• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    KRKA
    KRKA --- ---
    ZRK: Jo, taky jsem koukala kolik nás ve finále dorazilo :) bylo to fajn!
    ZRK
    ZRK --- ---
    Tak všem děkuju za účast. Bylo to super, větší, než jsem předpokládala...ani jsem vlastně nezvládla zjistit, jak kdo vypadáte pořádně. Ale zatím mám holt dost co dělat sama se sebou a svejma prckama :D
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    to neni spatna cena :)
    Celodenní vstup do kouzelného dětského světa Lvíček | Pepa.cz
    http://www.pepa.cz/...urce=facebook&utm_medium=banner&utm_content=F18-matky-lvicek&utm_campaign=zeny
    BLLUE
    BLLUE --- ---
    KRKA: My jsme na ceste. Podle MHD to vidim na cca 15:20.
    SPIRALOID
    SPIRALOID --- ---
    KRKA: my bychom to meli stihnout. tob je vzhuru a mame to kousek. takze nas jdu pomalu oblekat...
    KRISTY
    KRISTY --- ---
    TRISSIE: ja hlasim ze my taky dorazime a vemu klidne satek na vyzkouseni!
    Johanka ted ale blazene spi a ja si ten klid vylozene uzivam a nebudu budit, takze dorazime az tak kolem ctvrty bych rekla...
    KRKA
    KRKA --- ---
    takze dite je vzhuru :-)) takze na treti stiham ..
    bude tam nekdo uz ve tri hodiny? :)
    IBERIA
    IBERIA --- ---
    ANNAWA: ja jo, jedno vetsi dite na zadech, druhe vpredu, ale to bude na Trissiiny pidalky jeste nepouzitelne. kazdopadne ta matka vypadala jako soumar a jeste vlekla za ruku treti dite.

    uzijte si sraz, ja to s trinactidennatkem jeste nedam.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    ANNAWA: no to asi nikdo, ale můžeš mě kontrolovat, jestli vážu správně aspoň jeden :-)
    EDNA_JEDNA
    EDNA_JEDNA --- ---
    Ja taky dorazim s Eldou, ona ted spi, tak az se vzbudi, naji, sak to znate;) imho kolem te styrky tam budem;)

    PETATA
    PETATA --- ---
    Tak ja jsem se uz proboxovala do Prahy k babicce a taky jsem ted ulozila. Tak se tesim
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    TRISSIE: já ale musím říct, že s vázáním dvou šátků najednou nemám žádnou zkušenost ani jsem to nikdy neviděla, ačkoli dvě kolíbky by možná mohly jít.

    Já jsem B zatím spát nedala, protože to by se probudil tak ve tři a ospalej zatím není, taky uvidíme.
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    KRKA: U nás bylo i včera dopo ošklivo...jen nepršelo....ale vypadalo to, že každou chvilku bude...a taky jo... !

    ANNAWA: :-) My asi taky.... :-) Až se dítě vzbudí, tak zvedáme kotvy....a už se MOC těšíme... (opravdu obě - Lenka děti miluje a nová hřiště taktéž:-D )
    KRKA
    KRKA --- ---
    TRISSIE: koukala jsem na srazkovy radar a je tam cisto!! :))
    bohuzel muj satek ma Maynka :-) jinak bych klidne venovala
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    KRKA: u nás bylo včera hnusně od rána do večera. tak dneska by třeba taky mohlo být hezky do rána do večera :-)

    jinak právě jsem nacpala všechnu zvířenu do postýlek, tak vidím, že někdy mezi třetí a čtvrtou bychom mohli dorazit. Nebude někdo brát s sebou šátek? Že bych pod zkušeným dohledem (Annawo!) vyzkoušela, jestli třeba nejdou uvázat dva šátky na dvě dvojčata?
    KRKA
    KRKA --- ---
    ANNAWA: Ja když chci jet někam po o MHD a chci aby spal po ceste, tak to tak nikdy není, vždycky je úplne vyrizenej z autobusu a metra, ze proste neusne :)
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    KRKA: já taky uvidím, zda to B nezalomí ještě předtím, ideálně, kdyby spal po cestě, ale těžko to teď odhadnout.
    KRKA
    KRKA --- ---
    Taky až po 3.h.. Záleží jak díte vstane ;) a na dopravě, ty Dejvice jsou masakr
    BLLUE
    BLLUE --- ---
    NIENNA: Prima, dorazim rada :) Udelalo se opravdu krasne, tak snad to vydrzi.
    BLANCHE1
    BLANCHE1 --- ---
    Já též, jdem od 14:30 plavat (do toho Hrošíka - první hodina, taxem zvědavá...).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam