• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    ZRK
    ZRK --- ---
    Klidně příští týden;)
    RACHEL
    RACHEL --- ---
    SUCUBIS:
    RENFRI: taky doufám, že příště se připojíme.

    a co rovnou začít plánovat příští sraz? než všichni odjedou na prázdniny, za týden, za dva týdny? :)
    XMARGE
    XMARGE --- ---
    Tak pár fotek z dnešního srazu (ale fakt je toho málo) jsem dala sem [ XMARGE @ mimča, mimina, batolata, kojenci a fotky těchto malých mrňousů a dětí vůbec*** ] . Pokud by někomu vadilo, že jsem tam postla jeho dítě, dejte vědět, smažu...
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    Taky me to moc mrzi, ze to neslo, tak snad priste...
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    to je nefer, konecne je krasny pocasi, konecne se mohl prisera vyradit s hromadou deti co pred nim neutikaj a ja jsem zrovna nemocna :_(
    ale je super ze jste meli hezky pocasi a uzili jste si to :)
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    Taky se ji to moc libilo a poznavani matek podle deti bylo docela vtipne :-)
    BLLUE
    BLLUE --- ---
    Sraz byl moc fajn, tesim se na priste :)
    SPIRALOID
    SPIRALOID --- ---
    XMARGE: ano, ale to jen díky tomu že jsem hlídala mého malého vrátníka. a vás si zrovna pamatuju ze stromovky takže mi vychování nedalo nepozdravit!
    XMARGE
    XMARGE --- ---
    SPIRALOID: Prej plachá, nebylas to ty, kdo mě vítal ve dveřích?:oD Mně než došlo, že jsi to ty, tak to trvalo.... až se stydím...
    SPIRALOID
    SPIRALOID --- ---
    XMARGE: to je skvělý nápad. ja jsem z prvu trochu plachá a tak bych ocenila takové vodítko...
    XMARGE
    XMARGE --- ---
    Jen mě napadlo, že příště by to chtělo jmenovky (idálně s ikonama:o))) Některé tváře jsem znala už z dřívějška, některé poznala podle dítěte, ale některé teda netuším, jestli to jsou taky nyxačky a jestli jo, tak které:oD
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    ZRK: Bylo to super odpoledne... doufám, že takových akcí bude víc... :-)
    XMARGE
    XMARGE --- ---
    Matky, děkuju za účast, bylo to fakt moc fajn. Na to, kdo je kdo jsem u některých přišla až při odchodu, ale nevadí:o))
    A je zvláštní, že tak jak na mě působíte na nyxu, tak na mě působíte i naživo:oD Takže veskrze velmi příjemné setkání!
    KRKA
    KRKA --- ---
    ZRK: Jo, taky jsem koukala kolik nás ve finále dorazilo :) bylo to fajn!
    ZRK
    ZRK --- ---
    Tak všem děkuju za účast. Bylo to super, větší, než jsem předpokládala...ani jsem vlastně nezvládla zjistit, jak kdo vypadáte pořádně. Ale zatím mám holt dost co dělat sama se sebou a svejma prckama :D
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    to neni spatna cena :)
    Celodenní vstup do kouzelného dětského světa Lvíček | Pepa.cz
    http://www.pepa.cz/...urce=facebook&utm_medium=banner&utm_content=F18-matky-lvicek&utm_campaign=zeny
    BLLUE
    BLLUE --- ---
    KRKA: My jsme na ceste. Podle MHD to vidim na cca 15:20.
    SPIRALOID
    SPIRALOID --- ---
    KRKA: my bychom to meli stihnout. tob je vzhuru a mame to kousek. takze nas jdu pomalu oblekat...
    KRISTY
    KRISTY --- ---
    TRISSIE: ja hlasim ze my taky dorazime a vemu klidne satek na vyzkouseni!
    Johanka ted ale blazene spi a ja si ten klid vylozene uzivam a nebudu budit, takze dorazime az tak kolem ctvrty bych rekla...
    KRKA
    KRKA --- ---
    takze dite je vzhuru :-)) takze na treti stiham ..
    bude tam nekdo uz ve tri hodiny? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam