• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    PETATA
    PETATA --- ---
    HABRENKA: po vcerejsku bych WC vyslovne uvitala :) Krovi neni zcela idealni reseni... A pokud tam bude i kavarna/ vino/ pivo atd, tak to bude velke plus
    Asi nejen ja, ale i ostatni holky s malyma prckama, uvitame hlavne nejaky prijemny travnaty placek, kde se muzou deti valet na dece

    A jsem fakt moc rada, ze jsem vetsinu z vas poznala a uz si vas nemusim fiktivne predstavovat:)
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    uf, ja se omlouvam, fotek par bude, ne moc, ale nejaky deti jsem vcera videla :)... ale pred chvili jsem se temer doslova doplazila z gutovky a jsem zrala jit spat, ale mam tu do pulnoci asi co delat :-(...
    kazdopadne gutovka je super misto, ale je tam preharantovano... beznadejne... ale mozna se to da nejak vychytat a je tam nejen zachod... ale i toceny rezany a malinovka a vubec ;-), a za rohem dobra pizza sebou...
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    TRISSIE: ještě aby ne ;-)) Ale popis cesty máme tedy dost stejnej.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    ANNAWA: píšeš rychleji :-)
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    MARKYSHA: když půjdeš od Kulaťáku po tramvajových kolejích nahoru, tak druhá ulice doprava - je to hned v prvním bloku.
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    MARKYSHA: když jdeš z kulaťáku po tramvaji nahoru směrem k Hradčanské, tak je to druhá ulice doprava. První je Kafkova, druhá Generála Píky. Po ní asi tak sto metrů, po pravé straně. V té ulici už to nelze minout.
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    Jé to mě mrzí, že jsem byla nemocná, zvláště když jsem to měla skoro u nosu - dneska jsem teda to hřiště hledala a nenašla, odkaz mi nefunguje, kde to u toho Kulaťáku přesně je? Já to dneska hledala, ale vlastním orientační nesmysl.
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    Tak doufám, že to dobře naplánujete, abychom se mohly taky zúčastnit.... Příští týden je to dost krize - určitě můžeme jen v pátek... a možná v pondělí odpoledne... :-/
    KRKA
    KRKA --- ---
    KEBAB: jo tam to znam :-) je fakt, ze tam bude mnohem mene lidi..
    KEBAB
    KEBAB --- ---
    Vic se mi osvedcilo kousek od Ladronky hriste u Hvezdy u dopravniho hriste,zrovna tu sedim:-),castecne oplocene,prazdne,pekne prolejzacky a u nich umely koberec takze i pro nechodice dobre a parkovani bez problemu...a opodal je jeste i lanova pyranida pro vetsi
    KEBAB
    KEBAB --- ---
    Hriste u Ladronky mi moc sikovne neprijde,prolejzacky jsovu spis pro vetsi deti a byva tam narvano.
    KRKA
    KRKA --- ---
    ANNAWA: no urcite jsem tam nebyla nikdy dopoledne, spis odpoledne a navecer .. :) a nedivim se, je to tam hezky, tak je jasny, ze tam bude spousta lidi z okoli chodit
    ZRK
    ZRK --- ---
    KRKA: No nedivila bych se. Takový pěkný hřiště, tam bude chtít chodit určitě každý :)
    Ale jak říkám, já na Ladronce nikdy nebyla...
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    ZRK: WC na hřišti považuju za velký plus.


    KRKA: možná taky záleží na tom, jaká by to byla denní doba, i když odpoledne obecně jsou blbý.
    KRKA
    KRKA --- ---
    ZRK: rekla bych, ze to bude narvany... to je hned tam vedle ty restaurace? Pokazdy kdyz jsem byla na Ladronce, tak tam bylo brutal lidi .. ne teda na tom hristi, to jsem nevidela .. chtelo by tam nekoho z okoli vyslat na pruzkum :D
    ZRK
    ZRK --- ---
    Jinak tu před časem v návrzích proběhla Ladronka. Já tam ještě nikdy nebyla, tak nevím, jak to tam bývá s návštěvností...ale tohle hřiště se mi moc líbí a píší tam, že je v místě i voda a WC, což není od věci zrovna :D
    Dětská hřiště - Hřiště - Praha 6-Ladronka I.
    http://www.detska-hriste.ds-soft.info/hriste-praha-6-ladronka-i
    ZRK
    ZRK --- ---
    ANNAWA: Tak to asi je dost na sluníčku. Stromy tam moc nejsou, jen okolo vzadu. Já tam s Maxem byla ještě coby pupkatá vždy jen chvíli a pak se přesunula vedle na to malé neoplocené pod stromy.

    Ještě se mi teda HODNĚ líbilo hřiště na Parukářce. Ale jak jsem tam byla v době konání toho pivobraní, tak bylo taky děsně natřískaný. Bejvá asi taky pořád, co? Kdyby ne, tam bych si výlet taky udělala, tam by to za to stálo. Jsem nevlezla ani dovnitř, jen "slintala" zpoza plotu :)
    KRKA
    KRKA --- ---
    hlavne na Letne to bude brutalne narvany.. stejne jako v Riegracich podle me
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    ZRK: Já jsem na tom hřišti ve Stromovce byla naposledy před mnoha lety, takže už to taky nemusí platit. Ale to na Letné je taky fajn, to je pravda, jen se mi dřív zdálo dost na sluníčku, ale to se můžu plést.
    ZRK
    ZRK --- ---
    ANNAWA: Tam nahoru se imho určo smí. Tam okolo stromů ani neprojdeš skoro, když chceš na to hřiště. O Stromovce nevím, ale Letná je prý už dávno otevřená. Tam je teda mimochodem taky parádní oplocené hřiště. Ale to je teda opravdu vždy narvané. To nahoře ve Stromo mi nepřišlo. Ale letos jsem teda nešla ještě ani okolo, tak nevím.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam