• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    EDNA_JEDNA: krosnicku na půjčení mám dobrou, zítra ale budeme chybět, nicméně ve středu jedu do práce, tak se případně můžem nějak domluvit...
    EDNA_JEDNA
    EDNA_JEDNA --- ---
    nemela byste nektera naaahodou moznost mi zitra na vikend pujcit krosnicku na spratole?;)
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    My urcite nedorazime, Majda ma zanet prudusek...
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    ANNAWA: Díky za ten dotaz..... zrovna jsem se taky chtěla optat... :-)
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    PETATA: díky, nejsem úplně důvtipná :-)
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    A máme nějakou variantu pro případ, že bude tak lejt jako dneska? Pokud tedy v Praze taky tolik prší.
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    teda doufam, ze to v utery zvladnu, od soboty je me na umreni :(
    ZRK
    ZRK --- ---
    ADD: Je fakt, ze ja jsem na predem vymyslene katastroficke scenare prebornik... Polepsim se.
    ZRK
    ZRK --- ---
    Jen informuju...Maynka nakonec bohuzel nedorazi. Jsou s Hugem nemocni. Tak snad se brzy uzdravi a dorazi priste. Srazu podobneho razu hodlame letos udelat hned nekolik po cele Praze;)
    Jinak se nic nemeni. Fotaky teda s sebou, at mame aspon nejakou vzpominkovou dokumentaci... ;)
    ADD
    ADD --- ---
    ZRK:
    ZRK: Je zbytečné hned předpokládat, že mají lidé zlé úmysly. ;-) Velmi často je to jinak... :-)
    ZRK
    ZRK --- ---
    ZRK: tak on byl satek uz od stredy na poste. Jen mi to nikdo nijak nedal vedet. Nechapu...
    Dneska uz byl v provozu (bezela jsem na postu za deset dvanact a stihla jsem:) a nemuzu si vynachvalit. Jen vas nejakou budu muset pozadat na sletu, abyste mi pomohly s uvazem. Ten muj je potreba dost dovypilovat asi:)
    ZU_22
    ZU_22 --- ---
    SUCUBIS: jj souhlas, hlavne tam je vlevo bazenek pro deti bez kulicek, stolecky bez hracek, vubec zadne hracky proste! takovy vybydleny a taky trochu spinavy, za me taky nee...ale ledovou kavu meli dobrou :)
    ZRK
    ZRK --- ---
    ADD: Ha, tak to mě vlastně nenapadlo... Každopádně právě jsem si všimla, že konečně dorazila odpověď. Tak ještě chvíli počkám, šátek je prý na cestě od pondělka. Tak snad v pondělí dorazí, pokud ne, tak požádám některou z vás, co se nabízíte. Moc díky! ;)
    ADD
    ADD --- ---
    ZRK: Jestlis ho kupovala v posledních čtrnácti dnech, tak ještě může dorazit. Pošta má určitě kvůli povodním potíže, ten člověk může být zatopený, mít u sebe vyplavené příbuzné... Zkus ho urgovat...
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    ZRK: můžu ti půjčit starší 3m dlouhý Vatanai, mně přijde docela elastický, jen už prostě není nový. Je tenký, nevím zda splňuje tvoje nároky na elasticitu.
    ZRK
    ZRK --- ---
    Ach jo... Nemohla byste mi nektera pujcit elasticky satek na noseni?
    Bohuzel jsem ( nastesti prvni pripad) naletela, poslala penize predem a satek nikde:/
    Nebo ho levne odkoupim od nekoho na tom sletu klidne...
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    EVIANAIVE: me nenapadlo ze to tam nebudou mit vubec zajisteny a ta holcina co tam pracovala ten dojem vazne dokazala vylepsit, fakt z ni uplne zarilo do dalky jak ji to tam otravuje
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam