• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    KRKA: já taky uvidím, zda to B nezalomí ještě předtím, ideálně, kdyby spal po cestě, ale těžko to teď odhadnout.
    KRKA
    KRKA --- ---
    Taky až po 3.h.. Záleží jak díte vstane ;) a na dopravě, ty Dejvice jsou masakr
    BLLUE
    BLLUE --- ---
    NIENNA: Prima, dorazim rada :) Udelalo se opravdu krasne, tak snad to vydrzi.
    BLANCHE1
    BLANCHE1 --- ---
    Já též, jdem od 14:30 plavat (do toho Hrošíka - první hodina, taxem zvědavá...).
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    Já jen myslím, že dorazím spíše ke čtvrtí než ke třetí.
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    my se radi pridame priste! (a hlasuju pro phu 6-7:))
    KRKA
    KRKA --- ---
    NIENNA: snad to vydrzi, vcera bylo dopo taky krasne a pak po obede zaclo prset a bylo to :)
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    BLLUE: Rozhodně doraž...:-D Vypadá to, že zdejší matky mají FAKT konexe - od rána koukám jak vyoraná myš na to krásné počasí... :-)
    BLLUE
    BLLUE --- ---
    Docela bysme se taky dneska stavili. Jsem nezkusena pratelska matka a tak doufam, ze je akce otevrena a necpu se do neceho soukromeho? :) Diky
    KRKA
    KRKA --- ---
    ANNAWA: no to mozna jo, prisel na to, ze kdyz tam mama neni, ze se vlastne nic hrozneho nestane :)
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    KRKA: A vidiš, my jsme naoapka s obavami dali předminulý víkend od sobotního podvečera do nedělního dopoledne B ka babičce a dědovi, které miluje a on to zvládl až na trochu večerního pláče bravurně, on tedy taky, a týdne o tom se to s ním začalo měnit. K lepšímu, tak to možná souvisí.
    KRKA
    KRKA --- ---
    ANNAWA: dokonce uz i parkrat zacal knucet na ulici, kdyz jsem mu rekla, ze uz teda fakt jdu a zacla jsem mu delat pápá, tak bezel ke me, to taky v zivote neudelal, treba nastanou lepsi casy :)

    ale bojim se ho dat na vikend k babicce, aby jim to tam neprorval
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    KRKA: jéjej, to znám, právě ;-)
    KRKA
    KRKA --- ---
    ANNAWA: sundaval :)) no vidis, to je dobre..
    Krystofovi taky preskocilo, naopak posledni dobou me porad hleda a kdyz jsem pul metru od nej, tak breci, ale vylozene brek a slzicky..doma ne, ale nekde na navsteve, u babicek, tak nemuzu jit ani na zachod
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    KRKA: nevím, co se mu v tý hlavě přecvaklo. Třeba teď o víkendu jsme jeli na kolech a stavovali se v takové hospodě s dětským hřištěm, kam on suverénně napochodoval a vrhnul se na klouzačku mezi partu o něco až o několik let starších dětí a když mu tam jendo překáželo, sundaval ho z klouzačky.
    KRKA
    KRKA --- ---
    ZRK: ok, dikas :)
    ZRK
    ZRK --- ---
    KRKA: Středisko, co je hned naproti tomu hřišti je Generála Píky 1. Je to jen přes silnici a je to hezky vidět ;)
    KRKA
    KRKA --- ---
    a to hriste je teda v ulici Genarala Piky? Nevis plus minus cislo popisne? Nebo mi aspon rekni, jestli to je v pulce ulice, napravo nalevo? Pojedu autem podle navigace
    KRKA
    KRKA --- ---
    to me nejak nevadi :)) spinavej je porad, takze zadna zmena
    ZRK
    ZRK --- ---
    Jen teda nestihli díky včerejšímu lijáku doopravit to hřišťátko s kurtem co tam je opodál v "areálu", zda bude do odpoledne hotové nevím. Šla jsem jen okolo se psem a nikdo tam ještě nebyl, abych se zeptala. Každopádně nic nebezpečného třeba tam není. Jen jsou tam hromady hlíny. Když jsem byla s Maxem na hřišti naposledy, vypadalo to stejně zhruba a nikomu to nevadilo, ani ty děti do toho nelezly. A pokud, tak budou nanejvejš trošku špinavý no...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam