• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    ZRK: Já jsem na tom hřišti ve Stromovce byla naposledy před mnoha lety, takže už to taky nemusí platit. Ale to na Letné je taky fajn, to je pravda, jen se mi dřív zdálo dost na sluníčku, ale to se můžu plést.
    ZRK
    ZRK --- ---
    ANNAWA: Tam nahoru se imho určo smí. Tam okolo stromů ani neprojdeš skoro, když chceš na to hřiště. O Stromovce nevím, ale Letná je prý už dávno otevřená. Tam je teda mimochodem taky parádní oplocené hřiště. Ale to je teda opravdu vždy narvané. To nahoře ve Stromo mi nepřišlo. Ale letos jsem teda nešla ještě ani okolo, tak nevím.
    RACHEL
    RACHEL --- ---
    ANNAWA: aha, to je pravda, u nás se ted taky nesmí do lesa za barákem.
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    RACHEL: ve stromovce je nahoře hřiště Kaštánek, pokud vím, ale bývá docela narvané
    a nevím jak je to teď obecně se stromovkou, byl tam zákaz vstupu kvůli podmáčené půdě a rizikupádu stromů, ačkoli tohle je dost nahoře, skoro u letné, tam to asi nebylo tak hrozné
    RACHEL
    RACHEL --- ---
    a co nějaké oplocené hřiště ve Stromovce? je tam vůbec něco takového? ale tam je to s parkováním stejně na prd, co?
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    BLANCHE1: je tam zóna placeného stání nebo ne?
    z mojí zkušenosti, kde je na hranici trojky a desítky zóna placeného stání, tak se zaparkovat moc nedá.
    KRKA
    KRKA --- ---
    TRISSIE: Kdyz si to tak vezmu tak je fakt, ze čím menší tim možna lepší ;)) na děti je dobře vidět a člověk nemusí porad běhat
    ZU_22
    ZU_22 --- ---
    BLANCHE1: konecne neco i na nasi strane :) dobrej napad, jen ja bych mohla az ctvrtek nebo patek pristi tyden...
    BLANCHE1
    BLANCHE1 --- ---
    ZRK: Jj, oplocený to je, ale plocha je fakt velká. Malý místa mají tu výhodu, že jsou děti pořád na dohled, tady samo taky, ale člověk už se víc naběhá, částečně i do kopce. I když i tady si děti hrají spíš kolem těch pískovišť, prolejzaček atd.
    Ten bazén zatím nefungoval, okouknu to případně po víkendu, zda "už".
    Teď mají myslím do září otevřeno od 10 do 20hod.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    mně náhodou pidihřiště vyhovovalo právě tím, že bylo maličké, protože aspoň bylo na děti vidět odevšad a všude byly nyxí mámy, tak jsem se nemusela bát, že se mi Pavel ztratí, ublíží si nebo ho odvede někdo cizí.

    Čímž tedy ještě děkuju všem, kdo ho zachraňovaly v jeho sebevražedných misích, zatímco já jsem se mohla v klidu věnovat dvojčatům!
    ZRK
    ZRK --- ---
    BLANCHE1: to se mi líbí. Hlavně to brouzdaliště teda :)
    Jen mi z toho není nějak patrné, zda je to celé oplocené? Já kvůli Maxovi, ten je schopnej beze mě jít i na světa kraj a ještě mi zamává... :D
    A stačilo mi tady to pidihřiště včera, když vás tu bylo tolik. Nějak jsem se nedokázala zatím 100% koncentrovat a zvádat komunikovat a zároveň se plnohodnotně starat o obě děti.
    KRKA
    KRKA --- ---
    BLANCHE1: To vypadá dobře! Hlasuju pro :)
    BLANCHE1
    BLANCHE1 --- ---
    ANNAWA: Jj, souhlasím, je to fakt velký prostor a rozeběh, takže i víc dětí se tam nemlátí a vejdou se, dá se tam vzít deka, všude tráva nebo cestičky, jsou tam stromy, takže i stín se najde (bude-li teda slunce ;-)), příjemné místo, fakt.
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    BLANCHE1: já na tomhle hřišti nikdy nebyla, ale mezi pražskými matkami, co už mají trochu odrostlejší děti, bylo vždycky hodně v oblibě, ale je vážně fajn,
    BLANCHE1
    BLANCHE1 --- ---
    My taky díky, bylo to prima včera. Příští týden se ráda připojím k něčemu dalšímu.

    Když by se vám chtělo zase jinam, máme tu nedaleko hezké hřiště, je to pomezí Prahy 3 a 10, dostat se tam dá buď pěšky od metra Želivského, busem 133 z Florence nebo autem. Je oplocené s houpačkami, pískem s erár bábovkami a dvěma klouzačkami. Je tam i bazének, minule ale ještě nebyla napuštěný. WC je tam též a malý kiosek s nealkem, zmrzlinou a dětskými věcmi (asi sladkostmi, možná přesnídávky - nezkoumala jsem).
    Dětská hřiště - Hřiště - Praha 3-Pod Kapličkou
    http://www.detska-hriste.ds-soft.info/hriste-praha-3-pod-kaplickou
    Tak jen jako nápad.
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    PIPLA: tak dvanáct až patnáct, myslím, co jsme letmo spočítala.
    PIPLA
    PIPLA --- ---
    Kolik vás tam bylo?
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    KRKA: za mě i proto, že pak tu vlastně dva týdny nebudeme a ráda bych si to zopakovala.
    KRKA
    KRKA --- ---
    Za me taky klido příští tejden :)
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    pristi tyden taky muzem, krom ctvrtka... fotek mam par, vecer se pokusim je projit, mam trochu sekeru v praci :(, tak jsem nestihacna
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam