• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    Neseďme doma. Nestěžujme si, že nemáme s kým vyrazit ven provětrat svoje ratolesti a že nás to s nimi samotné nebaví...spojme se a vyražme! Na nástěnce je seznam baby friendly míst a bmaminek/tatínků s dětmi v dané lokalitě, klub slouží k poznávání se mezi sebou a plánování společných výletů a procházek ;)

    Hlásit se na nástěnku můžete příspěvkem v diskuzi ve formě: Nástěnka, ID, Kraj, Město (v případě velkých měst i příslušnou část, v případě "pidiobcí" nějaké větší město pro orientaci), jméno, měsíc a rok narození dítěte/dětí.
    Příklad: "Nástěnka, ZRK, Hl. město Praha, Praha 7 - Letná, Maxmilian 12/2011" (dodržujte, prosím, formát - ať to mohu pouze kopírovat a nemusím se s tím u každého přepisovat)

    rozbalit záhlaví
    ZRK
    ZRK --- ---
    MONTEBONTEA: No to jsem myslela příchod...ale kdyby se někdo přidal i později, no problem! ;)
    MONTEBONTEA
    MONTEBONTEA --- ---
    ZRK: škoda, tou dobou má dítě poobědní siestu (díky bohu :-) jinak bychom šli...ale kdyby náhodou si k ránu zchrupnul - to chodí spát později, jsme tam jak na koni :-)
    ZRK
    ZRK --- ---
    TACHIBANA_UKYO: Hehe, koukám, že jsem se nezměnila na nástěnce ještě...už nejsme z Letný, jsme o dvě zastávky dále - z kulaťáku :)
    Ale ano, bude! ;)
    TACHIBANA_UKYO
    TACHIBANA_UKYO --- ---
    ZRK: Dalsi letenskej prirustek?
    ZRK
    ZRK --- ---
    ZRK: já tam budu cca mezi 13-14. hodinou...
    ZRK
    ZRK --- ---
    Nezašel by někdo ve středu na Letnou do Dětskýho světa? Jdu do Gennetu a to je co by kamenem dohodil, tak to pak zaparkuju tam. Rádi bychom parťáky! ;)
    QASHQAI
    QASHQAI --- ---
    ZRK: Jo dobře, uvidíme v létě, díky!
    ZRK
    ZRK --- ---
    QASHQAI: Bohužel nemůžu u každého přidávat více lokalit, neb jsem stále nevyřešila, jak to udělat, abychom tak tu nástěnku pak neměli kilometrovou. Takže jedna primární lokalita (max. dvě stojí-li to vyloženě za to), kde prostě trávíte nejvíce času (nejčastěji bydliště) a na zbylé lokality tu pak funguje diskuze. Čili trávím-li prázdniny někde jinde a chci tam také najít parťáka, mrknu na nástěnku a kontaktuju nebo se rovnou zeptám v diskuzi, zda by někdo neměl zájem jít v této lokalitě "venčit" ;)
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    ZRK: popros Terrynku o přidání do záhlaví...
    ZRK
    ZRK --- ---
    TACHIBANA_UKYO: Já to do nich už při zakládání tohoto klubu naházela, ale asi to některým tak nějak zapadlo mezi ostatní tunou příspěvků, pokud tam nechodí max. ob den...
    LILY
    LILY --- ---
    INUSHKA: spíš tento klub nesledují..
    QASHQAI
    QASHQAI --- ---
    Tak já se hlásím na nástěnku taky, ale počítám, že venčit bych mohla asi až od léta, až bude malej větší a nebudu už kojit co 2-3 hodiny...
    Takže:
    Maruška 1. 8. 2010
    Vojtíšek 3. 9. 2012
    V létě budeme hodně času u rodičů, to je oblast Káraný, Stará Boleslav, jezero Lhota...
    Praha pak Chodov, blízko Hostivařské přehrady, Milíčáku...
    ZRK
    ZRK --- ---
    Pokud budete pořádat nějakou hromadnou výpravu zítra, taky se ráda přidám ;)
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    TORUVIEL:
    MONTEBONTEA: jste zlaty :) ja zjistila ze cim jsem starsi, tim vetsi hruzu mam ze schodu, tak nejak se mi do nich promita fobie z vysek, uz jsem premyslela ze tam vytahnu manducu, ona i ta cesta by pak byla o dost pohodlnejsi, jen by me pak nekde po ceste musela vyzvednout zachranka :D jsem udelala fotku z toho bazenku a kamoska jak to zmercila by tam chtela jet s nama zitra a vyfotit si ho tam taky :D
    MONTEBONTEA
    MONTEBONTEA --- ---
    SUCUBIS: taky jsem z toho měla hrůzu, ale nakonec úplně v poho, kdyžtak taky klidně pomůžu, Schwarzenegger je můj slabší brácha ;-)
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    SUCUBIS: Tak jestli tam půjdeme s váma, tak ti kočárek i s děckem klidně vynesu, já už jsem rambo :D
    ZRK
    ZRK --- ---
    SUCUBIS: pořád to můžeš "zdrndat" po jedněch krátkých schodech z druhé strany. Nejsou tam koleje na kočárek, ale zase je tam zábradlí :P
    Takhle jsem to jednou taky dala. Než jsem zjistila, že z druhé strany budovy jsou koleje...
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    MONTEBONTEA: je to tam dost pekny, jen ten pristup po schodech me dost desi ze u toho neni zabradli :) ale jak jde o schody jsem mala hysterka
    MONTEBONTEA
    MONTEBONTEA --- ---
    SUCUBIS: taky jsem si moc oblíbila Letnou, po svátcích s váma rádi vyrazíme :-)
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    ZRK: nj, ale kdyz je nepoznam a nedomlouvala jsem se s nima by to bylo blbe :)
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    SUCUBIS: Šla bych, ale pořád chrchláme (obě dvě).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam