• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    LACHAUER
    LACHAUER --- ---
    SUCUBIS: my jako obvykle krouzime stromovkou, muzete se stavit
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    dneska je krasne, dneska by to slo - nekdo nekam na prochazku a stal by o spolecnost ?
    RACHEL
    RACHEL --- ---
    pro mě dneska přéjemné překvapení Dětský svět v Europarku Štěrboholy v Praze, je u toho kavárna, ale nikdo v ní nebyl a nikdo neřešil, jestli jsme si něco dali, do toho koutku chodí i rodiče, není to hlídání, je to velká herna. pro menší je tam bazének s míčkama a ohrádka, ale pro větší děti super, spousta prolejzaček, skluzavek, je tam stranou jedna místnost s televizí, kde běží pohádky a dokonce jsou tam i záchody.
    nic se tam neplatí.
    - Europark Šterboholy | Obchody | Služby
    http://europark.cz/cz/obchody_a_sluzby/piratsky_detsky_svet
    TREZKA
    TREZKA --- ---
    TREZKA: máme tu jaro a cross překvapil dětským koutkem !
    nahoře v kavárně...do 18:00 nekuřácká :-)

    TREZKA
    TREZKA --- ---


    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    sakris, jsem byla vyzvednout kocarek z reklamace a pak rovnou k zubakovi a uz se sem nedostala :(
    LACHAUER
    LACHAUER --- ---
    my budem krouzit Stromovkou... Slechtovka, Vozovna, kachnicky atp. Odpoledne.
    ZRK
    ZRK --- ---
    SUCUBIS: ja uz toho moc neujdu, proto se chystame nejspis jen tu na hriste. Je to v ulici Generala piky hned na zacatku, v Dejvicich. Tak kdyby se ti chtelo se pripojit... ;)
    Akorat teda my muzem az se Max vyspi po obede, coz bude nejdriv tak ve dve pocitam.
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    dneska ma byt nadherne, neplanuje nekdo neco ? krome zubare v 12:30 jsme volni (to je v dejvicich)
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    kdo to tu chtel prehled zoo...?
    ZOO v ČR - ZOO a zooparky v ČR
    http://www.ceska-zoo.cz/
    PETATA
    PETATA --- ---
    Chodite nekdo bruslit s kocarkem? Treba do Branika kolem Vltavy?
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    my ne, ale muzu preposlat vstupenku, mozna 2? mrknu
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    jde nekdo na for kids kdo by bral spolecnost ?
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    ZRK: RACHEL: Moc děkuji. To jsem přesně potřebovala vědět. :-)
    EDNA_JEDNA
    EDNA_JEDNA --- ---
    Ja jsem posledne v detskym na Letny zastihla opet nejakou oslavu, vetsi deti, uzivaly si to teda dost nahlas ten skakaci hrad a jak mu davaly na prdel, jela vzduchotechnika na plno a me z mixu toho vetru a libych zvuku detske zabavy okamzite rozbolela hlava:)
    Tak si kdyztak zavolejte, jestli tam neco nemaj, kdo mate podezreni, ze by to na cas taky mohlo nejak pusobit;)
    RACHEL
    RACHEL --- ---
    NIENNA: akorát s golfkama je to trochu blbý, protože ty kolejnice jsou dál od sebe, takže najedu jen jednou půlkou kol, což je na nic, takže to vynesu.
    ZRK
    ZRK --- ---
    NIENNA: ano, kočárek můžeš mít u sebe, vlezeš se s ním po kolejničkách hlavním vstupem do muzea
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    Prosím, hezky se tu psalo o Dětském světě Letná, tak zvažuju, že bychom tam s Lenkou zašly... Dá se dostat dovnitř s kočárkem? Kudy? A může být kočárek celou dobu u mě?
    SPIRALOID
    SPIRALOID --- ---
    SPIRALOID: ještě bych doplnila že je dobré si udělat rezervaci. je to dost známá restaurace a ve špičce mívají plno.
    RACHEL
    RACHEL --- ---
    SPIRALOID: tak to vypadá super :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam