• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    ZRK
    ZRK --- ---
    Tak nevim... Prijde nekdo? Max tu zatim spi, samotnou me to tu nebavi a nebude asi moc ani az se vzbudi. To pujdu snad radeji dom...
    EDNA_JEDNA
    EDNA_JEDNA --- ---
    Tak ja dneska taky ne, ale budu tam stopro zitra od 14:00 s moji Eliskou z Chuinym Teouskem, tak komu to nevychazi dnes, ale sel by treba zitra, rada vas uvidim:)
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    Tak já nedorazím, zapomněla jsem že musím na úřad. Užijte si to .-)
    MONTEBONTEA
    MONTEBONTEA --- ---
    no taky to zkusíme, jestli, tak kolem 15h :-)
    ZRK
    ZRK --- ---
    Super! ;)
    SPIRALOID
    SPIRALOID --- ---
    ZRK: my se možná taky stavíme.tobiáš to tam má poslední tyden zdarma tak bych to mela využít. akorát mi mají doručit balík tak snad to nějak prokombinuju
    ZRK
    ZRK --- ---
    No tak se budem těšit, že tam nebudem sami, snad... :)
    EDNA_JEDNA
    EDNA_JEDNA --- ---
    Dneska ma prijet sestra, ale byla hrozne nerozhodna jestli me chce videt nebo ne:) Tak podle toho jak se rozhodne bych kdyztak dorazila, potrebuju provetrat, Eliska taky:) odpo nejak
    ZRK
    ZRK --- ---
    ZRK: Že by do party přibyla taky konečně nějaká ta "ženská" ? :)
    ZRK
    ZRK --- ---
    TORUVIEL: To nevím, jak se bude Max tvářit a jestli tam teda nebudu s ním sama. V obvyklé sestavě býváme tak do pěti šesti...
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    ZRK: Do kdy tam budete?
    ZRK
    ZRK --- ---
    LISTICKA: Aha, tak čti záhlaví nejprve, ať mám vše, co k tomu potřebuju. Dík ;)
    LISTICKA
    LISTICKA --- ---
    ZRK: ne, na nástěnku :-) Jeník je teď nemocnej. Nic vážnýho, ale musí být v klidu a v teple.
    ZRK
    ZRK --- ---
    LISTICKA: Jako zítra?
    LISTICKA
    LISTICKA --- ---
    Můžu přidat sebe a Jeníka? narozen v září 2012
    ZRK
    ZRK --- ---
    MONTEBONTEA: No to jsem myslela příchod...ale kdyby se někdo přidal i později, no problem! ;)
    MONTEBONTEA
    MONTEBONTEA --- ---
    ZRK: škoda, tou dobou má dítě poobědní siestu (díky bohu :-) jinak bychom šli...ale kdyby náhodou si k ránu zchrupnul - to chodí spát později, jsme tam jak na koni :-)
    ZRK
    ZRK --- ---
    TACHIBANA_UKYO: Hehe, koukám, že jsem se nezměnila na nástěnce ještě...už nejsme z Letný, jsme o dvě zastávky dále - z kulaťáku :)
    Ale ano, bude! ;)
    TACHIBANA_UKYO
    TACHIBANA_UKYO --- ---
    ZRK: Dalsi letenskej prirustek?
    ZRK
    ZRK --- ---
    ZRK: já tam budu cca mezi 13-14. hodinou...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam