• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    PETATA
    PETATA --- ---
    ANNAWA: vceraj jsem koupila v Radotine v sekaci i s tou plenkou uvnitr
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    ANNAWA: V Lidlu teď měli plavky pro děti (před týdnem nebo dvěma?), možná tam ještě budou mít nějaké zbytky ( u nás mají).
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    Každopádně, naposledy jsem byla s B plavat před víc než rokem, takže už nemá plavky - nevíte, kdy by se daly v Praze v kamenném obchodě koupit?
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    HABRENKA: hehe to jsem si vzpomněla, jak takhle Tonda spával v tuto dobu, tak jsem hledala cvičení v jinou, v okamžiku, kdy jsem to zaplatila, časy spaní změnil a bylo vymalováno:-D
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    ANNAWA: Tak to sem přehlídla, škoda.
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    ANNAWA: 11-14 mi dítě spí a než se pak dostanem z domu, tak jsou 3, plus cesta do centra půl hodiny minimálně. V kočárku mi dcera nespí, kéžby.
    ZRK: Jo, taky mě to napadlo :-)
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    HABRENKA: každopádně, ta cena je dobrá a místo také - onehdá bylo docela levné plavání v Měcholupech a to bych strávila půl dne cestou atd.
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    ANNAWA: jo, ja vaham nad nejakym tim pul tretim, to mam jistotu, ze uz bude vzhuru a bezpecne po obede... holt spi jednou denne a takhle, pro mne by treba devata byla super, protoze pak bychom akorat dosly dom a lepe by se ji spalo... tak to jen tak, ze to ma kazdy holt jinak :-)
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    ZRK: tak to nepochybně, to je jasná věc.


    HABRENKA: já koupila v pondělí od dvou, Bart spí taky někde mezi dvanáctou a třetí, ale tady mi to nejspíše vyjde tak, že usne cestou do Prahy ve vlaku, hodí si svou půl až hodinu a akorát to vyjde :-) Je jasný, že u mladších dětí s více spánky a podobně se ty časy hodí hůř, ale u nás doma je to stejně s časy každý den trochu jinak. Ale co jsem dřív narazila na slevy, bylo to cca od devíti desíti ráno a já většinou dopoledne pracuju.
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    ANNAWA: no, moje dite spis posledni dobou nekdy mezi desatou a druhou... takze v tuhe dobu nejde nic planovat... zatim jsi prvni, kdo to koupil koukam, ja porad vaham, protoze od pul treti do tri bychom daly...
    ZRK
    ZRK --- ---
    TORUVIEL: No zřejmě se jedná o termíny, které potřebují doobsadit. Žádanou dobu bych taky do slev nedávala ;)
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    Asi jsem natvrdlá, ale co je na těch časech děsného?
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    TORUVIEL: casy jsou desny no, ale mame to blizko, tak trochu vaham...
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    TORUVIEL: já jsem naopak nadšená tím, že jsem mohla objednat lekce od dvou odpoledne. Ono každému se hodí něco jiného, pro mě je na nic jakékoli dopoledne.
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    SUCUBIS: Ale že zrovna v takové blbé časy...
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    SUCUBIS: taky mi to přistálo do mailu, tak jsem to hned koupila, ono je to 6 lekcí to 28/6, takže tak akorát.
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    zitra nekdo na Kocarkem Prahou ?
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    tak ja mam naplanovano tam kolem te cele prijet, budeme cekat u Vystaviste jak je ta tocna tramvaje (sede Inglesina golfky), neznam to tam tak at zbytecne nebloudim :)
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    SUCUBIS: normalne na mape je ;-) http://www.praha7.cz/Volny-cas/Detska-hriste-v-Praze-7, c. 4, ale uvidime, jak kdo kdy kde bude no, podle deti...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam