• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    EDNA_JEDNA
    EDNA_JEDNA --- ---
    Zitra odpo jedu na Letnou mezi treti a patou, tak bych pak asi zalezla do sveta na chvilec. Zrku, nechtela by ses stavit pro tu vlozku do nositka?
    XMARGE
    XMARGE --- ---
    poradíte prosím kavárnu s dobrým dětským koutkem poblíž Hájů? Ideálně blízko metra, ať to pak nemáme na Hůrku moc daleko a komplikovaně:o)
    PETATA
    PETATA --- ---
    Ja jsem stravila patek po doktorech :(
    Tak snad uz to konecne nekdy vyjde
    ZRK
    ZRK --- ---
    HABRENKA: Četla jsem, tak se pulírujte, ať se s tou tvojí princeznou můžem sejít příští týden ;)
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    ZRK: ja tam chtela, ale dobre, ze jsem nepsala, vecer nas obe prepadla zla vec... snad bude rychla a nekdy se tam sejdeme...
    ZRK
    ZRK --- ---
    No tak jsme se nějak nedomluvili...snad příště :)
    Ona si nakonec stejně Maxe vyzvedla tchýně, tak leda že bych do kroužků jela sama :)
    RACHEL
    RACHEL --- ---
    ZRK: na Kroužcích se platí za dítě od roku 30 kč, časově neomezené.
    ZRK
    ZRK --- ---
    PETATA: Nemůžu jim na webu najít ceník...kolik tam stojí vstup pro 14m dítě? Za dospělého se platí?
    Já můžu jedině odpoledne...
    PETATA
    PETATA --- ---
    ZRK: Ja bych sla do tech Krouzku... Nejak dopo? Jste pro?
    ZRK
    ZRK --- ---
    PETATA: Kam a v kolik tak?
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    EVIANAIVE: tak jako za oknem se strida slunicko se snehem, ale ja nesnasim zimu dost silne, nemuzu se dockat jara :)
    jinak zitra planuju vytahnout kamaradku poprve nekam do detskeho koutku bud letnou nebo krouzky - ma dite se silnou separackou (jak vidi cizi lidi je to horor, museli kvuli tomu i prestat chodit plavat ze to nezvladal), tak jsem zvedava :)
    PETATA
    PETATA --- ---
    ZRK: pojdte zitra :)
    DRIZZT
    DRIZZT --- ---
    Dotaz na brněnské matky: byly jste už v Bongu nebo ve FunParku? Jak se vám tam líbilo? Od kolika let si to tak dítě užije? Díky.
    ZRK
    ZRK --- ---
    SUCUBIS: No venku jo, právě. Proto nás netahám do parku se psem...
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    ZRK: dneska je venku hnusne :(
    ZRK
    ZRK --- ---
    Pojďte někdo dneska s dětma někam... ;) Už jsme nebyli s Maxem v žádné herně ani nepamatuju a doma už se moc nudí. Brala bych Letnou, Lefíka nebo možná i něco vzdálenějšího, ale ne moc :P
    HEST
    HEST --- ---
    SUCUBIS: no doufám, že jo, zatím nám to ani jednou nevyšlo..ale těším se, že to konečně vyjde-))
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    HEST: drzim palce at je to co nejdriv za vama a treba v nejakem hernim koutku se potkame i s dablikama :)
    HEST
    HEST --- ---
    SUCUBIS: tu angínu mám teda já-)))) děti už se vyležely..takže nejhorší možná kombinace, že ony jsou fit a já skomírám-)))) ne docela funguju, krk si zavazuju, kloktám, cucám vincentky a tak podobně-)) Ale od ledna už jsou podruhý nemocní, v půlce ledna, týden před mýma státnicema a postupně jsme měli nějakou blicí anabázi...teď tohle..
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    HEST: proboha chudacci :( nas se drzelo nachlazeni 14 dni a pak se po 3 dnech vratilo, ale nastesti uz je to za nama a jen se modlim aby se ho uz nic nedraplo, neco osklivyho venku lita ve vzduchu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam