• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    ZRK
    ZRK --- ---
    Nemám peníze na účtě, skartu mám. Včera se v Mateřském citu psalo o tom, že snad je to nějaké skoro celorepublikové pozdržení kvůli přechodu na jiný systém vyplácení nebo co. Absolutně tomu nerozumím, novým systémem už jsem brala tu blbou sockartu, tak nevím, co si to na nás zase vymýšlí...
    RACHEL
    RACHEL --- ---
    SWATKA: myslíš rodičovský příspěvek? ne ještě ne, obvykle ho tak 7. mám, nějak jim to trvá.
    a skartu taky ještě ne. nepřišlo mi oznámení.
    EDNA_JEDNA
    EDNA_JEDNA --- ---
    Tak co, ukaze se nekdo dneska?:) myslim, ze bude dost vtipny si sednout na kafe a pozorovat me jak se snazim zvladnout 2 deti s ortezou na noze:)))
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    ZRK: Hm, tak možná dobře, že jsme nešly, Baru má dneska očkování.
    GIZD
    GIZD --- ---
    ZRK: ..... doufej:)).... proto v zimě nechodím po dětských centrech..... je to tam sám bacil......
    ZRK
    ZRK --- ---
    Tak jsem tam nakonec vydržela s Maxem doteď. Akorát jsme dorazili dom. Dalo se to i takhle solo. Ale teda doufám, že si odtamtud něco nenesem, vrhla se tam na nás holčička milovnice se zeleným soplem u nosu a chrmlem... Ne všichni dbají na to, aby někoho nedej bože nenakazili :/
    SPIRALOID
    SPIRALOID --- ---
    ZRK: my taky nedorazíme.Tob je asi nachlazen. z nosu se mu spustila slušná rýma.raději ji nebudeme šířit.
    MONTEBONTEA
    MONTEBONTEA --- ---
    ZRK: no Honzík mi ještě spinká a nevypadá, že by přestal, takže my to asi dneska vzdáme :-/ než proběhne svačina, navlečení do miliardy vrstev, to bychom dorazili až tak v pět (z Hloubáku) a to je na nás už pozdě
    ZRK
    ZRK --- ---
    Tak nevim... Prijde nekdo? Max tu zatim spi, samotnou me to tu nebavi a nebude asi moc ani az se vzbudi. To pujdu snad radeji dom...
    EDNA_JEDNA
    EDNA_JEDNA --- ---
    Tak ja dneska taky ne, ale budu tam stopro zitra od 14:00 s moji Eliskou z Chuinym Teouskem, tak komu to nevychazi dnes, ale sel by treba zitra, rada vas uvidim:)
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    Tak já nedorazím, zapomněla jsem že musím na úřad. Užijte si to .-)
    MONTEBONTEA
    MONTEBONTEA --- ---
    no taky to zkusíme, jestli, tak kolem 15h :-)
    ZRK
    ZRK --- ---
    Super! ;)
    SPIRALOID
    SPIRALOID --- ---
    ZRK: my se možná taky stavíme.tobiáš to tam má poslední tyden zdarma tak bych to mela využít. akorát mi mají doručit balík tak snad to nějak prokombinuju
    ZRK
    ZRK --- ---
    No tak se budem těšit, že tam nebudem sami, snad... :)
    EDNA_JEDNA
    EDNA_JEDNA --- ---
    Dneska ma prijet sestra, ale byla hrozne nerozhodna jestli me chce videt nebo ne:) Tak podle toho jak se rozhodne bych kdyztak dorazila, potrebuju provetrat, Eliska taky:) odpo nejak
    ZRK
    ZRK --- ---
    ZRK: Že by do party přibyla taky konečně nějaká ta "ženská" ? :)
    ZRK
    ZRK --- ---
    TORUVIEL: To nevím, jak se bude Max tvářit a jestli tam teda nebudu s ním sama. V obvyklé sestavě býváme tak do pěti šesti...
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    ZRK: Do kdy tam budete?
    ZRK
    ZRK --- ---
    LISTICKA: Aha, tak čti záhlaví nejprve, ať mám vše, co k tomu potřebuju. Dík ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam