• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    KRKA
    KRKA --- ---
    ZRK: ok, dikas :)
    ZRK
    ZRK --- ---
    KRKA: Středisko, co je hned naproti tomu hřišti je Generála Píky 1. Je to jen přes silnici a je to hezky vidět ;)
    KRKA
    KRKA --- ---
    a to hriste je teda v ulici Genarala Piky? Nevis plus minus cislo popisne? Nebo mi aspon rekni, jestli to je v pulce ulice, napravo nalevo? Pojedu autem podle navigace
    KRKA
    KRKA --- ---
    to me nejak nevadi :)) spinavej je porad, takze zadna zmena
    ZRK
    ZRK --- ---
    Jen teda nestihli díky včerejšímu lijáku doopravit to hřišťátko s kurtem co tam je opodál v "areálu", zda bude do odpoledne hotové nevím. Šla jsem jen okolo se psem a nikdo tam ještě nebyl, abych se zeptala. Každopádně nic nebezpečného třeba tam není. Jen jsou tam hromady hlíny. Když jsem byla s Maxem na hřišti naposledy, vypadalo to stejně zhruba a nikomu to nevadilo, ani ty děti do toho nelezly. A pokud, tak budou nanejvejš trošku špinavý no...
    KRKA
    KRKA --- ---
    ANNAWA: fakt? Ja si zrovna vcera rikala, ze se tam Bartovi asi libit moc nebude, ze tam na nej bude moc deti :DD
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    KRKA: možná to ocením i já. Moje dosud líné a veleopatrné dítě se rozhodlo, že začne taky zkoumat svět, zdrhat a lézt do výšek ;-)
    KRKA
    KRKA --- ---
    HABRENKA: Super!! :) dik
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    KRKA: je...
    KRKA
    KRKA --- ---
    Zrk, je to hřiště oplocene?? Jestli si mám vzít běžecké boty ne nebo :)))
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    EDNA_JEDNA: krosnicku na půjčení mám dobrou, zítra ale budeme chybět, nicméně ve středu jedu do práce, tak se případně můžem nějak domluvit...
    EDNA_JEDNA
    EDNA_JEDNA --- ---
    nemela byste nektera naaahodou moznost mi zitra na vikend pujcit krosnicku na spratole?;)
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    My urcite nedorazime, Majda ma zanet prudusek...
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    ANNAWA: Díky za ten dotaz..... zrovna jsem se taky chtěla optat... :-)
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    PETATA: díky, nejsem úplně důvtipná :-)
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    A máme nějakou variantu pro případ, že bude tak lejt jako dneska? Pokud tedy v Praze taky tolik prší.
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    teda doufam, ze to v utery zvladnu, od soboty je me na umreni :(
    ZRK
    ZRK --- ---
    ADD: Je fakt, ze ja jsem na predem vymyslene katastroficke scenare prebornik... Polepsim se.
    ZRK
    ZRK --- ---
    Jen informuju...Maynka nakonec bohuzel nedorazi. Jsou s Hugem nemocni. Tak snad se brzy uzdravi a dorazi priste. Srazu podobneho razu hodlame letos udelat hned nekolik po cele Praze;)
    Jinak se nic nemeni. Fotaky teda s sebou, at mame aspon nejakou vzpominkovou dokumentaci... ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam