• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    Neseďme doma. Nestěžujme si, že nemáme s kým vyrazit ven provětrat svoje ratolesti a že nás to s nimi samotné nebaví...spojme se a vyražme! Na nástěnce je seznam baby friendly míst a bmaminek/tatínků s dětmi v dané lokalitě, klub slouží k poznávání se mezi sebou a plánování společných výletů a procházek ;)

    Hlásit se na nástěnku můžete příspěvkem v diskuzi ve formě: Nástěnka, ID, Kraj, Město (v případě velkých měst i příslušnou část, v případě "pidiobcí" nějaké větší město pro orientaci), jméno, měsíc a rok narození dítěte/dětí.
    Příklad: "Nástěnka, ZRK, Hl. město Praha, Praha 7 - Letná, Maxmilian 12/2011" (dodržujte, prosím, formát - ať to mohu pouze kopírovat a nemusím se s tím u každého přepisovat)

    rozbalit záhlaví
    WERCA23
    WERCA23 --- ---
    LENIEUX: Super to bylo!
    PETATA
    PETATA --- ---
    LENIEUX: taky me prekvapilo, jak bylo prazdno a vyslo i krasne pocasi
    LENIEUX
    LENIEUX --- ---
    WERCA23: My byly dnes, ukecaly jsme to i s detma na volno do 3 let. Malo lidi. Bylo to prijemne.
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    WERCA23: jeee to je super vedet :) ale sla bych az to pristi pondeli
    WERCA23
    WERCA23 --- ---
    Nejde někdo neska do zoo?
    Happy Mondays
    Každé listopadové pondělí mají vstup za korunu maminky s kočárky či dětmi na krosnách, v šátcích, apod.
    LAMIA
    LAMIA --- ---
    Spam: Dneska od 3 kdyby ste chtěli vyrazit...spousta her a workshopu pro děti, poslech písniček co bude pouštět Bonus a jídlo, sladkosti a pití pro dospělé a malé!
    Výtána jak batolata tak větší děti
    [ MAMATATA: Benefiční odpoledne proti anticiganismu / ostatniother / 3.11.2013 / CR - Praha ]
    EDNA_JEDNA
    EDNA_JEDNA --- ---
    EVIANAIVE: zkus jim zavolat, ja vzdycky vsem volam, kdyz na netu neco nemaj.
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    jdem vikýře play, kdyby někdo.. .) 774 123 404, na desátou
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    EDNA_JEDNA: aha, já to už nerozklikávala, to je potom jiná sazba...
    EDNA_JEDNA
    EDNA_JEDNA --- ---
    TRISSIE: No jo, ale tihle chtej 12 za 3 dny v tejdnu a o prazdninach imho budou fungovat za dvojnasobek, nebo tak neco;)
    Nerikam, ze si nenajdou svy zajemce, jen rikam, ze jsem socka:D
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    EDNA_JEDNA: no, 12 litrů za měsíc je v Praze poměrně běžná taxa na soukromou školku :-( takže 144 za rok, jen to hvízdne :-(
    EDNA_JEDNA
    EDNA_JEDNA --- ---
    ZRK: ja jsem koukala na cenik a je to „jen“ 180 k za oba semestry - kazdopadne furt pro smrtelniky z jiny kasty;)
    ZRK
    ZRK --- ---
    MARKYSHA: to vypada svele, omrknu!;)
    ZRK
    ZRK --- ---
    HEST: tj, ale teda 280k za rok mi prijde fakt echt moc...
    HEST
    HEST --- ---
    MARKYSHA: díky za upozornění..a taky nová soukromá školička Green tree -)
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    Pozor v Dejvicích nové rodinné centrum www.rckostka.cz, zatím jsem tam nebyla, ale vypadá sympaticky.
    TREZKA
    TREZKA --- ---
    tip na sobotu....divadlo v klubu cross pro děti od 2let
    Program - Cross Club
    http://www.crossclub.cz/cs/program/2899-divadlo-pro-deti-oblikacka/
    ARQANA
    ARQANA --- ---
    LEENA
    LEENA --- ---
    SUCUBIS: dostala jsem se tam jednou nahodou, byly jsme v herne (bez programu) a byla tam jen nejaka koordinatorka se svymi detmi, takze uplna pohoda, nemuzu rict, jak to tam probiha kdyz je tam vic decek... dobry je, ze dvere z herny vedou na destke hriste Za Hastalem (to mam dost v oblibe pro to, jak je schovany a pres to jsme taky do te herny prisly)
    ZRK
    ZRK --- ---
    Já mám taky těhotenské oblečení (vel 40/42), spoustu oblečení od vel. 48 do 74, nějakou tu ohřívačku lahví, zavinovačky a pod....
    Kdyby nám vyšel ještě nějaký suchý ne moc mrazivý den, domluvila bych se klidně zase tady na to hřiště na Dejvické, jak byl první "slet" ;)
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    KEBAB: já mám k prodeji boty, těhotenské kalhoty pro slony a chůvičku, taky by se mi hodilo.
    HEST
    HEST --- ---
    LAURINKA: jé břevnov, tam se budem zanedlouho stěhovat!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam