• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    Neseďme doma. Nestěžujme si, že nemáme s kým vyrazit ven provětrat svoje ratolesti a že nás to s nimi samotné nebaví...spojme se a vyražme! Na nástěnce je seznam baby friendly míst a bmaminek/tatínků s dětmi v dané lokalitě, klub slouží k poznávání se mezi sebou a plánování společných výletů a procházek ;)

    Hlásit se na nástěnku můžete příspěvkem v diskuzi ve formě: Nástěnka, ID, Kraj, Město (v případě velkých měst i příslušnou část, v případě "pidiobcí" nějaké větší město pro orientaci), jméno, měsíc a rok narození dítěte/dětí.
    Příklad: "Nástěnka, ZRK, Hl. město Praha, Praha 7 - Letná, Maxmilian 12/2011" (dodržujte, prosím, formát - ať to mohu pouze kopírovat a nemusím se s tím u každého přepisovat)

    rozbalit záhlaví
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    PETATA: premyslela jsem ze bych se tam letos koukla, listek zdarma uz mam ...
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    PETATA: ja byla a uz nikdy vice... masova akce, priserny hluk, moc lidi...
    PETATA
    PETATA --- ---
    Byl jste někdo minulý rok ve Žlutých lázních?

    S KOČÁRKEM PRAHOU
    http://www.skocarkemprahou.cz/

    Stojí to za to?
    MADE
    MADE --- ---
    Kdybyste něvěděli co se zítřejším odpolednem, tak vás zvu na Ladronku na benefiční běh s doprovodným programem pro děti... snad bude hezky..

    Zde více info: http://www.siriri.org/2013/04/08/beh-praha-bozoum/
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    SPIRALOID: ted uz stranky maj.] http://we-like-it-fresh.wix.com/cafepointa
    za chvili tam jdem
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    Jsme právě na Slovensku v Žilině.... a jsem unešena-včera jsme byli v čajovně Dobrá mysel´. Moc příjemná atmosféra...posezení i venku...ale hlavně - dětský kouteček...(mini, ale Lence stačil). Nejsem moc čajová...a ani moc na čajovny, ale tady se mi líbilo velmi... navíc jsem si v nabídce vybrala i já.. .:-)
    www.facebook.com/dobramysel
    Kočárek je potřeba vynést do schodů, ale pak lze ponechat u baru.... :-) Obsluha milá, ale je jasné, že se tam střídají...
    TREZKA
    TREZKA --- ---
    KYRYS: tvl!chudák pan majitel..
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    KYRYS: takove skody :(
    ZRK
    ZRK --- ---
    KYRYS: Děkujem za info. To mě mrzí tedy...

    BTW kdyby se někdo nudil v okolí Dejvic, budeme s Maxem cca od tří na hřišti v ulici Generála píky. Máme to za rohem a jsme tam teď víceméně denně, dál už se moc nedobelhám :)
    KYRYS
    KYRYS --- ---
    Jen pro info, Dětský svět na Letné dneska vyhořel, kdyby tam chtěl někdo o víkendu jít..
    Dětský svět v zemědělském muzeu v Praze zachvátily plameny – Novinky.cz
    http://www.novinky.cz/krimi/300143-detsky-svet-v-zemedelskem-muzeu-v-praze-zachvatily-plameny.html
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    EDNA_JEDNA: Kruci, dneska nemůžem...ale jinak bych se moc ráda připojila... :-(
    EDNA_JEDNA
    EDNA_JEDNA --- ---
    Jedu s Eldou na bazar do Jahody na Cernak, kdyby nekdo neco, piste klidne sem
    ZRK
    ZRK --- ---
    No tak udělejte v té půlce května kdekoli beze mě, opáčko za dva tři měsíce se mnou někde poblíž Dejvic (nemám auto). O to budu mít více věcí, neb další dítě není v plánu a tak se budu zbavovat už všeho po něm... ;)
    EDNA_JEDNA
    EDNA_JEDNA --- ---
    a ten miminci teda by byl dedicated to Zrk a byl by jeste nez se rozdvoji;)
    EDNA_JEDNA
    EDNA_JEDNA --- ---
    nebo muzem udelat dva - jeden miminci a jeden treba s vecma pro deti od roka nebo tak neco.
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    tak holt asi zrk bud bude nebo ne :-(, muzeme to hodit treba na pulku kvetna, at ma kazdy cas si projit, co ma a chce...?
    LENIEUX
    LENIEUX --- ---
    Ja bych se take pridala...proberu obleceni.
    ZEGA
    ZEGA --- ---
    a nemate nekdo neco na 2-3 roky? klukholka je jedno
    BLANCHE1
    BLANCHE1 --- ---
    Já se taky ráda připojím, v Praze budu od 1.5. Mám nějaký boty (více či méně nošený) a pár (spíš) klučičích hadýrků.
    ZRK
    ZRK --- ---
    MARKYSHA: botky bych očíhla...
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    já mám botičky Fare - 19 kotnikový, zavřený a sandále - skoro vůbec nenošený, 21 zavřený a sandál nošený. Jestli má někdo zájem?
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    HABRENKA: souhlasím a zapojím se:-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam