    ECLECTICA: také doporučuji
    IBERIA
    IBERIA --- ---
    RACHEL: vylozene hudebni je kurz Pisnicka v RC Palecek (ut odpo). Chodim tam ale na jiny kurz, takze osobne neporeferuji.
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    HABRENKA: Mlsná kavka na Florenci.
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    jen tak pro zajimavost, existuji "verejna" mista, kam se da zajit treba ditetem 6-12m, at uz jist, zabavit se ci si dat jen kafe, aniz by ditko muselo byt v kocarku? tak premyslim, jestli zima bude bud u nekoho doma nebo v kocaru, nebo se da i "jinam"...
    CHANA
    CHANA --- ---
    Nevíte někdo o nějaké kavárně/restauraci co nejblíž botanické zahradě Na Slupi? Hlavně nekuřácká a alespoň nějaký dětský koutek?
    RACHEL
    RACHEL --- ---
    prosím vás chodíte někdo někam na nějakej hudební kroužek pro batolata, ale nechci hudební školku Yamaha, díky.
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    ZRK: já to tam znám celkem dlouho a vždycky mi to přišlo fajn .. jinak tu je web http://www.pizzerieudivadla.cz/detsky-koutek-casek
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    ZRK: prima, tim padem uz to ma novy majitel. diky za zpravu!
    ZRK
    ZRK --- ---
    TETA_JELENA: No bylo tam dost lidí, takže pán měl co dělat to tam oblítat. Ale já taky měla s Maxem co dělat, takže mi to jeho tempo i vyhovovalo :) Na ohřátí jídla je tam ta mikrovlnka a co se koutku týče, byl čistej, přišel mi i hezkej. Pár prolízaček, chodítka, houpačky pro nejmenší a odstrkovadla. Neměla jsem moc času, jsme se najedli a šli. Ale určitě se tam chystám ještě někdy příště. Líbilo se mi.
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    ZRK: uz se to tam zlepsilo? myslis pod palmovkou? v jednu dobu to tam zacal byt vylozene takovy humus, zadny hracky, nikdo se te ani nevsimnul, natoz aby ti ohral jidlo atd...
    ZRK
    ZRK --- ---
    Já dnes uplnou náhodou cestou na úřad narazila na tu Pizzerii u divadla v Libni a teda byla jsem nadšená. Velká restaurace s velkým dětským koutek, skvelé zázemí pro děti (toaleta, přebalovací pult, mikrovlnka) a vaří opravdu vemi dobře (teda hotovky, pizzu jsem neochutnala) ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam