• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    PETATA
    PETATA --- ---
    VERONIKA22: bylo tam hafo zaparkovaných kočárků se spícíma dětma, spali na dece.... no problem, holky si tam obě taky zdřímly


    KRKA: tak samozřejmě jsme tam nebyly sami, ale místo ve stínu jsme našly (spíš se lidi hodně roztahují, deky, kočárky a lidi si tam berou stany pro děti? to jsme nepochopily, proti slunci to není, vedro v tom bude ještě větší a žádné dítě jsem v tom neviděla :) )

    takže doufám, že se příště Krka s Kryštůfkem a Habrenka s Bětulí přidáte a samozřejmě i další
    a mají výborný Aperol :)
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    VERONIKA22: tak asi zkusím panskou zahradu
    Dětská hřiště - Hřiště - Praha 5-Panská zahrada II
    http://www.detska-hriste.ds-soft.info/hriste-praha-5-panska-zahrada-ii
    vypadá to na hodně lesa a snad tam nějak vydržíme
    KRKA
    KRKA --- ---
    VERONIKA22: To je jedno ...
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    KRKA: no jo ale ve 13hod většina populace spí a tak nemůžou být ve žl.lázních :oD
    KRKA
    KRKA --- ---
    VERONIKA22: Ja tipovala, ze tam budou samozřejmě matky s detma .. Kdyz jsou ty vedra
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    KRKA: odhaduju, že je rozdíl pracovní den a víkend?
    KRKA
    KRKA --- ---
    KRISTY: No tak to čumim :) ja myslela, ze to prave bude megaprecpany ...
    KRISTY
    KRISTY --- ---
    KRKA: praveze uplne v klidu, jako malo lidi tam nebylo, ale dalo se tam v pohode hnout i najit misto ve stinu ve 13.hod....
    KRKA
    KRKA --- ---
    KRISTY: A bylo tam hodně narvano?
    KRISTY
    KRISTY --- ---
    Musim teda rict, ze ty Zluty Lazne jsou pro deti vazne dobry. Maj tam samostatnou veelkou sekci pro deti, kde jsou asi 4 bazenky, piskoviste, travicka, stin! - v rovine! - klouzacky, houpacky, bar, atd atd....proste nadhera. Takze jak pro nelezce, tak pro lezce, chodce a event. bezce bajecny.
    Ve srovnani s tou Petynkou, kde jsme byli v nedeli, je to nebe a dudy - na Petynce malo stino a kdyz tak akorat ve svahu, miliony lidi, minimum zazemi pro deti, jedno preplneny brouzdaliste....
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    PETGRIDUS: koukávala jsem na to z tubusu metra a přišlo mi to holé bez jediného stromečku :o/. ťapkat se mi nechce ráda bych straší dcerku k něčemu "uvázala"
    No uvidim když tak výlet na zličín v tomto počasí vzdám :o/
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    VERONIKA22: koupat to ne, ale nějaký stín by mohl být tady http://www.praguecityline.cz/misto/centralni-park-praha-13 a nebo to projít do prokopského údolí tam toho stínu bude víc.
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    Měla bych dotaz kde se venkovně vykoupat či si hrát ve stínu mezi N.Butovicemi a Zličínem? odhaduju, že takové místo neexistuje? :o(
    PETATA
    PETATA --- ---
    jeste lazensky povalec Natalie
    holky, bylo to super! mame v planu to brzy zopakovat...

    PETATA
    PETATA --- ---
    zdravime s Kristy, Johankou a Natalkou ze Zlutych lazni :)

    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    tak nic, zitra musim odpoledne do prace, vyzkousejte a kdyz me pak date info jak je to tam presne s tim plotem budu moc vdecna :)
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    ADD: to moje dite je desne zivy, musi byt nekde kde muzu mrknout a mezi tim se nezabije a v oplocenem prostoru, abych ho jeste nekdy nasla - zni to blbe, ale je to tak, nevydrzi na jednom miste dyl jak pul minuty
    ADD
    ADD --- ---
    SUCUBIS: Asi Ti můžou říct, ať tam tedy nechodíš. Mně je to taky hrozně nesympatické a nešla bych tam, nemám tyhle placené zábavy ráda. Proto se mi líbilo u brodu Botiče, kde není vůbec nic, děti si tam staví přehrady z kamenů a nosí si na nabírání vody kelímky od jogurtů. Špatně samozřejmě není ani jeden způsob trávení léta, jen jedním se rozvíjí ekonomika a druhým představivost dětí. Já jsem tvor přízemní, tak na tu ekonomiku peču. :-) (Pití mi vylili u vstupu na koncert jednou - od té doby si dávám pozor a chodím jen tam, kde mi to nehrozí. O něco přijdu já, o něco oni. Svobodná volba.)
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    LACHAUER: resim to tak, ze reknu ze je dite alergik a musi mit stravu prisne kontrolovanou, na to ti nemuzou ani popel :)
    LACHAUER
    LACHAUER --- ---
    LAURA: aniž bych chtěl flejmovat: je to možná běžné, za normální to nepovažuju. Proto radši takový místa ignoruju, tím spíš s dítětem, snažím se z něj vychovat člověka, co si nenechá srát na hlavu. Každopádně díky oběma za informace.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam