• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    ZRK: RACHEL: Moc děkuji. To jsem přesně potřebovala vědět. :-)
    EDNA_JEDNA
    EDNA_JEDNA --- ---
    Ja jsem posledne v detskym na Letny zastihla opet nejakou oslavu, vetsi deti, uzivaly si to teda dost nahlas ten skakaci hrad a jak mu davaly na prdel, jela vzduchotechnika na plno a me z mixu toho vetru a libych zvuku detske zabavy okamzite rozbolela hlava:)
    Tak si kdyztak zavolejte, jestli tam neco nemaj, kdo mate podezreni, ze by to na cas taky mohlo nejak pusobit;)
    RACHEL
    RACHEL --- ---
    NIENNA: akorát s golfkama je to trochu blbý, protože ty kolejnice jsou dál od sebe, takže najedu jen jednou půlkou kol, což je na nic, takže to vynesu.
    ZRK
    ZRK --- ---
    NIENNA: ano, kočárek můžeš mít u sebe, vlezeš se s ním po kolejničkách hlavním vstupem do muzea
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    Prosím, hezky se tu psalo o Dětském světě Letná, tak zvažuju, že bychom tam s Lenkou zašly... Dá se dostat dovnitř s kočárkem? Kudy? A může být kočárek celou dobu u mě?
    SPIRALOID
    SPIRALOID --- ---
    SPIRALOID: ještě bych doplnila že je dobré si udělat rezervaci. je to dost známá restaurace a ve špičce mívají plno.
    RACHEL
    RACHEL --- ---
    SPIRALOID: tak to vypadá super :)
    SPIRALOID
    SPIRALOID --- ---
    nástěnka
    musím moc doporučit restauraci kulaťák na vítězném náměstí.
    rozšířili nekuřáckou část která je přímo napojena na vlastní zahradu kde je moc pěkné hřiště. koutek uvnitř sice nemají ale donesou vám k stolu hračky.pro větší děti mají k zapůjčení tablet s herními aplikacemi.
    servis a jídlo je tam opravdu výtečné, to snad ani není potřeba říkat.
    pro mně jeden z nej kid friendly podniků vhodný k slavnostní rodinné sešlosti i k posezení u piva.
    za mně 10z10!
    Úvod
    http://www.kulatak.cz/



    ZRK
    ZRK --- ---
    Tak snad nam bude počasí zítra přát... Tešíme se s Maxem naviděnou! ;)
    Závody kočárků 2013 - Cvičení pro maminky, cvičení s dětmi, cvičení s kočárkem
    http://www.strollering.cz/zavody-kocarku/zavody-2013/
    RACHEL
    RACHEL --- ---
    znáte tenhle web? myslím, že tu ještě nebyl
    Město pro děti.cz - Kultura, programy a akce pro děti v Praze a Brně, knihy, filmy, DVD
    http://www.mestoprodeti.cz/
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    nevím jestli to sem patří. zřídila to jedna vzdálená známá, tak kdyby jste ještě někdo neznal http://www.mc-liska.cz/
    ZRK
    ZRK --- ---
    Dnes přibyla herna na Praze 9 ;)
    ZRK
    ZRK --- ---
    Chtěla bych poprosit, abyste při každé recenzi či doporučení zmiňovali slovo "nástěnka". Jednou za čas použiji filtr a nástěnku doplním. Děkuju! ;)
    ZRK
    ZRK --- ---
    SUCUBIS: my budem v Lefíkovi...
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    SUCUBIS: tak zmena, kolem 14-15h na Letne :)
    MOTYLEK
    MOTYLEK --- ---
    ZU_22: V Kika koutku, pokud vím, není věk dětí omezený zdola, jen shora (do 10 let). Viděla jsem tam i roční děti, i menší, dokonce i mimča v kočárku (koneckonců když jde maminka se starším dítětem do koutku, tak co s mladším, že...). Nevýhoda je, že tam není paní na hlídání, když to není placené. S ročním dítětem je to tedy spíš vhodné proto, aby přišlo někam mezi děti a k jiným hračkám, než má doma. Starší děti tam nechávají maminky "bez dozoru", resp. s vlastním dozorem zpovzdálí z restaurace. :-) Ale na to, aby tam člověk odložil dítě, když jde nakupovat, a někdo by mu ho pohlídal, to není.
    Někdy to tam bývá dost nacvaklé, na fotkách to není, protože jsem náhodou vystihla dobu, kdy tam bylo velmi málo dětí (typicky přes pracovní týden dopoledne).
    ZU_22
    ZU_22 --- ---
    MOTYLEK: ne o tom nevim, dobry! ale primarne asi pro vetsi deti, ja mam rocni a to je v tom Letnankovi pro ni vetsi vyziti, ona se casto nudi, tady byla jak v rausi!:) ale zase tohle je zadarmo, to je prijemny a asi o tom ani nevi tolik lidi mozna!:) pujdu tam urcite kouknout, diky za tip!:)
    MOTYLEK
    MOTYLEK --- ---
    ZU_22: A znáš dětský koutek v prodejně nábytku Kika v OC Letňany? Hned vedle je Kika restaurace, z jejíž části je do dětského koutku vidět, a mám dojem, že tam WC pro dospělé je (ale nevím stoprocentně, ještě jsem ho nepotřebovala).
    Koutek je zdarma, smí tam děti do 10 let, je to teda asi spíš menší koutek. Je tam "bazének" s míčky, dvoupatrová prolézačka se skluzavkou a pár menších věcí pro děti jako třeba velké pěnové kostky a la Lego nebo výklopný stoleček s bludištěm, kterým máš dostat kuličku do dírky.... atd.,
    viz fotky zde (omlouvám se za kvalitu, nejsem dobrá fotografka :-): http://motylek.anep.cz/Kika .
    ZU_22
    ZU_22 --- ---
    nevim jestli tu byl detsky koutek Letnanek v OC Letnany, ale uz jsem tam byla ted dvakrat a moc prijemne, cisto, prebalovaci pult, jidelni zidlicka, je to tam celkem velke, brouzdaliste velke s kulickama a skluzavkama pro male i vetsi, detske kino, plno ruznych odrazedel, kuchynka, plno hracek, tabule na kresleni, koutek i na jezeni a kresleni na papir, i nejaka jakoby digihra ve velkym pro vetsi deti, deti do tri let s rodici a od tri let hlidaji pani co tam pracuji, plati se prvni hodina snad 40kc a pak dalsi ctvrt hodina snad pet korun navic, ja vzdy platim kolem 50kc a jsem tam tak hodinu a pul cca. jedina nevyhoda je, ze tam neni i rovnou kavarna, ale kavu sebou si tam muzete prinest od jinych kavaren, kterych je tam plno a jeste nevyhoda ze tam neni toaleta pro rodice, to je velke minus, ale da se jit pak opet v oc Letnany, cili za me rozhodne plus, byla jsem vzdy spokojena:)
    jeste kolik tam bylo deti, v patek teda dost, ale dalo se, kdyz jsem tam byla ne v patek a ne pred Velikonocema, tak asi tri deti, cili super :)
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    v utery jdem do krouzku odpoledne kdyby chtel jeste nekdo
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam