• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    RACHEL
    RACHEL --- ---
    tak ono v tomhle počasí asi fakt jenom někam k vodě do lesa. nebo tak v šest večer :)
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    njn nikdo nechce organizovat, tak holt musi byte improvizace.... ucasti je docela dost na vsechny dny, tak staci asi napsat sem, kdo nekam planuje jit a kam a ostatni se bud pridaji nebo ne, jako akce stromovka a jine... ja v tomhle vedru mam dost problem prezit, natoz lezt ven :(, ale kdyz nekdo pujde do stinu kde tusi, ze byva klid, tak se doplazime snad, radi... pokud betka nejde ven, tak mne v noci jima touha ji udelat osklive veci...
    pro takovy mensi rande je dobry hriste u fidlovacky, je malicky, oploceny, ve stinu a vecne prazdny, ale sama jsem tam lina... ale neni tam wc ani voda tusim...
    ZRK
    ZRK --- ---
    nj, se to nějak nedořešilo bych řekla... Za nás každopádně asi až k tomu konci týdne leda, Max chytil nějakej nudlobacil, tak aby ho nepředal dál.
    BLLUE
    BLLUE --- ---
    Tenhle tyden tedy nakonec nic, nebo jsem pako a neco jsem prehlidla? :)
    ZRK
    ZRK --- ---
    Sháním "doprovod" na to nedělní Kašpárkohraní, kdo se hlásí? :P
    BLLUE
    BLLUE --- ---
    nam se program plni vetsinou dost operativne ze dne na den, takze zrovna pristi tyden jeste zatim cely volny. Rada vas zase uvidim :o)
    QUAACA
    QUAACA --- ---
    mně se příští týden taky úplně nehodí, co den máme nějakého doktora, dědu nebo mimopražskou návštěvu, ten příští mohu dobře akorát v pondělí odpoledne nebo v pátek.
    ten další týden mám zatím celý volný.

    a taky vás všechny ráda poznám a uvidím :)
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    já příští týden budu muset vynechat, holky mají v sobotu křtiny, tak budu mít spoustu chystání... ale další sraz snad už zase dáme!
    IBERIA
    IBERIA --- ---
    stanek a zachody jsou i Pod kaplickou a parkovat se da hned pred hristem.
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    PETATA: tak v tom pripade gutovka zazemi super a maly detsky koutek vevnitr pro lezaky a hned vedle stul ;), ale na vetsi srazy to neni, spis jen jako typ pro rande a venceni v mensim poctu :)
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    ANNAWA: no jo, porad. Po tom Augmentinu se to skoro ani nehlo.
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    RENFRI: pořád se jí vleče ten kašel?
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    Majda dnes dostala dalsi, jina antibiotika, takze s nama to nevidim ani na pristi tyden :-(
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    ten ctvrtek, patek nevim, muz si chce vzit dovolenou aby jsme jeli poprve s mladetem na chatu, ale taky to nemusi vyjit a to bych pak taky mohla
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    [SERVER ERROR]
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    tak chtělo by to rozseknout ten termín, ne?
    KRKA
    KRKA --- ---
    PETATA: jo ten zachod by bodnul, myslela jsem, ze uz nedojedu domu :D
    PETATA
    PETATA --- ---
    HABRENKA: po vcerejsku bych WC vyslovne uvitala :) Krovi neni zcela idealni reseni... A pokud tam bude i kavarna/ vino/ pivo atd, tak to bude velke plus
    Asi nejen ja, ale i ostatni holky s malyma prckama, uvitame hlavne nejaky prijemny travnaty placek, kde se muzou deti valet na dece

    A jsem fakt moc rada, ze jsem vetsinu z vas poznala a uz si vas nemusim fiktivne predstavovat:)
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    uf, ja se omlouvam, fotek par bude, ne moc, ale nejaky deti jsem vcera videla :)... ale pred chvili jsem se temer doslova doplazila z gutovky a jsem zrala jit spat, ale mam tu do pulnoci asi co delat :-(...
    kazdopadne gutovka je super misto, ale je tam preharantovano... beznadejne... ale mozna se to da nejak vychytat a je tam nejen zachod... ale i toceny rezany a malinovka a vubec ;-), a za rohem dobra pizza sebou...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam