• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    ZRK
    ZRK --- ---
    BLANCHE1: to se mi líbí. Hlavně to brouzdaliště teda :)
    Jen mi z toho není nějak patrné, zda je to celé oplocené? Já kvůli Maxovi, ten je schopnej beze mě jít i na světa kraj a ještě mi zamává... :D
    A stačilo mi tady to pidihřiště včera, když vás tu bylo tolik. Nějak jsem se nedokázala zatím 100% koncentrovat a zvádat komunikovat a zároveň se plnohodnotně starat o obě děti.
    KRKA
    KRKA --- ---
    BLANCHE1: To vypadá dobře! Hlasuju pro :)
    BLANCHE1
    BLANCHE1 --- ---
    ANNAWA: Jj, souhlasím, je to fakt velký prostor a rozeběh, takže i víc dětí se tam nemlátí a vejdou se, dá se tam vzít deka, všude tráva nebo cestičky, jsou tam stromy, takže i stín se najde (bude-li teda slunce ;-)), příjemné místo, fakt.
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    BLANCHE1: já na tomhle hřišti nikdy nebyla, ale mezi pražskými matkami, co už mají trochu odrostlejší děti, bylo vždycky hodně v oblibě, ale je vážně fajn,
    BLANCHE1
    BLANCHE1 --- ---
    My taky díky, bylo to prima včera. Příští týden se ráda připojím k něčemu dalšímu.

    Když by se vám chtělo zase jinam, máme tu nedaleko hezké hřiště, je to pomezí Prahy 3 a 10, dostat se tam dá buď pěšky od metra Želivského, busem 133 z Florence nebo autem. Je oplocené s houpačkami, pískem s erár bábovkami a dvěma klouzačkami. Je tam i bazének, minule ale ještě nebyla napuštěný. WC je tam též a malý kiosek s nealkem, zmrzlinou a dětskými věcmi (asi sladkostmi, možná přesnídávky - nezkoumala jsem).
    Dětská hřiště - Hřiště - Praha 3-Pod Kapličkou
    http://www.detska-hriste.ds-soft.info/hriste-praha-3-pod-kaplickou
    Tak jen jako nápad.
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    PIPLA: tak dvanáct až patnáct, myslím, co jsme letmo spočítala.
    PIPLA
    PIPLA --- ---
    Kolik vás tam bylo?
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    KRKA: za mě i proto, že pak tu vlastně dva týdny nebudeme a ráda bych si to zopakovala.
    KRKA
    KRKA --- ---
    Za me taky klido příští tejden :)
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    pristi tyden taky muzem, krom ctvrtka... fotek mam par, vecer se pokusim je projit, mam trochu sekeru v praci :(, tak jsem nestihacna
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    ZRK: za mě taky klidně příští týden, mně se to líbilo, B byl spokojený.
    ZRK
    ZRK --- ---
    Klidně příští týden;)
    RACHEL
    RACHEL --- ---
    SUCUBIS:
    RENFRI: taky doufám, že příště se připojíme.

    a co rovnou začít plánovat příští sraz? než všichni odjedou na prázdniny, za týden, za dva týdny? :)
    XMARGE
    XMARGE --- ---
    Tak pár fotek z dnešního srazu (ale fakt je toho málo) jsem dala sem [ XMARGE @ mimča, mimina, batolata, kojenci a fotky těchto malých mrňousů a dětí vůbec*** ] . Pokud by někomu vadilo, že jsem tam postla jeho dítě, dejte vědět, smažu...
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    Taky me to moc mrzi, ze to neslo, tak snad priste...
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    to je nefer, konecne je krasny pocasi, konecne se mohl prisera vyradit s hromadou deti co pred nim neutikaj a ja jsem zrovna nemocna :_(
    ale je super ze jste meli hezky pocasi a uzili jste si to :)
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    Taky se ji to moc libilo a poznavani matek podle deti bylo docela vtipne :-)
    BLLUE
    BLLUE --- ---
    Sraz byl moc fajn, tesim se na priste :)
    SPIRALOID
    SPIRALOID --- ---
    XMARGE: ano, ale to jen díky tomu že jsem hlídala mého malého vrátníka. a vás si zrovna pamatuju ze stromovky takže mi vychování nedalo nepozdravit!
    XMARGE
    XMARGE --- ---
    SPIRALOID: Prej plachá, nebylas to ty, kdo mě vítal ve dveřích?:oD Mně než došlo, že jsi to ty, tak to trvalo.... až se stydím...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam