• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    KRKA
    KRKA --- ---
    TORUVIEL: aha, tak z tyhle strany to neznam vubec :)
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    KRKA: Jsou tam tahle hřiště (první 3) http://www.detska-hriste.ds-soft.info/rubrika-hostivar?rubrika=93&step=15&col=0&from=15 , ale je to z druhé strany, od hostivaře, zastávka mhd Řepčická.
    KRKA
    KRKA --- ---
    TORUVIEL: na ktery misto presne chodis? Ja to znam z ty strany kdyz se jede z Chodova na Haje.. je tam nejake hriste nekde nebo neco pro deti?
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    SUCUBIS: Přijeďte někdy k nám, hostivařský lesopark je taky ok, vypustím divošku a čtu si, ona se většinou k někomu přidá, jsou tam často takové angažovanější matky.
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    ANNAWA: ja muzu jen doufat, cteni je moje potrava nutna k zivotu nyni pokoutne
    KRKA: T. se pisku stit a vubec je mu nejak silene proti mysli zustat na jednom miste dele jak dve vteriny :)
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    SUCUBIS: nikdy jsem nedoufala, že bych si na hřišti mohla sednout a jen tak koukat. Nebo si třeba číst :-D
    KRKA
    KRKA --- ---
    ANICHQA: taky jsem si myslela, ze je normalni behat za ditetem :) ale jsou i takove pripady, ze sedi hodinu v kuse na pisku a hrajou si, bohuzel ne muj pripad :D
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    ANICHQA: tak jasne, ale jsou hriste, kde se muzu aspon napit, nebo ohlidnout a nic se mu nemuze stat, v te stromovce co jsme byli nedavno tady s holcinama z nyxu jsme mohli opravdu i sedet a kecat aniz by se cokoliv stalo, to byla hodina v raji, skoda ze se ty casy uz nevrati :D
    ANICHQA
    ANICHQA --- ---
    SUCUBIS: ja myslela, ze to je nejak absolutne normalni, ze u maleho ditete na hriste nesedis. Z tech 2-3 hodin, co stravime na hristich sedim asi tak 5 minut.
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    A tady jsou cele krivoklatske lesy :-))
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    SUCUBIS: jak to tak čtu, tak jsem hrozně ráda, že bydlíme ve Vokovicích, tady je toho hafo plus Šárka plus Stromovka.
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    ANICHQA: me tam T. furt utikal k tomu srazu, pisek ho nebavi, houpacka byla tak na 2min a to slunicko parilo fest, rozhodne to tam neni o tom, ze vypustim dite si hrat a sednu si, to ani na vterinu s nim
    ANICHQA
    ANICHQA --- ---
    SUCUBIS: v Riegracich jsem pecena varena, takze k tomu stinu muzu rict akorat to, ze moje dite vetsinu casu travi u te sprchy, potazmo v te kaluzi pod ni ;-)) tam stin je.
    Pro mensi prcky mas pravdu, ale zas je tam miminci houpacka, mini klouzacka a tak.
    Narvane lidma to tam je, proto tech vsech 5 hrist v okoli namesti miru tocim maximalne.
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    RENFRI: to je fajn vědět. Já vůbec nevěděla, že ve Vojanových sadech tohle hřiště je.
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    Hriste je celkem male, zato ale ve stinu a prochazka vojanovymi sady je velice prijemna
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    jsem zapomela napsat - minuly tyden tusim v patek ? jsem byla v Riegrovych sadech na tom detskem hristi a zase hrozny sklamani, kdyz vypustim ze jsem malem cestou do toho kopce vypustila dusi, tak ...
    + toaleta primo na hristi
    + fontanka s vodou
    + sprcha pro deti (kdo si pamatuje takovou tu strikaci konstrukci z detstvi)
    + dvere se daji zajistit proti uprku deti
    + restaurace nedaleko hriste
    + velke piskoviste

    - stin minimalni
    - terasovite usporadani (dite jak zdrhne rozmlati se na kasi)
    - minimum vyziti pro mensi prcky
    - silene narvane lidma

    no ja to tam zabalila po 5ti minutach, ty prvni dva minusy v tomhle pocasi byly proste extrem
    BLANCHE1
    BLANCHE1 --- ---
    RENFRI: Ty vubec neznam, diky za tip!
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    BLANCHE1: Vojanovy sady.
    BLANCHE1
    BLANCHE1 --- ---
    Nemate pls nekdo tip na hriste v centru nebo kolem centra Prahy,kde by byl stin a dalo se tam pobyt s rocnima klouckama? Znam jen Frantiskanskou zahradu a tam se upeceme. Nebo nekam dovnitr, napadl me Kuliskov v Kotve, ven by to ale dopo bylo lepsi.
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    tak, pokusila jsem se obeslat vsechny, kterych dite jsem to minule utery cvakla a je to v SZ, at si kazdy presdili sve deti :-). to kdyby nekomu vadilo zverejnovani vseobecne... pokud jsem nekoho vynechala, tak se moc omlouvam, necht napise... a koho jsem nevyfotila, tak taky pardon, treba priste, ale zadny zazrak to neni...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam